18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
Wroganin 2013-07-15, 14:43
Gdzie indziej można dostać wpierdol za byle co? tylko w Rosji...
Zgłoś
Avatar
MortPL 2013-07-15, 14:47 15
JURIJ_77 napisał/a:



typowe tekst zawistnego Polaka - nieudacznika życiowego albo sknery. Sam nie ma, a jak ktoś ma to pewnie posiada małego kutasa ... a tak w ogóle to pewnie ukradł i do tego ma małego kutasa.



Faktycznie, właściciel wygląda jakby był najuczciwszym rosjaninem na świecie. Tak ciężko pracował w życiu, aż mu bice urosły większe od głowy i wyłysiał. No litości, gangusik z małym pyrkoszem, a Ty go bronisz. Poza tym w tych SUVikach to prawie zawsze aroganciki, albo blondynki. Jedno gorsze od drugiego
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-07-15, 15:08
Jak widać sieją na siłowniach.

(nie mam nic do siłowni tylko do gości na prutych sterydami tak że zamiast mózgu mają gąbkę)
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2013-07-15, 15:27
ale gościu z toyotki też się nie pierdolił, tylko but i wjazd w dupe
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-07-15, 15:51 7
Ten kurwa przypakowany przygłup kiedyś trafi na kogoś kto da mu po mordzie w najlepszym wypadku albo od razu odstrzeli mu ten głupi łeb. Ale i tak brawo dla gościa z toyoty że mu zajebał w tył. Szkoda że w auto a nie w niego. Trzeba było przejechać przygłupa.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-07-15, 16:58
tak sobie oglądam filmik i jak gość odchodził do białego auta, tak sobie powiedziałem, że bym mu przyjebał w auto, patrzę a typek w toyocie jebut
Zgłoś
Avatar
krz2 2013-07-15, 17:42
Predator kurwa
Zgłoś
Avatar
Bartosz :D 2013-07-15, 17:49 5
Już myślałem, że nie ujebie lusterka, ale sie wrócił i tradycji Rosyjskiej stało sie zadość
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-07-15, 17:57 1
szkoda, że z toyoty nie wysiadł jakiś 2m x 2m było by śmiesznie
Zgłoś
Avatar
army 2013-07-15, 19:09
kurwa, jaka tam w Rosji dzicz
Zgłoś
Avatar
quickxxx 2013-07-15, 21:14
Koleś w toyocie pierwszorzędna robota
Zgłoś
Avatar
kadol7 2013-07-16, 13:10
przynajmniej obyło się bez policji...
Zgłoś
Avatar
hajsiwo 2013-07-17, 0:23
JURIJ_77 napisał/a:



typowe tekst zawistnego Polaka - nieudacznika życiowego albo sknery. Sam nie ma, a jak ktoś ma to pewnie posiada małego kutasa ... a tak w ogóle to pewnie ukradł i do tego ma małego kutasa.



Typowy tekst internetowego napinacza - człowieka bez dystansu do tego co inni piszą, nie ważne na jaki temat. Napisze co mu ślina na język przyniesie, żeby uzyskać poklask podobnych sobie i podbudować swoje ego zaniżone małym pyrdkiem

Generalnie kolego, cmoknij mnie w pompke i na przyszłość czepiaj się tramwaju a nie mnie. Pozdro
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-07-18, 22:55
hajsiwo napisał/a:

Typowy tekst internetowego napinacza - człowieka bez dystansu do tego co inni piszą, nie ważne na jaki temat. Napisze co mu ślina na język przyniesie, żeby uzyskać poklask podobnych sobie i podbudować swoje ego zaniżone małym pyrdkiem

Generalnie kolego, cmoknij mnie w pompke i na przyszłość czepiaj się tramwaju a nie mnie. Pozdro



Twojego małego "pyrdka" cmoknąć może Twój tatuś. Generalnie skończę tutaj swoją wypowiedź, gdyż swoją wypowiedzią odpisałeś sobie sam.
Zgłoś