18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Serwus. Jest to jeden z wielu filmów, który rozbawia mnie i zadziwia jednocześnie. Rozbawia poziomem tej rodziny, a z drugiej strony zadziwia... tym samym. Zresztą... To murzyny, a z racji, że to Texas, to pewnie chciały się poczuć szeryfami in the state.
12:00 - syn murzyn rzuca się na funkcjonariusza - tym samym rozpętał małe piekiełko.

Końca historii nie znam, ale trzeba przyznać, że matkę to mają zajebistą.

Zgłoś
Avatar
Wiswer 2014-07-07, 11:09 2
Idioci, no idioci po prostu. Do tego naćpani idioci. Do tego naćpani idioci murzyny.
To było tak inteligentne zachowanie że aż się popłakałem ze śmiechu, kurcze, ja to bym mógł być takim policjantem; pościgi, idioci, strzelaniny, więcej pościgów i ściganych idiotów. Mniam.
Zgłoś
Avatar
cenius 2014-07-07, 11:28
Strzelanie do auta gdzie jest jakaś mała murzynka, chuja winna całej sytuacji jest chore. ktoś powinien tego policjatna postrzelić w kolano.
Zgłoś
Avatar
blasjas 2014-07-07, 11:44 8
Wszyscy co widzą jakieś uchybienia tego policjanta są chyba spokrewnieni z tą murzyńską rodziną i mają ten sam poziom inteligencji.

Po tym jak spierdoliła za pierwszym razem, logicznym było kazać wysiąść jej z auta, żeby nie zrobiła tego znowu. Odmawiała wykonania poleceń dobre kilka minut. Policja ma prawo zastosować przymus bezpośredni, gdy prośby słowne nie dają efektu. Ostatecznie małpa i tak uciekła... Drugi policjant strzelał w opony i jakby udało mu się jedną przebić to zapobiegłby większemu zagrożeniu jakim jest pościg.

Nie widzę zastrzeżeń do pracy policji na tym filmiku.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2014-07-07, 12:39 3
Pokurwiona sytuacja całkiem.

Ten policjant co strzelał został zwolniony. Ale pozostali już wystosowali pisma o przywrócenie go. Także ludzie zrobili mały dym. Na razie nic nie znalazłem czy wrócił.
Na nagraniu widać że policjanci przybyli na miejsce nie znali dokładnego obrazu sytuacji, stąd ich pytanie czy zatrzymani mają broń. Policjant nie strzelał w vana-przestrzeń pasażerską jak to media rozdmuchały (domyśle w pasażerów) a w opony.

Co do gnojka to zarzuty oddalono bo uznano że działał w obronie matki.

Mamałpa dostała 50 000 dolców kaucji. Oskarżona o ucieczkę, znęcanie się nad dziećmi oraz posiadanie sprzętu do używania narkotyków. Obrona żądała oddalenia zarzutów (w tym po małym incydencie gdzie jeden z ławników zrezygnował z powodu emocji - siostra strzelającego policjanta.)
Proces się przeciąga.

nowinki pewnie się pojawią na:
www.taosnews.com
Zgłoś
Avatar
Arachmit 2014-07-07, 13:04 1
Co za tempa baba ryzykuje życiem swoich dzieci. Nie wiem czemu ale jakoś jak to oglądałem to czułem że będzie czarna osoba za kierownicą...
Zgłoś
Avatar
M................6 2014-07-07, 13:46
Haha ostro!
Zgłoś
Avatar
SoNyCS 2014-07-07, 16:41 2
Na końcu szukali chyba warsztatu zeby szybko przemalować auto i zgubić gwiazdki
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-07-07, 19:56
kurwa dlaczego te wszystkie czarnuch są tak ciężko tępe?
Zgłoś
Avatar
b................2 2014-07-07, 21:36
Nie wiem dlaczego ale już widziałem tą ciężarówkę z 13:43 w akcji.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-07-07, 22:59
Piękny przykład rasizmu. Niby taki cywilizowany kraj, niby mają prezydenta Afroamerykanina, a ciągle przymitywna żądza krwi drzemie w ludziach. I to w kim? W policjanach, którzy mają stać na straży prawa. Dużo jest jeszcze do zrobienia.
Zgłoś
Avatar
_Brutus 2014-07-08, 18:22
@up, gorzej ci, czy co?
Zgłoś