18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Matka karmi dziecko
needsomefps • 2014-04-07, 21:29
Gość wrzucił na fejsbuka filmik, na którym widać jego żonę i dzieci. Pisze, że wg holenderskiego prawa nie jest to znęcanie się nad dziećmi i prosi o pomoc. Wspomniał, że nie zareagował, bo żona mu pogroziła policją, mogli odebrać mu kartę obywatela Holandii. Wkońcu wyjechał i teraz matka nie umożliwia mu widywania się z dziećmi.
Wideo: (oglądać od 1:00)

Zgłoś
Avatar
cicik 2014-04-08, 8:14
dajcie adres szmaty ...
Zgłoś
Avatar
antysyjon 2014-04-08, 8:29 13
Nie napinajcie się debile, przecież karmienie gnojka na siłę to nie jest znęcanie się, a jakby chodził taki wygłodzony bachor wychudły to by było że się znęca i jeśc nie daje.... Tak źle i tak niedobrze, jak ja za małolata nie chciałem żreć to mi stary powiedział ale jak teraz nie zjesz to do kolacji ni chuja żarcia nie zobaczysz, i jak zgłodniałem np o 14 to gryzłem parapet do 19 do kolacji i się nauczyłem jeść obiady o normalnej porze
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2014-04-08, 9:35 6
Mogła faktycznie zamiast pchać na siłę, to nie dać jeść do następnego posiłku i podziałało by lepiej... ale nic straconego - młoda dorośnie, a babina się zestarzeje i zniedołężnieje Już widzę jak później córa się odwdzięczy i będzie tak ją faszerować jakimś kleikiem dla tetryków
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-04-08, 10:53 5
t27z napisał/a:

Pisze, że wg holenderskiego prawa nie jest to znęcanie się nad dziećmi


Kurwa, na siłę go przywieźli do tej Holandii? Mieszka na miejscu, to niech się stosuje do miejscowego prawa i obyczajów.

Wyobraźcie sobie taką sytuację - przyjeżdża Saudyjczyk do Polska, po czym się dziwi lokalnemu prawu i zwyczajom, nagrywa filmik i prosi swoich ziomków o pomoc. Od razu cały sadol by wystrzelił, że niech się ciapak dostosuje albo spierdala, pewnie śmierdzi i rucha kozy. No to macie:

Niech się Polaczek dostosuje albo spierdala, pewnie ma krzywe zęby i kradnie rowery.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-04-08, 11:19 9
Dziecko samo się nie zagłodzi. Nie każdy musi być grubaskiem. Każde dziecko potrzebuje innych ilości żarełka i samo sobie ustali ile chce zjeść. A później dziwić się, że pełno grubasów, albo przeciwnie: anorektyczek z jadłowstrętem.
Zgłoś
Avatar
_Alien_ 2014-04-08, 11:31 8
Jak bym miał tak brzydką żonę która wygląda jak worek od ziemniaków z mopem na łbie to też bym spierdolił, tylko dzieci bym zabrał, żeby się kurwa w matkę nie wdały
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2014-04-08, 11:44 1
Co za kurwa, do tego brzydka jak noc.
Zgłoś
Avatar
akwamarynarz 2014-04-08, 11:44
aha no i gdzie tu jest znęcanie się nad dzieckiem? w sensie widok matki czy co?
Zgłoś
Avatar
Cienciw 2014-04-08, 11:48 7
ale pierdolicie. na siłe wpycha jej GORĄCE jedzenie(można to wywnioskować po pierwszym ujęciu, po którym jej łzy lecą) idźcie wpierdolić wrzątek a potem jeszcze dolewajcie sobie w ryj, to przynajmniej materiał na sadola bedzie.
Zgłoś
Avatar
Lukasero 2014-04-08, 11:51 1
Wszystko przez te narkotyki, matka wieczne gastro to nie rozumie co to znaczy nie być głodnym
Zgłoś
Avatar
Schabik 2014-04-08, 12:24 3
"To nie jest znęcanie" "Stary mnie tak wychowywał". Właśnie widać, jak was rodzice "wychowali"... Mam młodszego brata i nie mogłem patrzeć na ten filmik jak sobie wyobrażałem jakby to jemu ktoś coś takiego zrobił np. w przedszkolu czy coś. No zapierdoliłbym gołymi rękoma. Wielcy kurwa internetowi spece od wychowywania dzieci.
Zgłoś
Avatar
to_tylko_on 2014-04-08, 12:28
Ptoon napisał/a:


Ciebie też tak stary uczył szanować jedzenie, a jak się nie mieściło to dopychał chujem, nie?
Ależ mnie wkurwiają te wszystkie komentarze o "lekkim zabarwieniu" pedofilskim...



Jakim pedofilskim? Ona się uczy na przyszłość.

Ptoon napisał/a:


Ciebie też tak stary uczył szanować jedzenie, a jak się nie mieściło to dopychał chujem, nie?
Ależ mnie wkurwiają te wszystkie komentarze o "lekkim zabarwieniu" pedofilskim...



Jakim pedofilskim? Ona się uczy na przyszłość.
Zgłoś
Avatar
Kóba 2014-04-08, 12:35 1
Wszystko mogę kurwa oglądać, zaczynając od rozjebujących się kitajców na skuterach po rozbryzgane mózgi akbarów przez pociski, ale nie na takiego kaszalota, który znęca się nad swoim dzieckiem Choć sam dzieci nie lubię...
Zgłoś
Avatar
b................c 2014-04-08, 12:41 1
Ptoon napisał/a:


Ciebie też tak stary uczył szanować jedzenie, a jak się nie mieściło to dopychał chujem, nie?
Ależ mnie wkurwiają te wszystkie komentarze o "lekkim zabarwieniu" pedofilskim...



Piszesz, że wkurwiają Cię takie komentarze a następnie wyjeżdżasz z hasłem, że ojciec mu chujem jedzenie dopychał jak się nie mieściło.Jak mnie wkurwiają takie komentarze o komentarzach o "lekkim zabarwieniu" pedofilskim
Zgłoś
Avatar
Senkiusz 2014-04-08, 12:44
Może wystarczyło posolić o.O
Zgłoś