18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
"Matka z MOPSu po wypłacie"
MichasQ • 2013-07-24, 19:13
"Koszt zakupu alkoholu ok 20 zł (3 ćwiarteczki po 7 zł) i pytanie o cenę lentylków za 1,50 (jedno opakowanie na czworo dzieci), mogła zrobić zakup wieczorem, bez dzieci, i żadne tłumaczenie że dla ojca, męża, konkubenta... a to wszystko zapewne z naszych podatków, bo pracą od niej nie waliło..."



Znalezione na yt.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-07-25, 18:58
Boli Cię to ? To czemu nie kupiłeś tym dzieciom jakiś łakoci ?

W życiu różnie bywa. Nikt uczciwą pracą się nie dorobił. Zawsze miał jakieś przywileje na start, typu ustawieni rodzice, lub znajomości czy szczęście.
Myślisz, że jak ktoś dorastał w domu gdzie co rusz pukał komornik to taka osoba osiągnie w Polsce poziom aby kupić sobie auto z salonu ? nie ma na to szans.
Zgłoś
Avatar
m................z 2013-07-25, 19:00 2
Dzieci tak mają że zawsze chcą wszystko i z reguły słodycze. Twoim zdaniem należy dziecku zawsze kupować wszystko co chce i ile chce? A może przed chwilą te dzieci zjadły pizze i lody? Powtórzę poprzedników - nie zaglądaj ludziom w koszyk, w swój spójrz. Pewnie okaże się że kupiłeś same zagraniczne produkty za pieniążki swojej mamy
Zgłoś
Avatar
Bodziosowy111 2013-07-25, 19:30
WIdze autor na służbie dla społeczeństwa.. złapmy złych rodziców na zakupach..
a potem tacy jak ty bedą cicho siedzieć jak usłysza płacz za ścianą bo to nie ich sprawa....
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-07-25, 19:30 1
vagatiosoul napisał/a:



Weź nie pierdol o imprezie, bo wtedy wzięłaby przynajmniej jedną halbę a nie pierdoliłaby się tymi pierdółkami. Na smakosza też nie wygląda, więc wiadomo po co jej to.
Teraz zadaj sobie pytanie, lepiej udawać, że się czegoś nie widzi i pozwolić na krzywdę, czy lepiej nagłośnić sprawę?
Jebane polaczkowete szczanie na wszystko.



A jak facet kupuje podpaski w sklepie, to znaczy, że ma okres?
Wyciąganie wniosków na podstawie zawartości koszyka jest skrajnym debilizmem. A jak tego nie rozumiesz, to mi przykro.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-07-25, 20:49 1
Kamerować czyjeś zakupy. Żałosne. Ten co kamerował kompletny idiota. Kobieta kupuje alkohol może jakieś imieniny itp. I co w tym kurwa jest dziwnego?
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-07-25, 21:26 2
Lavo napisał/a:

Fajnie. A skąd wiesz, że to za pieniądze z MOPSu? Tak sobie wymyśliłeś?
Może se zarobiła i ma imprezę w domu?

Już nie macie co robić, tylko ludziom w koszyki zaglądać



Kupowałeś kiedyś na imprezę 3 ćwiartki ? z dziećmi? i kurwa lentylki ? ... czytam i jestem przerażony - ta banda debili z pretensjami powyżej - po prostu nie wie co to czytanie ze zrozumieniem. Film oglądnąć - i pokazać światu jaki jestem zajebisty i jaki humanitarny i jaki mam do ludzi szacunek... sam autor napisał że pracą od niej nie śmierdziało - każdy idiota zrozumie że waliło wódką. Brawo kurwa ćwierć-mózgi. A to że pomoc z MOPSu idzie na wódę w dużym stopniu to wiadomo chyba każdemu kto mieszka w bloku.
Zgłoś
Avatar
gospo69 2013-07-25, 21:36
Wydaje mi się że jak nie przyjdzie do domu z tymi ćwiartkami to jej gach rozpiepszy jej głowę bo pewnie jest na ostrym ciśnieniu po przepierdoleniu renty babci która mieszka w przedpokoju bo komornik za kredyty zabrał mieszkanie
Zgłoś
Avatar
Kozar 2013-07-26, 19:26
niedługo i u nas będzie jak w Skandynawii: pijesz za dużo = jesteś wywrotowcem, bo "strażnicy moralności" są mądrzejsi od Ciebie
Zgłoś
Avatar
rhundz 2013-07-27, 2:02
wiesiors4 napisał/a:

Ah ten kurwa lewacki socjal.. Socjal jest zły!

jak to w niemczech wyglada:

ludzie dostają bony do supermarketow - za te bony nie mozna kupic zadnych uzywek, jeno zywnosc.

wiec kupuja kilkadziesiat litrow wody (0,25€ za butelke - kaucja obowiazkowa dla wiekszosci plastikowych butelek ponizej 3 litrow objetosci), wylewaja, kasują butelki i robią z nich kilkanascie €, wracaja do marketu i kupuja fajki, alkohol

ot, panstwo socjalne
Zgłoś