18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Matka i syn karani w São Matheus za dokonanie kradzieży, podczas której zostali złapani. Okrzyki matki dosadnie przekonują nas o słuszności kary.

Zgłoś
Avatar
Essent 2018-02-28, 17:46 1
Mi jak złodziej wjebał się do kawalerki to później okazało się, że zostawił mi kasę na remont
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-02-28, 17:56 3
Nic nie ukradli, spóźnili się ze spłatą pożyczki o 2 dni. Polecam uczyć się tego języka.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-02-28, 19:26
orisuniek napisał/a:

Mi jak złodziej wjebał się do kawalerki to później okazało się, że zostawił mi kasę na remont



Co to za "bankowiec" był, pewnie chwilówki?
Zgłoś
Avatar
kampton 2018-02-28, 21:28
Jestem za ucinaniem łap, z daleka było by widać kto jest złodziejem.
Niech zaczną od polityków i samorządowców.
Zgłoś
Avatar
Xagan 2018-02-28, 21:34
Samosądy są złe dlatego, że bardzo łatwo może oberwać przez nie niewinny. I bardzo łatwo kogoś w coś wrobić, a potem skatować rękami innych osób które będą myślały, że to złodziej albo gwałciciel.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2018-02-28, 21:36
pomijając fakt, że każdy złodziej powinien dostać w pizdę, to tracę resztkę szacunku do mieszkańców państw Ameryki Łacińskiej, bo niczym nie różnią się oni od brudasów z ISIS, są tak samo zdziczali i bezwzględni, a więc jebać ich w dupy.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-02-28, 22:19 3
Velture napisał/a:

Tylko czekać na zlot pierdolących jak zwykle w takich tematach, że samosądy są złe dlatego tamtego siamtego sramtego.

Każda osoba której coś złodziej ukradł zgodzi się ze mną, że taki wpierdol jest o niebo lepszy niżeli jakieś śmieszne wyroki "dwa lata w zawieszeniu" oznaczające, że ktoś defacto nie ponosi żadnej kary.

Ktoś pracuje ciężko aby się dorobić i coś mieć a tu przychodzi śmieć co ci się włamie aby ukraść.
Kurwa mać pierdolcie mnie ale uważam, że prymitywna i pradawna kara ucinania łapska za kradzież była całkiem sprawiedliwa, odpowiednia i miała właściwy przekaz dla potencjalnego innego złodzieja.


Gdybyś miał rację, przestępczość w Brazylii byłaby niższa niż w krajach Europy. Więcej pisać, chyba nie muszę...
Zgłoś
Avatar
HiroTailo 2018-02-28, 23:57
A te downy, dalej kradno.
Zgłoś
Avatar
Nert 2018-03-01, 0:47
@ellsworth tu nie chodzi o brak kradzieży, bo te były i będą. Tylko o zwykła sprawiedliwość i ukaranie. Ja się z Velture zgadzam w 100% jak Cię kurwa nie okradną to nie zrozumiesz, łapy ucinać, żadnych zasiłków, jak go nie nakarmią niech zdycha z głodu. Jeszcze na czole powinien mieć wytatuowane "złodziej"
Zgłoś
Avatar
Slatojesos 2018-03-01, 6:23
Kiedykolwiek oglądam filmy z Ameryki Płd. opatrzone tytułem "Kara za ....",myślę sobie,jakie tam mają praworządne i sprawiedliwe społeczeństwo i serce me raduje się
P.s. Ową "matkę" z filmiku i tak bym wyruchał
Zgłoś
Avatar
Kamil10923 2018-03-01, 10:54 2
Cara_Al_Sol napisał/a:



Też chciałbym mieć możliwość napierdolenia złodzieja, gwałciciela czy fana disco-polo.
Jednak żyjemy w państwie prawa i samosądy to oznaka jego wadliwości. Gdy obywatel bierze sprawiedliwość we własne ręce, coś jest nie tak.
Udanego dnia na sadistic.pl!



Panstwo prawa to upada wtedy kiedy przestepcy nie sa karani za swoje czyny co ma miejsce w tej chwili w calej lewackiej europie.
Zgłoś
Avatar
kuba7575 2018-03-01, 14:43
po co bic?
Kazac matce obciagnac synowi, siniaki przeminą, ale niesmak w ustach pozostanie.
Zgłoś
Avatar
KrulJulian9001 2018-03-01, 15:01 1
Samosądy są złe - koniec i kropka
Zgłoś
Avatar
Kamil10923 2018-03-01, 16:59
@up juz widze jak z pokora zrozumieniem i godnoscia przyjmujesz wyrok na bydlaku ktory z kolegami skopal Ci bliska osobe robiac z niej wazywo dostaja w zawiasach 2 lata bo sad tak to sobie zinterpretowal ze nie chce im niszczyc mlodego zycia duzym wyrokiem bo pewnie nie wiedzieli ze kopiac lezacego po glowie moga go zabic i przypial im pobicie ze skutkiem 1 czy dwum a reszta to prace spoleczne nie zycze ale zastanow sie czy aby na pewno samosady w panstwie w ktorym prawo jest tylko dla przestepsow nie jest czyms dobrym
Zgłoś
Avatar
RurZ 2018-03-02, 12:07
wszystko spoko, ale mógł chociaż osłonić matkę własnym ciałem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie