18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
DEADmanPL 2016-05-05, 14:51 1
Chuj tam ja też bym nie wiedział że ten na obrazie to Mickiewicz, ani nie jestem w stanie zapamiętać na całe życie fabuł książek które czytałem tylko po to żeby zdać i zapomnieć, bo zwyczajnie nie jestem fanem tego typu literatury szkolnej, a przynajmniej w większości bo Dzieci z Bullerbyn były spoko. Rozumiem, że wypada poznać albo chociaż otrzeć się o dziedzictwo literackie narodu i pomimo że brak tego jest ignorancją wobec literatury, to nie uważam że osoba która nie wie jak wyglądał Mickiewicz musi być od razu skończonym idiotą.
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2016-05-05, 17:54
Też nie pamiętam planu wydarzeń ponad połowy moich lektur szkolnych z tego roku, nawet jeśli podczas ich przerabiania miałem wszystko wykute na pałę i wcale nie czuję się z tego powodu głupi - są po prostu w chuj nudne i słabe, dlatego wylatują mi z głowy.
Zgłoś
Avatar
popek11111 2016-05-05, 19:10
debil spytal sie gorszego debila..co to za program...?debilizm w połączeniu idiotyzmu z kurwa pojebyzmem i nie wiem jak to gowno nazwać dalej
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-05-05, 21:01
Ogólnie można mówić co się chce ale czy cokolwiek z tego co czytaliście jako lektury kiedykolwiek w życiu wam się przydało w praktyce? Oczywiście poza sytuacjami rozmów towarzyskich bo tam zawsze się zdarza gadanie o dupie marynie.
To po prostu rozszerzało słownictwo tak samo jak podczas nauki języków czytanie książek w jakimś języku i nic więcej nie wnosiło do życia a te pierdolone w dupę interpretacje typu co miał autor na myśli pisząc "pies szczekał w wietrzny dzień" i pisanie z tego pokurwionych wypocin na 2-3 strony A4 ,że pies symbolizował nienarodzonego syna a szczekanie niekochających rodziców a wiatr to kurwa przemyślenia autora o swoim dzieciństwie które przemijało jak wiatr wiejący z pagórków symbolizujących kolejne gówno.

Oczywiście uważam ,że matura jest potrzebna i w ogóle ale sam język polski i te pierdolone interpretacje co autor miał na myśli to wyssane z chuja gówna.
Każdy normalny czytając ,że ziemia jest czarna a trawa zielona wie ,że autorowi chodziło o to ,że trawa jest kurwa mać zielona a ziemia do chuja czarna a nie kurwa jakieś teorie o chujwieczym wymyślane przez 50 letnie pizdy uczące polskiego.
Zgłoś
Avatar
M................e 2016-05-05, 21:08
Cytat:

Oczywiście uważam ,że matura jest potrzebna i w ogóle ale sam język polski i te pierdolone interpretacje co autor miał na myśli to wyssane z chuja gówna.


No nie do końca. Pisałam w chuj takich rzeczy, ćwiczyłam, męczyłam się. Ale teraz jak oglądam film, słucham muzyki czy cokolwiek innego - nie wiem, np. podczas rozmowy z kimś kto używa jakichś aluzji, potrafię w mniejszym czy większym stopniu znaleźć sens (wiem, brzmi to chujowo)... tego co autor miał na myśli. Tak po prostu, dla samej siebie. Uważaj jak sobie chcesz, ale wg mnie to rozwija abstrakcyjne myślenie.
Zgłoś
Avatar
maveric666 2016-05-05, 21:57
Jakich mamy nauczycieli taki mamy poziom
Zgłoś
Avatar
daro7557 2016-05-07, 16:52
czemu na głównej jest taki syf
Zgłoś