18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Lumpy1 2011-11-04, 16:50
ten program śmierdzi bardziej niż moja dupa
Zgłoś
Avatar
max1522 2011-11-04, 16:54 2
obejrzałem tlko dlatego bo cejrowski ma zawsze cos ciekawego do powiedzenia a tak pozatym ten program powinien juz sie dawno skończyć
Zgłoś
Avatar
Lechu1234 2011-11-04, 17:13 4
Wkurwia mnie to, że w chuj ludzi to takie pojeby. Rozumiem nie znać flagi tybetu. Ale argentyny kurwa? Wkurwia mnie też cejrowski, bo upatruje we wszystkim satanizm i ewidentnie jest mentalnie moherem (pedzie do piachu, murzyny na madagaskar). Nie można powiedzieć, że jest głupi, bo lubie oglądać jego programy ma dużo do powiedzenia i uznaje to, że każdy może mieć własne poglądy, ale kurwa niech sie tak nie opowiada z tym.
Zgłoś
Avatar
demobil 2011-11-04, 18:15 1
Dawidowe? Dawid.
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-11-04, 18:31 4
Pan Cejrowski dużo mówi, ponieważ posiada dużą wiedzę. To chyba jedyny odcinek, z którego było można się czegoś dowiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Żeliwna_Pięść 2011-11-04, 18:38 3
Piwo za Cejrowskiego, jedyny którego idzie wysłuchać, btw nieźle idzie sie pośmiać z powyższych postów...
Zgłoś
Avatar
ticorr 2011-11-04, 19:39 3
dwakilo napisał/a:


Pytanie brzmiało: "Jakie to są flagi? Jakich krajów?" Wkurwia mnie to, że nie ważne o co go zapytasz to zawsze zejdzie z tematu i zacznie pierdolić te swoje farmazony.


Toż i odpowiedział na pytanie, nieco ubarwniając odpowiedź faktami, by zadziałała u widza wyobraźnia... o odciskach na fiucie i płynie w chłodnicy nie opowiadał, więc farmazony to ty wypisujesz...
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2011-11-04, 20:12 2
"Hy hy... Barwy Lechii"

I kurwa tego pokroju osobniki krzyczą hasła " Donald matole... " i chcą robić politykę w tym państwie.
Ubić kurwa, utylizować, a przynajmniej zabrać prawa wyborcze. Dwa takie mośki idą do urny i mają więcej do powiedzenia niż jeden ogarnięty człowiek. Kula w łeb, no sorry kurwa, bo ten kraj nie uwolni się od debilizmu. Ja pierdole pomyśleć, że 70% społeczeństwa takiego sortu ludzi jest w tym państwie.
Jak ma kurwa nie być końca świata, jak tyle debili na ziemi.
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2011-11-04, 20:15 3
Szacun dla Cejrowskiego, od gościa może się uczyć każdy.

A jako tegoroczny maturzysta muszę przyznać, że w szczególności j. polski i "interpretacje" całej tej twórczości mam zamiar zapomnieć już pod koniec maja.
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-11-04, 20:25 3
Mogliby tylko Cejrowskiego dać tak naprawdę.
Zgłoś
Avatar
dram09 2011-11-04, 20:47
nie dziwie sie ze nie znaja ten typek 2:20min filmu to totalny pojeb "tomeczek"znam go mieszka na moim osiedlu..
Zgłoś
Avatar
rafiki 2011-11-04, 22:08 1
...kraj którego stolicą jest Mehico city?
eeee to ja nie wiem...no kurwa jak można być takim tępakiem. I pomyśleć że takie przygłupy mają prawo wyborcze;/

A na koniec jaką wazelinę strzelił pracodawcy;D
Zgłoś
Avatar
Hybris 2011-11-04, 22:48
11:03 "to jest Kanada... w Stanach Zjednoczonych" i już miałem nadzieje, że honorowego punkcisza zdobędzie.
Zgłoś
Avatar
blade87 2011-11-04, 22:59 1
Cejrowski to jebany katol i oszołom. Kiedyś wypowiadał się, że Polska powinna być oficjalnie katolickim krajem i tak bardzo chciałby żyć w takim kraju. No bo przecież jego zdaniem drogą demokracji należy formalnie zatwierdzić dominującą religię. Chuj z tym, że mnóstwo obywateli ma w dupie katolicyzm lub jakąkolwiek inną religię.
Zgłoś
Avatar
sadoleeeek 2011-11-04, 23:12
Co za jeb*ne tłuki... jamajka -.-
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie