18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
�................a 2012-06-23, 15:48
@mloodzian No to zapraszam na onet
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-06-23, 15:49
Prawdziwy człowiek sadola, jestem taki dumny
Zgłoś
Avatar
esswain 2012-06-23, 15:54
dawno sie tak nie usmiałem
Zgłoś
Avatar
Gienek1989 2012-06-23, 16:03
jak się ta gra nazywa co jest skrin zrobiony ?
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-06-23, 16:09 5
@up Kurwa, jak można nie znać najbardziej samochodowo-sadystycznej gry wszechczasów??

Podpowiedź: Carmageddon 2 i zaraz brać się za nadrabianie takiej zaległości!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-06-23, 16:10 1
Tak zwykle kończą sierściuchy na kursie kolizyjnym z samochodami.
Zgłoś
Avatar
silentgringo 2012-06-23, 16:17
Na bank zostało mu jeszcze kilka żyć.
Zgłoś
Avatar
Liton 2012-06-23, 17:31 8
Zabijanie dla frajdy.. gnoja należałoby wykastrować gorącymi obcęgami.

Uprzedzając: może i portal się nazywa sadistic, ale uczucia wyższe (do których należy współczucie) odróżniają nas w naszym mniemaniu od reszty zwierząt. Jeśli wg. kogoś kot przebiegający przez ulicę nie ma prawa żyć - taka osoba jest dla mnie zwykłą szmatą, a nie człowiekiem. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
bo0ze 2012-06-23, 19:27 1
Liton napisał/a:

Zabijanie dla frajdy.. gnoja należałoby wykastrować gorącymi obcęgami.

Uprzedzając: może i portal się nazywa sadistic, ale uczucia wyższe (do których należy współczucie) odróżniają nas w naszym mniemaniu od reszty zwierząt. Jeśli wg. kogoś kot przebiegający przez ulicę nie ma prawa żyć - taka osoba jest dla mnie zwykłą szmatą, a nie człowiekiem. Pozdrawiam.



Co ty to kurwa jego mać pierdolisz?! Spakuj plecak i szykuj się do szkoły na poniedziałek bo to raczej miejsce dla starszych
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2012-06-23, 20:29 1
@up
Jak ktoś Ci matkę przejedzie to też będziesz przyklaskiwał jak fan Maćka z klanu?
Zgłoś
Avatar
ray19 2012-06-23, 21:19 3
Jak was martwy kotek boli, to zmieńcie portal. Jak nie teraz to jutro co za różnica...

@necromantic
Nasi rodzice nie wbiegają pod koła, a jak tak, to się należy.
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-06-23, 22:06
Liton napisał/a:

Zabijanie dla frajdy.. gnoja należałoby wykastrować gorącymi obcęgami.

Uprzedzając: może i portal się nazywa sadistic, ale uczucia wyższe (do których należy współczucie) odróżniają nas w naszym mniemaniu od reszty zwierząt. Jeśli wg. kogoś kot przebiegający przez ulicę nie ma prawa żyć - taka osoba jest dla mnie zwykłą szmatą, a nie człowiekiem. Pozdrawiam.


Skoro przebiega przez ulicę, nawet nie przekręcając swojego głupiego łba na lewo i prawo - niech ginie. Co kogo kurwa obchodzi jakiś bezmózgi zwierzak, którego pobratymcy w podobny sposób giną, a sam nie potrafi wyciągać choćby najprostszego wniosku. Zresztą, miały całe 2 miliony lat, by rozwinąć swój intelekt tak jak człowiek, nie wykorzystały tego, niech giną, wpierdalając się na pędzącego tira.
Zgłoś
Avatar
Dakkar 2012-06-23, 23:04
@up Miałeś 80 tyś lat na rozwój i przepierdoliłeś swoją szanse. Dawaj adres i czekaj na kulkę w głowie.
Zgłoś
Avatar
Liton 2012-06-23, 23:59
@ shin69 spodziewałem się ignorancji, ale takiej głupoty - nie. Nie będę ci tłumaczyć, że ewolucja wymaga czasu, bo nie rokujesz w moich oczach na kogoś kto to pojmie. Wiedz tylko, że pokazałeś dno mentalne - pewnie to dla ciebie komplement, ale trudno, muszę to powiedzieć.

Co do reszty - boli tylko, że część tu obecnych nie rozróżnia humoru od życia. Homo heidelbergensis grzebał bliskich wierząc w coś więcej niż życie tylko tu i teraz.. 600 tys lat później jak widać ewolucja w przypadku niektórych to tylko kartka papieru, którą można dupę podetrzeć. Śmieją się z filmików na mental zero, a sami nie lepsi. EOT z mojej strony.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-24, 0:16
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie