18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
raskolnikov74 2013-05-27, 16:55
Ja myślę, że przy tym WTC Tusk z Putinem maczali palce. Nie żeby mieli motyw, ale oni są znani z mordowania pasażerów samolotów.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-05-27, 16:58
Zaczynam się martwić o Mariusza, któregoś razu za dużo powie i zginie w nieszczęśliwym wypadku...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-05-27, 17:15
Azalians napisał/a:

Panie Mariuszu, jak Pan to czyta to mam do Pana prośbę, Panie Maxie, Pan zrobi materiał o zamachach z 11 września tak jak Pan to widzi. Zapewne nie jestem jedyny, który to ma wątpliwości co do organizatorów zamachów...dziura w Pentagonie po rakiecie, a z samolotu został jedynie silnik...reszta wyparowała...latarnie nie skoszone od skrzydeł....przy okazji zawalaniu się dwóch wież...zawala się trzeci 30-piętrowy wieżowiec, należący do CIA....Panie Mariuszu, jestem ciekawy stanowiska jakie Pan zajmuje apropo 11 września, pzdr



Pan Mariusz niestety zaczął nacechowywać politycznie swoje materiały, sądząc po ostatnich jego komentarzach.
Panie Mariuszu, więcej obiektywizmu - to, że fajnie się Panu żyje w USA, nie powinno Panu zaślepiać, jakim kosztem dla innych ten dobrobyt dla własnych obywateli jest utrzymywany. Wojenki i wichrzenie na całym świecie.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-27, 20:03
@tranzystor

Zaczął? On od początku aż promieniuje niechęcią do Obamy i socjalistów. Uzasadnia jednak swoje stanowisko odwołując się do faktów. Mówi jak jest.

Rzetelny dziennikarz nie musi nie mieć swojego zdania - rzetelny dziennikarz nie nagina faktów. Gdyby u władzy była w USA prawica i zamiatałby pod dywan ich wpadki wtedy można by mieć do niego pretensje.
Zgłoś
Avatar
McNight 2013-05-27, 22:34 1
Azalians napisał/a:

Panie Mariuszu, jak Pan to czyta to mam do Pana prośbę, Panie Maxie, Pan zrobi materiał o zamachach z 11 września tak jak Pan to widzi. Zapewne nie jestem jedyny, który to ma wątpliwości co do organizatorów zamachów...dziura w Pentagonie po rakiecie, a z samolotu został jedynie silnik...reszta wyparowała...latarnie nie skoszone od skrzydeł....przy okazji zawalaniu się dwóch wież...zawala się trzeci 30-piętrowy wieżowiec, należący do CIA....Panie Mariuszu, jestem ciekawy stanowiska jakie Pan zajmuje apropo 11 września, pzdr



Pan Mariusz w jednym ze swoich ostatnich klipów wyraźnie powiedział, że terroryści zaatakowali WTC i to był początek wojny... co mnie osobiście bardzo zaskoczyło.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-05-28, 0:31
przez pryzmat tych kutasiarzy, wojnę z terrorem prowadzili niemcy tłumiąc Polskie powstania.
Zgłoś