18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Nome 2024-10-05, 23:35 3
n1ck.ee napisał/a:

Tłumaczenie by się przydało



no przydało by się, ja niestety nie go nie rozumiem za dobrze, chyba coś, że wpadł rano na niespodziewaną przepustkę i ktoś tam zastał, coś tam się darł, że go nie obchodzą jej problemy, reszty nie zrozumiałam

[ Dodano: 2024-10-05, 23:39 ]
CARLOSDELAHESUS napisał/a:

...ani to nie jest jego żona ani on nie wyszedł na przepustkę z pierdla. Facetka, która zbiera łomot, przeprowadziła się ze swoim mężem (to nie facet który gada) z innego miasta bodajże i zaczęła wkutfiać sąsiadów zaczynając od wyzywania ich od najgorszych itp. Gość obijający babę owszem przyjechał, ale z wojenki gdzie szukał zaginionego bez wieści w czasie działań wojennych męża drugiej facetki, na którą obijacz wskazuje w 0:33. Widocznie obijana musiała obrażać m.inn tą drugą facetkę. Poza tym gościu mówi coś tam, że jak nadal obijana będzie fikać to zrobi jej się wypadnięcie z balkonu czy coś w tym stylu.



no faktycznie lepiej zrozumiałeś ode mnie

tutaj piszą, że to bojownik Wagnera pobił kobietę do nieprzytomność, kobita w śpiączce, dlaczego nie napisali

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Aższwagranda 2024-10-06, 0:01 5
Na tyle ile rozumiem ĵęzyk niemiecki to poszło o to, że obijana pomyliła Bayer z Bayernem i kibicowała nie tej drużynie co trzeba. Wspólne oglądanie meczu z ukochanym łobuzem przerodziło się w tragedię...
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-10-06, 0:37 1
leonidkacap napisał/a:

20 lat był w więzieniu a tam 17 letnia córka nie dziwię się ze facet się wkurwił



Jak ktoś oczekuje wierności przez więcej niż 6mc to chyba się zawsze zawiedzie. Co ja mówię 2tyg...
Zgłoś
Avatar
suborg 2024-10-06, 5:14
Normalna rodzina. U nas też tak jest. Sam lubię zajebac starej, chociaż liść dziennie musi być żeby była dyscyplina
Zgłoś
Geraldinio napisał/a:

Najzabawniejsze jest to, że taki śmieć może na przepustce zrobić absolutnie wszystko. Może mordować, torturować, kraść, gwałcić, no bo co mu w najgorszym wypadku grozi? wysłanie na front?



No zupełnie jak twój stary

[ Dodano: 2024-10-06, 05:48 ]
DeLux napisał/a:

Jak ktoś oczekuje wierności przez więcej niż 6mc to chyba się zawsze zawiedzie. Co ja mówię 2tyg...



No to masz zajebiste doświadczenia życiowe 😂
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-10-06, 8:52
Po co taka szmata żyje?

______________

H.w.d.p.i.a
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-10-06, 12:50
Niektórym babom trzeba przypierdolić przynajmniej liścia, mają pizdę to myślą że można po innych jechać jak po łysej kobyle bez konsekwencji...
Zgłoś
Avatar
elim 2024-10-06, 14:17 1
CARLOSDELAHESUS napisał/a:

...ani to nie jest jego żona ani on nie wyszedł na przepustkę z pierdla. Facetka, która zbiera łomot, przeprowadziła się ze swoim mężem (to nie facet który gada) z innego miasta bodajże i zaczęła wkutfiać sąsiadów zaczynając od wyzywania ich od najgorszych itp. Gość obijający babę owszem przyjechał, ale z wojenki gdzie szukał zaginionego bez wieści w czasie działań wojennych męża drugiej facetki, na którą obijacz wskazuje w 0:33. Widocznie obijana musiała obrażać m.inn tą drugą facetkę. Poza tym gościu mówi coś tam, że jak nadal obijana będzie fikać to zrobi jej się wypadnięcie z balkonu czy coś w tym stylu.



tak czy inaczej pojebana akcja, ale to kacapia więc nie dziwi.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-10-06, 15:17
Leczenie debilizmu i wścieklizny macicy na ichniejszy NFZ wygląda podobnie. Tutaj przykład wyręczenia państwowej służby zdrowia przez miejscowego znachora (przy okazji sąsiada obrażanej damy).
No niektórzy muszą być leczeni fizjologicznie, poprzez odczuwanie bólu i związane z tym negatywne skojarzenia (np. głupio pyskuję, to później będzie bolało).
Znaczna populacja czarnuchów była poddawana takim lub podobnym zabiegom, to i był spokój. Jakiś czas temu tego zaniechali i jest to co widać na Sadolku.
Zgłoś
Avatar
TrajDoBuziDaj 2024-10-06, 19:14
Harwgej ma tendencje do pisania jakis soierdolonych opisow na podkrete piw. To musi byc multik sraluchmana
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-10-06, 22:37
CARLOSDELAHESUS napisał/a:

...ani to nie jest jego żona ani on nie wyszedł na przepustkę z pierdla...



chuj mnie to obchodzi, ale piwko że ci się chciało, dla społeczności.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-10-06, 23:15
Wpadł szybko jej wjebać przed misją. Bo później może nie być okazji.
Zgłoś
Avatar
Vi_Kikimora 2024-10-07, 23:53
Mimo cenzury widać że suka blet fajniutka ❤️xd
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-10-09, 21:26
jebać roSSję może sami się wybiją i będzie spokój
Zgłoś