18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Lololoney 2013-11-09, 18:58 6
Piti1234555 napisał/a:

i tak profanacja i tak! co to za głupia moda, żeby robić covery hymnu... HYMNU! kurwa...


Nie pitol!
I tak lepsze niż:
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-11-09, 19:03 3
Piti1234555 napisał/a:

tak kurwa...i co jeszcze? szanuj to co masz bo za chwile bedziesz spiewal hymn po arabsku... jesli pozwalamy na takie covery to co stoi na przeszkodzie zeby zmienic jezyk hymnu a zamiast Bóg, Honor, Ojczyzna wprowadzić Allah akbar? hmmm?



Szanuje jak najbardziej , a hymnu Polski po arabsku nie usłyszymy nawet za 1000 lat . Wystarczy tylko przypomnieć historie naszego kraju , próbował nas podbić szwed to dostał wpierdol i spierdalał wpław przez Bałtyk . Najazd muzułmanów w postaci tatarów też odparliśmy ratując przy tym europę . Niemiec sam nie dał rady to do pomocy skrzyknął ruskich z austryjakami . Dopiero wtedy padliśmy na kolana ale pomimo germanizacji i rusyfikacji byliśmy Polakami , za mówienie po Polsku była kara . Zawsze się podnosiliśmy i zawsze na tej ziemi będziemy u siebie w domu .
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-11-09, 19:13 5
a dlaczego? bo nikt nawet nie pomyslal, żeby wykonac hymn po niemiecku czy rosyjsku... zawsze wykonywany byl w oryginale i z odpowiednia powaga co dawalo wielkiego kopa, motywacje i dlatego przetrwalismy... bo tozsamosc narodowa byla przeogromna... czasy sie zmienily, fakt, wtedy za takie wykonanie jak Górniakowej czy cover w innym stylu muzycznym bylaby kara minimum wykluczenia spolecznego, a teraz jeszcze sie takie osoby klepie po ramieniu...

no, ale czego się spodziewać kiedy Polacy mają prezydenta, który mówi po Polsku, ale piszę jakimś dysdialektem...
Zgłoś
Avatar
lolflexberylex 2013-11-09, 20:37
Super wyszło , leci piwo! DLA HEJTERÓW: wolałbym słuchać tej wersji niż Edytki
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-11-09, 20:38
Aż zapuazowałem Master Of Puppets.. piwo leci w ciemno!
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-11-09, 20:41 1
Tak czy innaczej bezczeszczenie hymnu ;/
Zgłoś
Avatar
3m 2013-11-09, 20:43 1
Słucham rocka, metalu, wszelkich pochodnych, niby fajne wykonanie ale... PEWNYCH RZECZY SIĘ, KURWA, NIE DOTYKA.
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-11-09, 20:51 1
Nie slucham metalu, ale to wykonanie mi sie podoba! Szacun.
Zgłoś
Avatar
tenac 2013-11-09, 20:59
Gupi metal nawet nie potrafi zagrać niczego w 3/4 tylko napierdala na 4. niektóre metalowe kawałki lubie ale nie takie bezmózgie napierdalanie.
Zgłoś
Avatar
Lolslow 2013-11-09, 21:09
Gościu powinien dostać mocno w ryj to się nauczy nie profanować hymnu. To tak jakby narysować godło Polski np. w czarnych kolorach. To jest karalne.
Zgłoś
Avatar
Wazzi 2013-11-09, 21:17 2
Cover hymnu kurwa? Cover to możesz robić piosenek Majki Jeżowskiej, nie hymnu.
Zgłoś
Avatar
n................i 2013-11-09, 21:21
pisage napisał/a:

Co to za gitara? Wykończenie przypomina Gibsona Flying V, ale potki ma na górze i tylko jeden humb.
Brawo za wykonanie. Nie mógłbyś dodać paru efektownych slide'ów i vibrato w paru miejscach? Nabrało by to niepowtarzalnego charakteru...



To jest składak, sam ją składałem z różnych części, a potki są u góry bo kiedyś korpus był leworęczny, a ja przerobiłem na prawo
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-11-09, 21:49
Szkoda, że tak kiepsko zrealizowane.
Gitara prowadząca powinna być najgłośniejsza, a brzmi jak tło do perkusji.

Generalnie spoko, ale na lepszych głośnikach nawet na minimalnym basie prawie nic nie słychać...
Zgłoś
Avatar
fireelem 2013-11-09, 21:52
Ja pierdole, gdzie wy tu widzicie profanacje? rozumiem, gdyby ułożył jakiś głupi tekst. Gdyby to zagrał na pianinie, też byście się czepiali?
Zgłoś
Avatar
Zeely 2013-11-09, 21:55
Jakbyśmy mieli taki podkład do hymnu od razu byłoby widać kto rządzi tym zasranym światem!
W rządzie nie byłoby kaczek, kotów ze szlugiem w pysku oraz innych zwierząt, a poważni ludzie którzy nie boją się postawić w Brukseli czy u innych buraków!
No ale podkład mamy jaki mamy i ludzi w sejmie również na poziomie buraka cukrowego...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie