18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bravoteampolska 2019-04-23, 8:48 3
Drzwi na zewnątrz się otwierają a ci barykadę robią, kurwa. Czy ktoś układając ten scenariusz myśli
Barykadę się stosuje aby uniemożliwić otwarcie drzwi, ale wówczas te musiałby się otwierać do środka celi a nie na zewnątrz
Zgłoś
Avatar
KrisXman 2019-04-23, 9:34
Atanda jak wpada pod cele w takich sytuacjach to nie ma przebacz tak że chuj w dupę w ten serial a za scenariusz i wykonanie drugi
Zgłoś
Avatar
davvv1 2019-04-23, 9:40
Ja przez pierwszy odcinek myślałem, że to prawda. W drugim odcinku mi typ "Damian" nie spasował, a po trzecim już ogarnąłem, że tam jest wszystko ustawione, a po tej akcji to już chyba tylko matoł nie ogarnie, że to jest wszystko wyreżyserowane.
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-04-23, 11:35
adax88 napisał/a:

Co za ustawione gówno.



zaraz ciebie sutawoią do pionu
Zgłoś
Avatar
Albertd 2019-04-23, 13:20
zajebiste to było
Zgłoś
Avatar
jbone 2019-04-23, 15:07 1
a wystarczyło wrzucić granat łzawiący i kilka hukowców czyż nie?
Zgłoś
Avatar
Tomf 2019-04-23, 16:49
ja pierdziu... ustawka po huju !!!
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2019-04-23, 20:08 2
Prawdziwe jak "Trudne sprawy".
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2019-04-23, 22:55 1
Jeśli to jest na serio w co wątpię... To naprawdę nie znalazł się ani jeden myślący w tej celi. Tu były dwa wyjścia. Być cicho i mieć co dwa tygodnie na dwa tygodnie TV, albo zrobić burdę i nie mieć w ogóle...
Zgłoś
Avatar
Taz 2019-04-24, 1:15 1
Black Snake napisał/a:

Jeśli to jest na serio w co wątpię... To naprawdę nie znalazł się ani jeden myślący w tej celi. Tu były dwa wyjścia. Być cicho i mieć co dwa tygodnie na dwa tygodnie TV, albo zrobić burdę i nie mieć w ogóle...



Abstrahując od prawdziwości tego gowna, to z bliskiego mi źrodła wiem, ze wielu osadzonych robi na przekór „bo tak”. A układanie sie z gadami jest w chuj niemile widziane. Także GDYBY taka sytuacja zaistniala naprawde, inne cele mogłyby śmiać sie, ze im zabrali telewizor akurat na mecz...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-04-24, 14:48
Widać, że to zabawa ale po chuj się tak męczyć? Powinni im tam na środku celi usypać kopiec z gazu łzawiącego i hukowych i by gości drapali w drzwi i błagali, żeby ich wypuścić
Zgłoś
Avatar
banior 2019-04-25, 18:39
glesner1910 napisał/a:

Serio? Ktoś w 21 wieku ogląda tvn?



Ty oglądasz "TRWAM" .
Zgłoś
Avatar
Kowalskiola 2019-04-26, 1:15
Truuuuudne spraaawyy!
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-04-26, 13:22
Black Snake napisał/a:

Jeśli to jest na serio w co wątpię... To naprawdę nie znalazł się ani jeden myślący w tej celi. Tu były dwa wyjścia. Być cicho i mieć co dwa tygodnie na dwa tygodnie TV, albo zrobić burdę i nie mieć w ogóle...



Taz napisał/a:

Abstrahując od prawdziwości tego gowna, to z bliskiego mi źrodła wiem, ze wielu osadzonych robi na przekór „bo tak”. A układanie sie z gadami jest w chuj niemile widziane. Także GDYBY taka sytuacja zaistniala naprawde, inne cele mogłyby śmiać sie, ze im zabrali telewizor akurat na mecz...



Tak jak powiedział Taz, więźniowie nie są erudytami bo gdyby tak było nie byliby więźniami. Przestępcy wielkiego formatu nie garują, a w każdym razie nie często bo inaczej nie byłoby zorganizowanej przestępczości.
Zgłoś