18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
meczet w proch
pbear • 2013-03-23, 19:25
kozojebcy tracą meczet



nie wiem po huj ktoś dodał ta zjebana kreskówkę ale nie mogę znaleźć wersji bez tego gówna
Zgłoś
Avatar
lukas0017 2013-03-24, 12:59 1
za "zjebaną kreskówkę" powinien być ban
Zgłoś
Avatar
Naster 2013-03-24, 19:12
m.statystyka napisał/a:


Asad morduje ludzi, a szczególnie niszczy religię muzułmańską.



No jak dla mnie człowiek roku xd

Ps. Ale zaraz zaraz, jakich ludzi ?! O ile mi wiadomo nikt nigdy nie udowodnił jakoby ciapate były ludźmi.
Zgłoś
Avatar
meier 2013-03-24, 21:51
m.statystyka napisał/a:

Nie rozumiecie dlaczego niszczą meczet... brawo Jasie. Wystarczy oglądać wiadomości.
W Syrii jest wojna domowa, dyktator Asad prowadzi wojnę domową. Jest teraz takie tam powiedzenie, nie ma żadnego Boga nad Asadem - czy jakoś tak.
Asad morduje ludzi, a szczególnie niszczy religię muzułmańską.
Nie jestem zwolennikiem ciapatych itd., ale on jest gorszy niż muslimy...



Nie mam telewizora, a druga sprawa ze zbytnio mnie nie interesuja cipate, ale dzieki ze mnie oswieciłeś.
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2013-03-25, 13:54
a bo oni sa w czrnej dupie, czyli gdzies okolo tego co my nazywalismy sredniowieczem.
jest kilka rodow, klanow, plemion czy chuj wie co, ktore walcza o dominacje nad reszta. a ze grupy te skupione sa w okol religii to sie hierarchow i duchowych przywodcow wykancza. normalka ^^
Zgłoś
Avatar
pbear 2013-03-28, 15:06 1
Damashi napisał/a:

Ta "zjeb***" kreskówka jest 10 x mądrzejsza od Ciebie. Po pierwsze to jak coś "chu*" a po drugie napisz przynajmniej od której minuty coś się dzieje. Nie pozdrawiam



szczam na ciebie hujku
Zgłoś