18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
Avatar
Mors_Nigra 2018-06-10, 12:36 2
Bo ja wiem, nic specjalnego, chcą mieć ostatnie zdjęcie czy coś. Różnie traktowano zmarłych przez te setki tysięcy lat naszego istnienia, i różne cyrki z nimi odpierdalano. I już lepiej jak strzelają sobie selfie, niż niektóre rzeczy które ongiś robili Dla przypomnienia, jeszcze na przełomie XIX i XXw modne było ubieranie zmarłego w normalne ciuchy, ustawianie go do zdjęcia jakby żył i robienie sobie rodzinnego zdjęcia razem ze zmarłym. Także tego...

PS: A co do wrzucania do neta, to są dwa speierdolenia umysłowe w tym. Jedno to takie, że ktoś wrzuca wszystko co się da bo chce mieć atencję, uzależnia się od niej i wrzuci nawet zmarłego dziadzia i babunie, nie dla tego, że nie szanował ich, ale nie może się powstrzymać, wrzucanie wszystkiego, stało się dla niego niezbędne jak oddychanie. Drugie spierdolenie to takie, że maaaasa ludzi traktuje fejsa jak np swój album zdjęć, w końcu można się szybko podzielić z ciocią fotami z wakacji, bo pytała jak było, etc. Tylko, że nie pomyślą o tym, że a) na pejsie są nie tylko z rodziną, b) mają profil ustawiony na publiczny, więc takim suchym dziadzią dzielą się z całym światem, a nie tylko ciocią Madzią która nie mogła przybyć na pogrzeb i chciała by zobaczyć dziadzie ostatni raz.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-06-10, 13:52 1
Zjebane pokolenie zjebanych mediów społecznościowych.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-06-10, 13:58 3
Z kategorii "nic zaskakującego" - zdecydowana większość tych idiotów to osoby religijne.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-06-10, 14:01
umarłem razem z nimi...
Zgłoś
Avatar
atocha8 2018-06-10, 14:58
Stany pierdolca !!!!
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-06-10, 17:02
I po chujka czekać ze śmiercią do takiego stanu, żeby nie móc z łóżka wyjść, jak można się rozerwać w towarzystwie kilku islamców
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2018-06-11, 15:16 1
Jeszcze trasę konduktu powinni oznaczyć na Endomondo...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-11, 15:24
S4motN1kt napisał/a:

Obrazek

Coś mi tu nie pasuje...


Kurwa nie wiedziałem
RIP Jet Li.
Zgłoś
Avatar
s................s 2018-06-12, 21:55
Przestałem już nadążać za zapierdalającą degradacją moralną i intelektualną.
Zgłoś
Avatar
sumka 2018-06-12, 23:45 2
sanctusdiavolos, Zasadniczo zmieniło się jedynie to że teraz ci wszyscy idioci są widoczni dla każdego a tak poza tym wszystko po staremu.
Zgłoś