18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
B................6 2010-10-07, 18:47
poczatek zdeka jak duke nukem 3d...
Zgłoś
Avatar
raspbery 2010-10-07, 19:16
lepiej w robocie cały dzień programować frezarkę żeby grała niż żeby wycinała to sie nazywa konstruktywne opierdalanie w pracy
Zgłoś
Avatar
damiosa 2010-10-07, 19:17
Idzie macgyver łąką i tak z drzewa patrzą na niego koguty, mówi, nic się nie stało, wszedł do sklepu kupił line, ale pękniętą więc koguty musiały obejść się ze smakiem...
Zgłoś
Avatar
skoczek69 2010-10-07, 20:03 4
Cytat:

Przypomniały się dziecięce czasy



starzy grali Ci kołysanki na frezarce
Zgłoś
Avatar
koncia 2010-10-07, 20:39
czy to piosenka z super mario bross do huja mać wy huje eża . panel andensen
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-10-07, 20:46 1
skoczek69 napisał/a:



starzy grali Ci kołysanki na frezarce



Musiałbyś się wczesniej urodzić aby zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
skoczek69 2010-10-07, 23:23
Virdos spoko mcgyver to także część mojego dzieciństwa, tak samo jak drużyna A czy guma turbo. swoją drogą to nie urodziłeś się tak dużo wcześniej
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-10-08, 1:06
skoczek69 napisał/a:

Virdos spoko mcgyver to także część mojego dzieciństwa, tak samo jak drużyna A czy guma turbo. swoją drogą to nie urodziłeś się tak dużo wcześniej



To po po co zadajesz mi te durne pytania?
Zgłoś
Avatar
skoczek69 2010-10-08, 18:22
pytanie dotyczyło ogólnie "grania" na frezarce, a nie konkretnie melodii z mcgyver'a, ale end OT
Zgłoś
Avatar
sysiu 2010-10-08, 18:49
MrElvisBlack napisał/a:

po 1 - jestem debilem...
po 2 - co to jest frezarka ?
po 3 - jak to jest zrobione ?



1-pewnie jesteś
2-frezarka to taka maszyna co frezuje 9ale że jesteś debilem to masz link: pl.wikipedia.org/wiki/Frezarka )
3-są trzy osie: x,y,z jak układ kartezjański, i suport porusza sie dzięki serwonapędom które kręcą śrubami pociągowymi widocznymi na filmie (śruby między dwoma prowadnicami cylindrycznymi) dzięki temu możesz ustawić suport w dowolnym miejscu strefy roboczej urządzenia. To co przedstawia film to raczej jest CNC domowej roboty (albo i ploter) można tam domontować jakieś wrzeciono jak zauważył kolega parę postów wyżej. Jednak widać że urządzenie podłej jakości co pokazuje niecentryczność obrotu śruby. Dokładność więc spada, ale i tak bym takie coś chciał
Zgłoś