18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Metal Gear Solid: Ground Zeroes - pierwszy next gen!
P................n • 2012-10-07, 13:13

Filmik prezentuje początek pierwszej misji. To nie render!
Ta gra naprawdę tak wygląda

Tutaj w lepszej jakości:
/watch?v=yhDZDgyrTLc&hd=1


btw.
Mamy rok 2012, a nie da się wgrywać filmików w jakości HD... Trochę to dziwne biorąc pod uwagę wielkość i zasięg portalu Sadistic.pl. Jeżeli nie wprowadzicie możliwości wgrywania filmików z youtube w jakości HD to chociaż zwiększcie do 100 mb limit rozmiaru wrzucanych filmów z dysku. Idźcie z duchem czasu.
Zgłoś
Avatar
Eth 2012-10-08, 0:37
Zaden next-gen, ps3 + xbox360 czyli gowniane 720p, 30 klatek.
Zgłoś
Avatar
DrGreen 2012-10-08, 1:12
dobra 'gra', kliknij 'x' zeby przejsc do nastepnej sceny.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-10-08, 1:12
baleksus napisał/a:

Nie bądź taki rezolutny, płaci każdy, oglądając reklamy.

Oglądając reklamy. Aha
Zgłoś
Avatar
R.G. 2012-10-08, 1:58 1
o ile się orientuję to po MGS: Peace Walkerze zapowiedziano kolejną część ale to miał być MGS5: Outer Heaven

grałem we wszystkie części oprócz chyba dwóch które były tylko na PSP i powiem że w życiu nie było mi dane grać w grę o równie zajebistej fabule, klimacie i poniekąd grafice. Teraz pozostaje mi tylko ufać twórcom że nie zkasztanią tej serii jak to czasami w świecie gier bywa. Cysterna piwa dla pana co to wrzucił
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-10-08, 1:59 5
forest1600 napisał/a:

90% tego co dales to render, 10% gameplay ktory wyglada gorzej niz filmik


Gówno prawda. 90% tego to cutscenka na silniku gry (nie mylić z renderem), a 10% to gameplay.

P.S. Gra, która ma wyjść tylko na PS3 pokazywana była... na PC. Tak - ten gameplay nie jest z konsoli.
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-10-08, 3:37
Grafika jak grafika, nic specjalnego, nie podnieciłem się. Poczekam jeszcze z 10 lat na zakup gry, która reklamuje się grafiką. A co, wymagający chłop jestem
Zgłoś
Avatar
Suguru 2012-10-08, 6:29
Dopoki nie wejda next geny, to grafika nie ruszy ani mm do przodu, bo bedziemy mieli stechla grafike z Xklocka . Zwykly, smierdzacy lenistwem i nierobstwem port... Bezczelnie nam wmawiajac, ze albo "nie potrafilismy dobrze portowac aaaaaaaaaaaaaaaale to zrobilismy, bo chcemy zeby fani pograli (...kasa, chujki!)"; albo ze "to wcale nie jest port! Ta gra byla zrobiona od podstaw na PC!" Ile lat 'siedze w grach', tak nie widzialem wiekszego obludy, lenistwa i bezczelnosci producentow... Nawet nie wiem po co sie tak produkuje... moglem olac temat...
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-10-08, 6:44
forest1600 napisał/a:

90% tego co dales to render, 10% gameplay ktory wyglada gorzej niz filmik



Człowieku, nie myl render z cut-scenką.

W tym wypadku mamy właśnie cut-scenkę i wszystko ładuje się w czasie rzeczywistym, a więc na takiej zasadzie jak gameplay.

Render natomiast tworzy się przez kilka tygodni/ miesięcy w studiu, a w grze odpala się na zasadzie filmiku i nie obciąża procesora czy karty graficznej w stopniu większym niż np filmik AVI.

Marian Pudzianowski napisał/a:


Gówno prawda. 90% tego to cutscenka na silniku gry (nie mylić z renderem), a 10% to gameplay.

P.S. Gra, która ma wyjść tylko na PS3 pokazywana była... na PC. Tak - ten gameplay nie jest z konsoli.



Dokładnie.
Gra była odpalana na PC, który swoją konfiguracją spokojnie może rywalizować z nadchodzącymi konsolami nowej generacji (takie słuchy chodzą ). Możliwe zatem, że gra pojawi się również na blaszakach.

Jest to tytuł startowy dla silnika Fox Engine, który ma być głównym konkurentem dla UE4 i dlatego twórcy gry mogą wydać ją również na blaszakach, aby pokazać moc i możliwości tego silnika i np. pozyskać klientów.

Obecne konsole nie obsługują ani teselacji, ani tekstur wysokiej rozdzielczości (wszystko to pseudo HD) i dlatego gra może w przyszłości trafić na komputery.
Zgłoś
Avatar
TPaury 2012-10-08, 6:54 1
ulthart napisał/a:

Chuj tam z grafiką, byle by grywalność była z poprzednich części



Nooo, poprzednie były suuper. 2 min gry 15 minut filmiku i tak w kółko.
Zgłoś
Avatar
jaktenstid 2012-10-08, 9:51
Kojarzy ktos utwor z 4:50 min?
Zgłoś
Avatar
skizo 2012-10-08, 9:52 1
forest1600 - Gdzie ty widzisz choć 5 sekund renderu na tym filmie?
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-08, 12:28 1
uwaga, tutaj bez renderu, za to miodność podkręcona

Zgłoś
Avatar
ketoprom 2012-10-08, 17:22
Metal Gear - nigdy nie załapie OCB w tej grze :/
Zgłoś