18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
omezrp 2012-10-08, 2:31 1
ulthart napisał/a:

Pierwszy MGS był na playstation 1...



Jakby nie patrzec, to cala seria miala poczatek zanim ktos z sony pomyslal o stworzeniu psxa Ale fakt, mgs na psxa byl najpopularniejszy.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-10-08, 8:36 1
Ranger napisał/a:


A co do samej gry to nigdy nie rozumiałem fenomenu tej gry. Gra ma wiele świetnych momentów(przy scenie ze ''Sniper Wolf'' z MGS naprawdę się wzruszyłem) i fabuła również jest bardzo dobra, ale jest też wiele momentów cholernie wkurwiających jak np. gra Raidenem w Metal Gear Solid 2. Nie dość, że sama postać Raidena była pedalska to jeszcze co chwilę wkurwiały cię jego rozmowy przez codec z jego ''dziewczyną''...
Niestety w kolejne części już nie grałem, bo nie wyszły na PC-ta, a szkoda bo chętnie przeszedłbym etap z ''The Endem'' ze Snake Eater, bo oglądałem tą walkę na youtube i jest cholernie klimatyczna.


Fenomenem tej gry był niesamowity klimat, fabuła, która mogłaby obdzielić kilka filmów, grywalność i długo by jeszcze wymieniać.
Kojima sam przyznał, że motyw Raidena w MGS 2 jest trochę niedojebany, ale cóż.
MGS 3 cały był klimatyczny, przechodziłem go kilka razy i zawsze sprawiał mi wiele radości, czajenie się w krzakach, kamuflaże, wspinaczki na drzewa, polowanie na zwierzęta (...)
To jest prawdziwa gra, w której trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem, a nie nakurwiać przed siebie na pałę jak to jest w obecnych grach. MGS i chuj!
Zgłoś
Avatar
mr.knowhow 2012-10-08, 8:56
Jedyna gra dla ktorej kupuje nowe konsole/sprzet w momencie wydania/ogloszenia nastepnego tytulu..
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-10-08, 9:04
Jedyna gra, przy której facet ma prawo sie popłakać, i się tego nie wstydzić. Wspaniała fabuła, genialne postaci, zajebisty gameplay- w tę grę się nie grało, ją się przeżywało. Skłania do refleksji i przemyśleń, gra, która nie kończy się wraz z napisami końcowymi, ale każdy kończy ją sam dla siebie, głęboko w sobie, długo po napisach...
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-10-08, 11:34 1
Utwór Encounter z MGS był najlepszym motywem. Nic go nie przebije.
Zgłoś
Avatar
iMarcos 2012-10-08, 13:40 1


Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2012-10-08, 20:42 1
Ranger napisał/a:


A co do samej gry to nigdy nie rozumiałem fenomenu tej gry. Gra ma wiele świetnych momentów(przy scenie ze ''Sniper Wolf'' z MGS naprawdę się wzruszyłem) i fabuła również jest bardzo dobra, ale jest też wiele momentów cholernie wkurwiających jak np. gra Raidenem w Metal Gear Solid 2. Nie dość, że sama postać Raidena była pedalska to jeszcze co chwilę wkurwiały cię jego rozmowy przez codec z jego ''dziewczyną''...
Niestety w kolejne części już nie grałem, bo nie wyszły na PC-ta, a szkoda bo chętnie przeszedłbym etap z ''The Endem'' ze Snake Eater, bo oglądałem tą walkę na youtube i jest cholernie klimatyczna.



Muszę przyznać że raiden - być może i irytujący dzieciak-pedał - zrobił się wręcz nieco badass kiedy poznało się jego historię pod koniec dwójki. Nie umniejsza to w żadnym stopniu faktu jak bardzo źle się nim grało po przejściu jedynki snejkiem, mimo to warto wspomnieć.

Co do grania na piecu w MGS3 - ściągnij emulkę ps2 o ile masz w miarę znośny komputer, mi działało po ustawieniu emulatora płynnie na dwurdzeniowym dual core 2x2.6 i 8800GT, wymagania przeogromne nie są. A teraz jeszcze jest HD Collection na ps3/x360, mam i polecam jeśli masz xkloca (bo ps3 nie masz, nie wychwalasz mgs4 ).
(i wierz mi, w trójce są znacznie lepsze momenty niż walka z The End. Chyba najbardziej poruszająca część, najbardziej poruszające zakończenie ze wszystkich części i jedno z najbardziej poruszających zakończeń gier jakie znam - a znam wiele)
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-10-08, 21:00 1
ulthart napisał/a:

Pierwszy MGS był na playstation 1...



Sama idea dużo wcześniej. Tu znane jako Metal Gear (bez Solid); 1987





Zgłoś