18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
anonymousm 2012-05-28, 21:50 4
Znakomity przykład ogłupiającego działania przemysłu muzycznego. Przyjemną, banalną pioseneczkę sprzedaje się jako muzyczne arcydzieło. A prawda jest taka, że żaden szanujący kompzytor muzyki tzw. klasycznej nie podpisałby się pod czymś tak banalnym.
Trzynastoletnie dziewczyki dają sobie wmówić, że Rhiana to wielka sztuka, czterdziestoletni chłopcy, że Iron Maiden to Beethoven XX wieku.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-05-28, 21:54 2
Świetne, bardzo mi się podoba, szacuneczek...chociaż gitary i wokalu brakuje do pierdolnięcia.

anonymousm napisał/a:

Znakomity przykład ogłupiającego działania przemysłu muzycznego. Przyjemną, banalną pioseneczkę sprzedaje się jako muzyczne arcydzieło. A prawda jest taka, że żaden szanujący kompzytor muzyki tzw. klasycznej nie podpisałby się pod czymś tak banalnym.
Trzynastoletnie dziewczyki dają sobie wmówić, że Rhiana to wielka sztuka, czterdziestoletni chłopcy, że Iron Maiden to Beethoven XX wieku.


Zgłoś
Avatar
liuq 2012-05-28, 22:08
moj avatar sam za siebie mówi czy mi się podoba! jest browar!
Zgłoś
Avatar
3m 2012-05-28, 22:21 1
@anonymousm
Odetnij sobie kabel od internetu i dalej słuchaj Szkri-kleksa

Iron Maiden, żywa legenda. A Wy napinacze, przeczytajcie sobie chociaż tekst tej piosenki.
Piwo leci! Gdyby się dało, to nawet cała krata (:
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-05-28, 22:28 19
spokojnie można to zagrać ze sluchu, nic skomplikowanego dla kogos kto troche ogarnia pianino

poogladajcie sobie filmiki babki o nicku vkgoeswild na yt, ona to dopiero wymiata, gra o kilka klas wyżej niz ten chlopczyk

np. Gn'R



lub, fear of the dark ironów...



a to kawałek wszechczasów, chyba każdy zna, nawet dumbstepowcy

Zgłoś
Avatar
babycow 2012-05-28, 22:29
Hardstyle/handsup Ver Piano, wszystko na ten temat ;>
Zgłoś
Avatar
wrc1 2012-05-28, 22:41 2
trance w aranżacji przez orkiestrę ?klasyczną?, kto podskoczy?

Zgłoś
Avatar
tfojastara 2012-05-28, 22:42 13


/koniec tematu
Zgłoś
Avatar
Lero 2012-05-28, 22:51
@winthek Naprawdę myślisz, że dużo ludzi zna Bohemian Rhapsody ?
Znam typa, który na pytanie "Jakiego rodzaju muzyki słuchasz ?" Odpowiedział "Metallic'i" (nie wiem czy dobrze odmieniłem).
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-05-28, 23:02
Nie lubię Iron Maiden. Zostaje przy prawdziwych gigantach którzy zmienili postrzeganie rocka.
Zgłoś
Avatar
raziel331 2012-05-28, 23:04
@winek
skrzynka dla ciebie!
@Lero
to co powiedział twój koleś można rozumieć na różne sposoby
Zgłoś
Avatar
Koivu 2012-05-28, 23:07
Obejrzyjcie jego inne filmy... Brak słów. Muzyke elektroniczną w instrumentalnej aranżacji... Dla mnie geniusz.
Kolejny raz powtarzam nie trudność, a jakość sie liczy chuj z 5 rąk, żeby zagrać jak melodycznie do dupy...

Zgłoś
Avatar
Kov 2012-05-28, 23:19
Eee solówek nie zagrał
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-05-28, 23:28
@Magnic

co to za 'giganci'?
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-05-28, 23:42
Słuchałem Iron Maiden, kiedy miałem 14 lat. Teraz mam 34 lata i widzę, że Iron Maiden cały ten czas spędziło nagrywając w kółko jedną i tą samą piosenkę. Już w 1990 roku, kiedy się nimi jarałem, odcinali kupony od trzech fajnych płyt, które nagrali w latach 80. Stare, ponaciągane kurewki bez gustu i honoru.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie