18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
weltmajster 2017-08-03, 12:07 4
Jeżeli masz nieznośne, wredne i głupie dziecko to wiedz, że jest ono dokładnie takie jak ty. Jak nie umiesz dziecku wytłumaczyć podstawowych zasad życia wśród ludzi to znaczy, że sam ich nie znasz, albo jesteś amebą intelektualną. Mnie w domu nie lali za to, że nie powiedziałem sąsiadowi "dzień dobry", ani za nic innego. Wytłumaczono mi dlaczego się tak mówi i mi to wystarczyło. PO prostu trzeba dużo tłumaczyć i być konsekwentnym.
Zgłoś
Avatar
bobocpe 2017-08-03, 12:10 3
Oj tam. Ja też wpierdol dostawałem nie raz od ojca i jakoś żyję. Przynajmniej wybił mi kurwa głupoty ze łba. Jak żeśmy kiedyś z bratem dla jajc z okien klatki pluli na ludzi, to jak to ojciec zobaczył, to takie wpierdol dostaliśmy, że za każdym razem schodząc po klatce klękaliśmy przed tym oknem na znak pamięci. No i w szkole też nie było, że Pan od wuefu biegł do dyrektorki co to u nas się w domu dzieje tylko pytał "hi hi, co żeś znowu odjebał"?
Zgłoś
Avatar
killua 2017-08-03, 15:13 1
Hafnarfjodur napisał/a:

Człowiek dostawał wpierdol kablem i dzisiaj wie , że trzeba dzień dobry powiedzieć sąsiadowi i takie tam



Dokładnie, stary dobry kabelek od prodiża ale tylko jak się mocno zjebało coś. Normalnie dwa lepy na zad wystarczały i nie nie uważam że było to coś złego, porządna metoda wychowawcza ktora uczyła dzieciaka pewnych zasad. teraz kurwa strach dzieci mieć bo nie da sie wychować jak się chce bo mozna isc siedzieć. a potem dziecko cie zajebie jak ten zjeb ze swoja laską co swoich rodziców zadźgali.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-08-03, 15:42 1
zdjęcie Rzymu zrobione 2000 lat temu... szacun dla fotografa
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-08-03, 16:03 1
janlew napisał/a:


Bo tak należy wychowywać dzieci.



Zastanawiam się czy dostałeś w dzieciństwie za mało, czy za dużo razy
Zgłoś
Avatar
adriancium 2017-08-05, 0:07 1
Kurwa dzieci nie macie a pierdolicie. Bedzieći miec to nie raz dostaną wpierdol na dupę za złe zachowanie.
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2017-08-05, 22:06 1
te brudne kurwy
Zgłoś
Avatar
marinis 2018-04-19, 17:37
Hafnarfjodur napisał/a:

Człowiek dostawał wpierdol kablem i dzisiaj wie , że trzeba dzień dobry powiedzieć sąsiadowi i takie tam


Jebać sąsiadów.
Ta stara baba za zrobienie czegoś takiego dziewczynce powinna zdychać w cierpieniu.

Chora, stara gnida.

adriancium napisał/a:

Kurwa dzieci nie macie a pierdolicie. Bedzieći miec to nie raz dostaną wpierdol na dupę za złe zachowanie.



Chyba ciebie całkiem powaliło na pusty łeb.

Nawet w prawie jest przepis że bicie dzieci to przestępstwo.

Takie przypadki można i należy zgłaszać policji.

bobocpe napisał/a:

Oj tam. Ja też wpierdol dostawałem nie raz od ojca i jakoś żyję.


A nie wiesz deklu że przemoc rodzi przemoc, a agresja agresję?
Zgłoś