18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Metro w Miami
Barnellini • 2020-09-21, 18:20
Po ch*j siedziała w ostatnim wagonie na samym końcu? Oczywiście nie jest to usprawiedliwienie dla działań goryla ale następnym razem rozsądniej wybierze miejsce.


2020-09-21, 21:13
Mam nadzieję, ze popierała BLM i chciała głosować na Bidena.
Bambo najprawdopodobniej spowodował zmianę jej sympatii politycznych.
Cóż, człowiek uczy się całe życie.
Lepiej później niż wcale.

2020-09-21, 21:23
A ja tam kibicuję temu Afro Amerykaninowi . Białe kobiety do tego doprowadziły w zachodnim świecie, niech białe kobiety zbierają żniwo.

wertuqq napisał/a:

Mam nadzieję, ze popierała BLM i chciała głosować na Bidena.
Bambo najprawdopodobniej spowodował zmianę jej sympatii politycznych.
Cóż, człowiek uczy się całe życie.
Lepiej później niż wcale.



Żartujesz chyba, jeszcze będzie się kajać w mediach społecznościowych, że musiała sprowokować Afro Amerykańskiego gentelmana swoim white privelage, dobrze ubrana, z telefonem, siedząc w luzackiej pozie.... obnosiła się z tym, jak jej, białej kobiecie, dobrze, przed niemiłosiernie uciskanym, przez system i ludzi białych, Afro Amerykaninie! Normalnie rasistka! Nasz czarnoskóry gentelman, dopuścił się jedynie pokojowego protestu, przeciw białej supremacji! BLM! BLM!! BLM!!!

2020-09-21, 21:29
Ubogacił ją kulturowo aż miło :)

2020-09-21, 21:33
Niewolnictwo powinno wrócić...

2020-09-21, 22:47
Co asfalt robi w metrze? Przecież miejsce asfaltu jest na drodze.

2020-09-21, 23:01
Jeśli to para, to bardzo mnie to cieszy. Tak, jak gdy koza ugryzie musli we fiucika. Dla mnie mieszanie ras niczym się od mieszania gatunków nie różni. Do łóżka im nie zaglądam, ale sami się proszą, a ja się śmieje z efektów.

aa...........aa
2020-09-21, 23:07


Ubogacenie łańcuchowe......

2020-09-22, 00:11
sedziazgred napisał/a:

czarni to podgatunek zwierzęcia , z poj***nym genomem , ani małpa , ani człowiek . tą j***ną trzodę powinno się trzymać jak wieprze w patykach i najlepiej na łańcuchach żeby nie kradli . karmić piaskiem , a do picia dawać mocz ewentualnie płyn do spryskiwaczy albo rzygi .



Plyn do spryskiwaczy za 10zl/1L chcesz im jeszcze kupowac do picia? Swirniety.. Niech pija mocz wielblada

2020-09-22, 00:39
no a gdzie miała usiąść jeśli w tym wagonie jest tylko jedno pie**olone miejsce???? Miejsce kobiety jest przy rurze a nie na tronie przecież ;) "Jakby jaśnie pani stała to by w pie**ol nie dostała" :D

2020-09-22, 09:06
sard napisał/a:

Powinna go przeprosić!



Dokładnie! Jak się biedny przez nią zmęczył.

2020-09-22, 09:33
Takich trzeba utylizować od razu. Albo mam lepszy pomysł. Robić tak jak rzymianie. Koloseum + murzyniak + plus jakies drapieżne zwierzęta. :D

2020-09-22, 10:47
Barnellini napisał/a:

Po ch*j siedziała w ostatnim wagonie na samym końcu? .


Może dlatego, że było tam miejsce siedzące? :)

AN...........or
2020-09-22, 11:50
musiała go urazić swoim białym kolore skóry, powinna uklęknąć i przeprosić

2020-09-22, 19:44
Były mroczne czasy niewolnictwa, plantacji bawełny, handlu żywym towarem...




I komu to, k***a, przeszkadzało????