18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
o................e 2014-01-05, 23:18
kaszcz napisał/a:

Trzeba być skończonym "tępakiem" żeby używać "ostrego" sprzętu na mieście. Jak im życia nie szkoda to na wojnę... A no tak do tego trzeba mieć jaja. Z kumplami w kilku z zaskoczenia bezpieczniej.


a ty kurwa co kolega po fachu co z pałą po mieście lata ? Patologia pierdolona...
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-01-05, 23:20 3
~Ptoon
taa. Tyle że Danny Trejo nie mógł przyjechać i zawsze zastępowali go miejscowi statyści
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-01-05, 23:30
To, że o waszej wsi w wiadomościach zwykle nie ma, nie znaczy ze wasi wiejscy koledzy też nie noszą noży.
Nawet najlepszy dowcip powtórzony sto razy, przestaje być zabawny.
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-01-05, 23:35
Nóż a maczeta to subtelna różnica
Zgłoś
Avatar
kaszcz 2014-01-05, 23:39 3
opusative napisał/a:


a ty kurwa co kolega po fachu co z pałą po mieście lata ? Patologia pierdolona...


Hm nie jestem z tych co chodzą po mieście i szukają zaczepki. Mam lepsze zajęcia. Ale wolałbym nie dostać z partyzanta od naćpanego pojeba kosy pod żebra bo w pustej głowie mu coś się przestawiło a nie ma odwagi na uczciwe starcie.
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-01-05, 23:53 3
rekin84 napisał/a:

Nóż a maczeta to subtelna różnica



To rodzaj noża...

Może ryba a Karp to też różnica?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-06, 0:43
A w krakowskim autobusie taki tłok, że noża nie wciśniesz.
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2014-01-06, 0:56
@BongMan

A właśnie, że wciśniesz. Dowolną ilość razy.
Tylko lepiej, żeby nikt wtedy nie obserwował.
Zgłoś
Avatar
xFareNx 2014-01-06, 1:56
Przeczytałem meczety. Sadol ma na mnie zły wpływ. Chociaż w sumie dobry. Powiesić meczet...
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2014-01-09, 23:47
@dante_art to, że na wiki piszą maczeta - szeroki nóż to nie znaczy, że to fakt. W życiu maczety w ręce nie miałaś więc wybaczę ci tą nie wiedzę ale na przyszłość... nożem kroisz ewn. rżniesz, maczetą rąbiesz. Rozumiesz różnicę?
Zgłoś