18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
k................9 2010-11-16, 9:34
czesto ta miewam najgorzej jak kierowca gwaltownie zahamuje a twarz leci na siedzenie z przodu nieziemska pobudka
Zgłoś
Avatar
Ardaniel 2010-11-16, 10:10 3
NiggaFromNR napisał/a:


a jak kurwa facet moze nie umiec mowic i pisac po polsku?

a co do tematu... czy ten koles w 0:05 chcial sobie zygnac czy co? ;D



RZygać.
a więc nie jesteś facetem małpko
Zgłoś
Avatar
Rasacz 2010-11-16, 10:26
A wiecie,kurwa,jak mnie po tym łeb bolał?
Zgłoś
Avatar
Smoke25 2010-11-16, 10:31
gdzie jest spaw?gdzie jest spaw?
Zgłoś
Avatar
Nowy_Nick 2010-11-16, 14:50
A pewnie że się przyznam. To normalne na naszych pięknych i równych "autostradach".
Lecz jest jedna różnica. Ja zwykle w takich sytuacjach byłem dobrze wcięty.
Zgłoś
Avatar
Caetro 2010-11-16, 16:16 1
NiggaFromNR napisał/a:


a jak kurwa facet moze nie umiec mowic i pisac po polsku?

a co do tematu... czy ten koles w 0:05 chcial sobie zygnac czy co? ;D



a TY umiesz pisać po polsku ?

Rzygnąć _/ FTW
Zgłoś
Avatar
lool3k69 2010-11-16, 16:52 1
Kierowca w lusterku wypatrzył ofiarę i specjalnie to zrobił bo ma zniżkowy bilet, na którym chuja zarabia
Zgłoś
Avatar
Barmanix 2010-11-16, 17:10
NiggaFromNR napisał/a:


a jak kurwa facet moze nie umiec mowic i pisac po polsku?

a co do tematu... czy ten koles w 0:05 chcial sobie zygnac czy co? ;D


Pomijam to nieszczęsne RZygać o których już 2-uch napisało, ale o POLSKICH czcionkach to ty kiedyś dziewczynko słyszałaś?
Zgłoś
Avatar
young liberta 2010-11-16, 19:13
Ależ WYKURWIŁ brawo !
Zgłoś
Avatar
konradwu 2010-11-16, 20:51
Powinien łbem wypierdolić szybę. To by była jazda. A no i kawałek szyby powinien uciąć mu jeszcze łepetyne:D
Zgłoś
Avatar
c................6 2010-11-16, 21:33
Ostatnio tak miałem po imprezie w autobusie, tyle, że stałem.... nie dość, że zaj**ałem łbem w szybe (za co dostałem dodatkowo opier**l od kierowcy za rzekomą chęć zniszczenia miana miejskiego), to dzięki temu, że stałem, wyłożyłem się na całej długości "miejsc dla niepełnosprawnych" <-- mina ludzi patrzących na mnie jak na opętanego/pijanego/nie do końca myślącego (niepotrzebne skreślić) bezcenna, a ja przez 3 minuty dochodziłem do siebie, nie wiedząc dokładnie CO się zdarzyło.
Zgłoś
Avatar
Matheeus 2010-11-17, 9:44
To jest nic, podczas powrotu z ostrego melanżu na mieście usiadłem w takim nowym solarisie na taz zwanej "czwórce" czyli po dwa siedziska na przeciwko siebie i podczas postoju na światłach przysnełem i miałem olbżymiego pecha, bo to była krzyżówka z ulicą po której jeżdżą tiry i są mega koleiny. Autobus ruszył, a ja przez te podskoki przegłubowca nagle zaczełem się przechylać do przodu.....oczy otwarłem chwile przed pierdolnięciem o glebe...była farba, nic nie poczułem (taki stan) i się znowu rozsiadam wygodnie i zaczełem zasypiać. Pamiętam, że jakiś koleś do mnie "ej bo znowu wyrżneisz" ja tam wyjebane i zasnełem.....potem pamiętam, że żałowałem że go nie posłuchałem, bo przespałem swój przystanek i do domu musiałem wracać z 5 przystanków na piechote O_o
Zgłoś