18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Michel na polu golfowym
WhatsUpMan • 2011-03-28, 0:39
Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać Gościu po prostu jest genialny!



Jego skecz o samuraju na sadolu już jest, ale nie może zabraknąć golfisty
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-03-28, 22:35
Bóg napisał/a:

Twoja sprawa, mnie nie rusza gość, który zachowuję się jak idiota.
Jak już wspomniałem, niektórych bawi inteligentny monolog komika, innych zaś, naśladownictwo gry w golfa.
Celem tego mima jest rozbawienie, nazwałeś go w tej materii geniuszem, ja przytoczyłem geniuszów których ja cenię.
Jak się masz spinać na drugi raz, to albo pisz po herbacie, albo nie pierdol bez zrozumienia.



Gość, który zachowuje się jak idiota? Stary jeden z geniuszów których Ty przytoczyłeś chodzi po scenie na obcasach. Nie możesz porównywać mima i komika, na pewno nie Michel'a i tych o których wspomniałeś, bo to zupełnie inna dziedzina rozrywki.

I nie pierdol mi tu o spinaniu, bo jak bym to zrobił to byś w TVN24 kurwa słyszał o kolejnym trzęsieniu ziemi w Japonii ...
Zgłoś
Avatar
Powell 2011-03-29, 0:58 2
Wszyscy kurwa jesteście sztywni jak chuje kobiet z harda. Tylko byście żartów o martwych noworodkach słuchali. Mi się to podoba i oglądam właśnie inne skecze tego typa i przyznam że dawno się tak nie uśmiałem. Może i mam chujowe poczucie humoru ale przynajmniej mam dużo powodów do śmiechu. Pewnie większość z was wstawia żarty które usłyszeliście u cioci na imieninach. Chuj wam we łby
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-03-29, 6:41 1
WhatsUpMan napisał/a:

Gość, który zachowuje się jak idiota? Stary jeden z geniuszów których Ty przytoczyłeś chodzi po scenie na obcasach



Izzard jest transem, ale poczucie humoru ma zajebiste, szczerze mówiąc przy nim najczęściej się
śmieję

WhatsUpMan napisał/a:

I nie pierdol mi tu o spinaniu, bo jak bym to zrobił to byś w TVN24 kurwa słyszał o kolejnym trzęsieniu ziemi w Japoni



No już, już
Zgłoś
Avatar
laskatomaforda 2011-03-29, 13:49
dla mnie w porządku, wywołuje uśmiech na twarzy
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-03-29, 14:43
Bóg napisał/a:

Izzard jest transem, ale poczucie humoru ma zajebiste, szczerze mówiąc przy nim najczęściej się
śmieję



I masz do tego pełne prawo, śmiej się kurwa nawet z you can dance, mam to w dupie. Mnie śmieszy zarówno Izzard i Michel, a to którego oglądam w danym momencie zależy od mojego nastroju i od tego na co mam ochotę. Miałem ochotę na Michel'a więc się podzieliłem z Wami jego twórczością i naprawdę pierdolą mnie Twoje upodobania.
Zgłoś
Avatar
szadowx 2011-03-29, 17:31
wybitnie nedzne, moze w podstawowce sie z tego smieja. na szczescie nie tylko ja mam takie zdanie (jak widac po komentarzach).
Zgłoś
Avatar
juriusz 2011-03-29, 20:32
oglądam go pierwszy i ostatni raz, nie spodobał mi się jego głupi wyraz twarzy
Zgłoś