18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
stery_srh 2013-01-01, 17:52
maniiiek napisał/a:

@up ale ten wyprany z kultury dureń Bila atakuje tego durnia wyżej więc raczej jest wojującym ateistą a nie katolem. Ot, spotkało się dwóch popaprańców - jeden wierzy a drugi nie.


Z kontekstu jego wypowiedzi wynika raczej, że to do mnie pije.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2013-01-01, 19:06
No właśnie nie, w końcu cytował tego gościa wyżej i nazwał go frajerem. Co jak co, ale nie widziałem jeszcze ani wojujących ateistów ani katoli którzy siebie na wzajem by obrażali kiedy spełniają swój "święty obowiązek krzewienia/niszczenia wiary".

Ale mogę się mylić bo zdanie jest skonstruowane wręcz chujowo. Najlepiej jak sam zainteresowany się odezwie.
Zgłoś
Avatar
GKC 2013-01-01, 19:57
Ja bardziej zwróciłem uwagę na samochód zaparkowany na schodach.
Zgłoś
Avatar
MorszczuK88 2013-01-01, 20:06
Gdzie jest kurwa Mielec??
Zgłoś
Avatar
Chita 2013-01-01, 20:14 1
@GKC myślałam już, że tylko ja uważam to za dziwne...
Zgłoś
Avatar
rafal_etz 2013-01-01, 20:27
Ciekawe kto to na Mistrzów wrzucił
Zgłoś
Avatar
heniek7791 2013-01-01, 20:35 5
ekipa z Mielca - dwie kurwy i morderca
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-01-01, 21:18 1
stery_srh napisał/a:



Widać jacy z was katolicy



Skąd wiesz że nim jestem,to szacunek,za to co zrobił dla Polski,i nie pytaj co takiego zrobił,bo już taka jedna tu na forum była.Pytała się idiotka o drogi i mosty.

I dobrze wiesz o co ci chodziło,przypomniała mi się po twojej wstawce,jak kiedyś taka jedna lewacka,komunistyczna świnia z rządu takie same podśmiechujki sobie z papieża robiła.Ciekawe co na to twoi rodzice,,ze zachowujesz się tak samo jak to komunistyczne ścierwo,pewnie dumni by byli.
Zgłoś
Avatar
rybzon 2013-01-01, 21:28 1
@heniek7791

Piwo za ten tekst!
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-01-01, 21:29
kręci mi się w głowie jak scroluje wasze posty :S
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-01-01, 22:52 1
Bila napisał/a:



Skąd wiesz że nim jestem,to szacunek,za to co zrobił dla Polski,i nie pytaj co takiego zrobił,bo już taka jedna tu na forum była.Pytała się idiotka o drogi i mosty.

I dobrze wiesz o co ci chodziło,przypomniała mi się po twojej wstawce,jak kiedyś taka jedna lewacka,komunistyczna świnia z rządu takie same podśmiechujki sobie z papieża robiła.Ciekawe co na to twoi rodzice,,ze zachowujesz się tak samo jak to komunistyczne ścierwo,pewnie dumni by byli.


Nie wiem czy jesteś katolikiem, to fakt - ale co do kultury osobistej, to świadectwo już sobie sam wystawiłeś.
Poza tym, na siłę dorabiasz sobie jakąś ideologię do tego wszystkiego. Popadasz w paranoję - ogarnij się, bo niedługo to samego siebie zaczniesz podejrzewać o lewackie zagrania.
Ja wstawiłem to foto spontanicznie, wyłącznie ze względu na skojarzenie z fotką z tematu i nie miało to żadnego podtekstu. No ale ty oczywiście wiesz lepiej (zupełnie jak moja teściowa - ona też wszystko wie lepiej).

Swoją drogą, to powiedz czy uważasz się za katolika? Bo jeżeli tak, to ciekawe czy będziesz miał teraz odwagę się przyznać, czy tchórzliwie się wyprzesz... A może w ogóle nie odpowiesz. Jak jest naprawdę, wiesz tylko ty - więc pytanie w zasadzie pozostawiam twojemu szacunkowi do samego siebie.
Zgłoś
Avatar
Cinek600 2013-01-01, 23:19
stery_srh napisał/a:



A wy jesteście napięci bardziej niż skóra na baranich jajach.
Co jest złego w mojej wstawce? Czy w jakikolwiek sposób godzi w osobę papieża?
Widać jacy z was katolicy - to przez takich pajaców jak wy, co raz częściej uważa się katolików za nawiedzonych idiotów.



Masz racje...ale Karol i tak jest WIELKI

Ale macie problem....dajcie se po strzale i spokoj...a Karola zostawcie juz w spokoju....
Zgłoś