18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mięso halal w szkołach
Kielo88 • 2014-05-04, 14:09
Zakładam ten temat z powodu wkurwienia jakie pojawiło się u mnie po przeczytaniu niektórych komentarzy z tematu: http://www.sadistic.pl/subway-wycofuje-kanapki-z-szynka-i-bekonem-vt289449.htm i muszę wam uświadomić jaka jest skala tego gówna...
Piszecie, że nikt nam nie każe jeść w subway'u itd. A tu nie tylko o suba chodzi.
Więc co wy na to wielcy kapitaliści?

Cytat:

Jak donosi Daily Mail w dwóch brytyjskich szkołach Brinsworth Manor Infant i Junior Schools in Rotherham ze szkolnego menu zniknęły kiełbaski, szynki i inne dania, które zawierały wieprzowinę. Zastąpiono je żywnością halal, czyli islamską żywnością pochodzącą z uboju rytualnego.

W obu szkołach uczniów wyznających islam jest 20 na 600 uczniów w wieku od 3 do 11 lat w każdej ze szkół. Jak widać jest to wystarczająca ilość, aby z menu całkowicie zniknęły dania z wieprzowiny. Rodzice dzieci zostali poinformowani, że z menu znikną produkty wieprzowe, a ich miejsce zajmą dania pochodzenia halal. Jak napisał im Ron Parry – funkcjonariusz Głównej Rady Wyżywienia Rotherham: do menu zostaną wprowadzone „drobne korekty”.

Matka jednej z 11-letnich dziewczynek prosząc o anonimowość z obawy przed rasistowskimi zachowaniami powiedziała:

Dzieci bardzo lubią wieprzowinę i to skandal, że te wędliny zniknęły z menu, aby zadowolić małą liczbę dzieci, które wymagają mięsa halal.

Dodaje także, że obecnie dzieci podczas posiłków otrzymują dania mniejszości. Przypomina, że zanim z menu usunięto wieprzowinę wszystkie dzieci jadły zwykłe posiłki, a islamskie mniejszości otrzymywały dania wegetariańskie lub rybne, czyli takie, które zgodnie ze swoim wyznaniem mogły spożywać.

Matka innego chłopca twierdzi, że jej mały syn jest bardzo wybredny jednak bardzo lubił wieprzowinę. Teraz kiedy jej nie ma w menu boi się, że nie będzie chciał jeść nowych posiłków. Nie ukrywa także, że jest zła o to, że szkoła nie dała rodzicom wystarczająco czasu ani informacji na temat zmian w menu stołówki i mięsa halal przez co rodzice jak i ich dzieci nie wiedzą czego się spodziewać. Na koniec dodała:

Byłoby dobrze, gdybyśmy wiedzieli, co myśleli muzułmańscy rodzice jeśli byli niezadowoleni z posiłków wegetariańskich.

Dyrektorowie obu szkół twierdzą, że zmiany zostały w prowadzone w celu bardziej zintegrowanych posiłków.



Źródło
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-05-04, 23:33 4
Ogólnie to trzeba spierdalać na marsa, tam ciapate kurwy mają zakaz wjazdu od jakiegoś kozojebcy naczelnego
Zgłoś
Avatar
kaelem 2014-05-04, 23:45 5
JesusChytrus napisał/a:

Prawica sama jest sobie winna!!

Ponosi karę za wielowiekową pogardę i buńczuczność wobec mniejszości!!!

Karma wraca do was prawisie!!!


Chłopaku.
Ja byłem bardzo zły czytając Twoje posty. Brzydko pisałeś o wartościach, które mnie wychowywały, o kraju, który mnie nosił na własnej ziemi. Poglądy polityczne wsadziłem tam, gdzie Ty masz większość życia. Fajnie, że istniejesz, wzbudziłeś sympatię i antypatię wielu osób. Piszesz często rzeczy kontrowersyjne, może się cieszysz z obelg pod swoim adresem, może otrzymujesz pochwały. Może się radujesz każdym zainteresowaniem ze strony zalogowanych, tak, jak i moją w tym momencie.
Słuchaj jednak. Ja za każdy swój post (moją wypowiedź) wyjdę spokojnie na ulicę, nawet tą, gdzie chcą żebym przyszedł. Możesz mnie "wyświetlić", pokpić, pokomentować. Możesz mnie nie lubić, śmiać się z buraka, możesz mnie obsrać.. rób co Ci się podoba chłopaku. Ja to robię i chodzę żywy, nie boję się człowieka, który idzie z naprzeciwka. Wiesz, czego się boję? Człowieka głupiego, kilka lat temu bałem się sam siebie, swoich kolegów. Teraz nie boję się niczego, nikogo, bo nie mam w swoim towarzystwie czego się bać. Boga? Nie, nie boję się Boga, szanuję wierzę, dążę. Ale Ciebie się kurwa boję...
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-05-04, 23:48
Ludzie to są popierdoleni, że się na to godzą. Przyjedzie ciapak do obcego kraju i to jemu muszą się podporządkować. Nie on 'gospodarzom'
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-05-04, 23:55 1
@kaelem
Coś ty kurwa przyćpał typie?
Zgłoś
Avatar
fymek 2014-05-05, 0:01 2
Kutaraksis napisał/a:
Cytat:

"Co wy na to wielcy kapitaliści" - a co to ma wspólnego z kapitalizmem kretynie ?To jest właśnie skutek socjalizmu,gdyby nie socjal to te ciapate kurwy zdechłyby z głody.



Kielo88 napisał/a:
Cytat:

Tyle ma, że odniosłem się to tego komentarza, kretynie:



CiasnyJanusz napisał/a:
Cytat:

LUDZIE! tu nie chodzi o to ,że subway musiał wycofać normalne mięcho . Zdecydowali sie na to by pozyskac klientow . nikt nie zmuszał ich to tego . postanowili że w 200 restauracjach z 10000 jakie posiadaja (nieprawdziwa liczba) będą sprzedawać halal. Każdy kapitalista by tak zrobił...



Aż się zarejestrowałem, bo krew zalewa czytając takie bzdury. Panie, "Subway" jest prywatnym przedsiębiorstwem i może sobie halal wprowadzać we wszystkich punktach, natomiast szkoły, jakie Pan przytoczył, zapewne są PAŃSTWQWE - wtedy decyzja należy do obywateli, i to jest uzasadnione (a jeżeli nie są PAŃSTWOWE, to władze szkoły mogą decydować, co i jak się tam podaje - ew. rodzice mogą posłać do innej szkoły, gdzie podają cudne antyislamskie jedzenie).

Jestem pewien, że i tak, tego co napisałem nie zrozumiesz, bo nie rozróżniasz tego co PUBLICZNE od tego co PRYWATNE.

ZGROZA.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-05-05, 0:01
Jebnięty na lewo polityczek zadecyduje a tłuszcza ma się cieszyć... Mówicie, że w Polsce nie da rady niczego zmienić bo nie umiemy wyjść na ulicę i się porządnie wkurwić - jak widać nie jest to polska domena...
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-05-05, 0:15
Dziwi mnie dlaczego rodzice tak przeważającej większości dzieci nie zaprotestowali. Przecież placówka musiałaby się ugiąć. No chyba że mają wyjebane...
Zgłoś
Avatar
C................6 2014-05-05, 0:24
albo ludzie zaprotestują, albo będą pizdami. ich wybór... nas to narazie nie dotyczy. na szczęscie kurwa!
Zgłoś
Avatar
mimikm 2014-05-05, 0:59
mieszkam w UK, całe szczęście mieszkam w małej miescinie (wiosce powiedziałbym), Córa moja chodzi do szkoły chrześcijańskiej, mam nadzieje, że nie będę musiał rozpoczynać krucjat w szkole, i wyżynać innowierców
Zgłoś
Avatar
Kielo88 2014-05-05, 1:19
fymek napisał/a:


Aż się zarejestrowałem, bo krew zalewa czytając takie bzdury. Panie, "Subway" jest prywatnym przedsiębiorstwem i może sobie halal wprowadzać we wszystkich punktach, natomiast szkoły, jakie Pan przytoczył, zapewne są PAŃSTWQWE - wtedy decyzja należy do obywateli, i to jest uzasadnione (a jeżeli nie są PAŃSTWOWE, to władze szkoły mogą decydować, co i jak się tam podaje - ew. rodzice mogą posłać do innej szkoły, gdzie podają cudne antyislamskie jedzenie).

Jestem pewien, że i tak, tego co napisałem nie zrozumiesz, bo nie rozróżniasz tego co PUBLICZNE od tego co PRYWATNE.

ZGROZA.



Te szkoły są publiczne, odróżniam prywatne od publicznych. Tylko, że w szkołach w Anglii to dyrekcja decyduje, a nie obywatele (chore). Ogólnie to mi tu się rozchodzi o nacisk kozojebców, którym wszyscy ulegają, nie ważne czy coś publiczne czy prywatne. Im więcej się w temat zagłębiam tym gorsze info znajduje. W jednej dzielnicy Londynu tak już jest w 3/4 szkół (link)
Mnie natomiast krew zalewa jak czytam: "rodzice mogą posłać do innej szkoły, gdzie podają cudne antyislamskie jedzenie" - niedługo takich nie będzie i co wtedy powiesz? "Wyjedźcie do innego kraju"? Kraje też się w końcu skończą...

PS: Dzięki za kulturalną krytykę bez wyzwisk, bo taką coraz trudniej spotkać.
Zgłoś
Avatar
MeHow89 2014-05-05, 2:19
Halalalalalabamba olać to. Jeszcze kiedyś z nich zrobią halal hehe. Karma wraca skurwysyny.
Zgłoś
Avatar
Piterek13 2014-05-05, 9:54 2
Największym problemem jest to, że ta większość przejmuje się właśnie takimi stwierdzeniami jak rasista, islamofob itp. i przez to pozwalają na coraz więcej w imię tolerancji dla innych. Tylko szkoda, że to nie działa w obie strony bo jak już ciapatych będzie z 30-40% ogółu społeczeństwa to zaczną się pogromy ludności o innej wierze. Dlatego trzeba głośno o tych skurwielach gadać, żeby w końcu ta masa ludzi która ma obrzydzenie do słowa rasista, olała to i zaczęła ich traktować tak jak oni nas traktują. Ja mam na te lewackie opinie o rasizmie, tolerancji wyjebane i dopóki te brudasy nie wrócą na swoje pustynie, nie zmienię swojego zdania na ich temat. Bo mam swój rozum i swoje przekonania i żadna kurwa nie wmówi mi że mam być tolerancyjny dla tych ścierw zwierzęcych! Amen
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-05-05, 16:27 1
My się nie damy robić w chuja jak Anglicy, Francuzi i inne pedały, więc za kilkanaście lat to zachód będzie patrzył na wchód z zazdrością. Obyśmy nie należeli do tego czasu do Federacji Rosyjskiej.
Zgłoś
Avatar
Bertoos 2014-05-05, 17:10 2
Brawo, brawoo !! Szkoda że ten proces islamizacji idzie w tak powolnym tempie. Już szykuje zakąski, picie i wygodne siedzenie przed transmisją na żywo z masowych mordów, gwałtów i rabunków tych wszystkich socjalistów odpowiedzialnych za rozdawanie socjalu oraz walkę z chrześcijaństwem. Volenti non fit iniuria. Nie będzie mi żal ani UK, Francji, Niemiec, USA. Żadne z nich za bardzo głowa nie bolała o los Polaków na przestrzeni wieków....
Zgłoś
Avatar
Mateusz25 2014-05-06, 1:57
Mam tylko nadzieję że u nas ludzie w końcu odejdą od pro-"unioeuropejskości", pro-"tolerancji" i pro-"nowoczesności" zanim islamizacja dotrze do Polski.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie