18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Mięso prawdziwe a syf
Kraczełę • 2013-03-12, 19:45

Chyba każdego wkurwia jego głos ale tu nie o to chodzi.
Tutaj pokazuje on, co tak naprawdę instytuty żywności zatwierdzają i dopuszczają do sprzedaży.
Zgłoś
Avatar
theprototypq 2013-03-13, 18:37
1:33 Kamerzyście komórka dzwoni.
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-03-13, 19:04
kiedyś kupiłem karkówke w markecie nawet pies od tego uciekał fuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjj
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2013-03-13, 19:34
No co do karkówki, to potrafi śmierdzieć jak połączenie sierści psa z niezłą dozą padliny.
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-03-13, 19:49
taka prawda, jak kupujesz gówno to jesz gówno.. chcesz zdrowiej, to płacisz drożej
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-03-13, 20:49
Abdulan napisał/a:

@norbi7631

Jem to samo . Ja robie albo z wołowiną, albo z dziczyzną. Sama wieprzowa nie jest taka smaczna.


Ta akurat jest bez wołowiny, nie miałem na stanie i nie przepadam za wołowiną, no chyba, że średnio wysmażony stek. Najśmieszniejsze jest to, że kilogram takiej powiedzmy ekonomicznej kiełbaski kosztuje mnie 12 zeta plus moja "praca" i drewno, które pozyskuję z sadu. Z dziczyzną nie próbowałem, ale latem w sadzie pojawiają się sarenki więc kto wie, kto wie
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-03-13, 21:11
Warto było czekać do samego końca jak puszcza pawia.
Zgłoś
Avatar
screammyname 2013-03-13, 21:22
@Snejku
Akurat z tym rakiem żołądka to pierdolisz strasznie bo akurat konserwanty zapobiegają temu rakowi, poszperaj w internecie, pooglądaj badania a nie piszesz co Ci do głowy przyjdzie.
Zgłoś
Avatar
WiktorS 2013-03-13, 21:26
Zanim będziecie jechać po tym "tatarze", przeczytajcie TO - blog.mediafun.pl/tatar-firmy-sokolow-wiesz-co-jesz-czyli-anatomia-kryz... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-03-13, 22:55
Nie oglądałem filmu, bo irytuje mnie głos kolesia i zazwyczaj nic ciekawego (dla mnie) nie ma do powiedzenia. Jedyne co zauważyłem to często słowo "tatar" się pojawia. Ja się pytam jak kurwa można jeść surowe mięso, no kurwa jak? To nawet kiedyś jakiś inteligentny przodek homo sapiens zauważył, że mięso pieczone czy gotowane jest smaczniejsze, a wy dalej swoje i żrecie to surowe. Chuj wam w dupę i sto tasiemców
Zgłoś
Avatar
paczesas 2013-03-14, 15:06
nawet nie chodzi o to, że ma zjebany głos, bo to akurat najmniej jego wina, ani o to, że mieszka z matką. gość nie ma najmniejszego pojęcia o gotowaniu, a świruje gordona ramseya i jeszcze pół polski gotuje wg jego przepisów...
Zgłoś