18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
~komornik1000 2010-10-22, 21:44
Mit z plemnikami potwierdzony ....
Mieszkaniec waszej buzi

Zgłoś
Avatar
Suun09 2010-10-22, 22:01
kurwa akurat jadłem......
Zgłoś
Avatar
Yacob 2010-10-22, 22:09 7
Suun09 napisał/a:

kurwa akurat jadłem......



Jesteś sadystą nie powinno Cię to brzydzić
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-10-22, 22:39 1
Suun09 napisał/a:

kurwa akurat jadłem......



Mamusia nie uczyła, że je się tylko przy stole?

A tak na serio, to wchodząc na stronę której sama nazwa wskazuje na to, że raczej nie jest tu za "przyjemnie" (taa...) chyba powinieneś liczyć się z tym, że możesz znaleźć tu materiały dość obrzydzające. Jeśli Ciebie tak to brzydzi to mogę Ci jedno powiedzieć - masz kurwa farta, że nie byłeś na hardzie i nie widziałeś ofiary wypadku samochodowego z urwaną ręką/zmiażdżoną głową/bebechami rozsmarowanymi po ulicy jak margaryna po bułce.

Sincerly,
ŁejferZirołZiroł.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2010-10-22, 22:49 1
Jakoś zachciało mi się nagle umyć twarz.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-10-22, 22:51
Po raz kolejny wzywam cie o doktorku Nostry o chuj się tu rozchodzi :d rozjaśnij ciemnote
Zgłoś
Avatar
dr.DeV 2010-10-22, 23:10
wafel00 napisał/a:



Mamusia nie uczyła, że je się tylko przy stole?

A tak na serio, to wchodząc na stronę której sama nazwa wskazuje na to, że raczej nie jest tu za "przyjemnie" (taa...) chyba powinieneś liczyć się z tym, że możesz znaleźć tu materiały dość obrzydzające. Jeśli Ciebie tak to brzydzi to mogę Ci jedno powiedzieć - masz kurwa farta, że nie byłeś na hardzie i nie widziałeś ofiary wypadku samochodowego z urwaną ręką/zmiażdżoną głową/bebechami rozsmarowanymi po ulicy jak margaryna po bułce.

Sincerly,
ŁejferZirołZiroł.


to akurat było i jest jedną z ciekawszych pozycji na hardzie

co do robaczków, to takie średnie i zdaje się że już było coś o tym tutaj... co nie zmienia faktu że od tego jest ta strona, ale kurwa do chuja więcej sadyzmu ; )
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2010-10-22, 23:36
jak podrosną to zajebista sprawa na rybach
Zgłoś
Avatar
drsl 2010-10-23, 0:03 2
alicexx13 napisał/a:

mieszkańcy twojej buzi



Chyba Twojej...
Zgłoś
Avatar
mrKris 2010-10-23, 1:09 1
jest tu jakiś normalny człowiek który potrafi odpowiedzieć na to zaiste arcy trudne pytanie: o co chodzi z tymi "glistami"? bo jak na razie same trolle internetowe odpowiadają
Zgłoś
Avatar
la_poziomek 2010-10-23, 1:22
Mamy nowy przepis na młodość, zatytułowany:

NA IBISZA!

//PS. Glisty to chyba plemniki nie?
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-10-23, 9:33
la_poziomek napisał/a:

Mamy nowy przepis na młodość, zatytułowany:

NA IBISZA!

//PS. Glisty to chyba plemniki nie?




Plemnik

ciociawikipedia napisał/a:


Plemnik obok komórki jajowej
Plemnik, spermatozoid – gameta męska, haploidalna komórka rozrodcza wytwarzana przez gonadę osobnika płci męskiej służące do rozmnażania płciowego. Plemniki występują zarówno u zwierząt, jak i u roślin, choć różnią się budową. U zwierząt plemnik jest zwykle ruchliwy, o długości zależnej od gatunku: od 40, u waleni, do 250 mikrometrów u niektórych chrząszczy (u człowieka długości ok. 50–60 µm).

Zgłoś
Avatar
boosy 2010-10-23, 11:39
Lamblia, w Polsce co najmniej 5% populacji jest zarażona tym pasożytem to ok. 1900000 osób czyli co 20 Polak jest zarażony.

To sie podobno robi tak ze bierze sie goraca kapiel i smaruje sie papka z miodu i maki ziemniaczanej, po 2 razie wyłażą.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2010-10-23, 12:58
boosy napisał/a:

Lamblia, w Polsce co najmniej 5% populacji jest zarażona tym pasożytem to ok. 1900000 osób czyli co 20 Polak jest zarażony.

To sie podobno robi tak ze bierze sie goraca kapiel i smaruje sie papka z miodu i maki ziemniaczanej, po 2 razie wyłażą.



Nie strasuj człowieka
Zgłoś
Avatar
vidisic 2010-10-23, 13:02
boosy napisał/a:

Lamblia,



Nie bardzo, lamblia to dziabąg jelitowy. To co jest na filmiku to po prostu (bądź po pysku) jakieś nicienie, których w człowieku żyje od cholery i ciut ciut
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie