18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Migranci wchodzą w Polskę jak śniady kutas w Polkę na Erasmusie.
Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie założyć nowy temat zbiorczy na te wszystkie filmy z granicy.



Zgłoś
Avatar
Don_Vito_Pablito 2024-05-29, 0:02 2
rafalxp napisał/a:

Pisiory zrobiły bubel za 2 mld,gdzie można lewarkiem zrobić przejście,ale chuj wina Tuska,miś taki sam jak ten kanał do Elbląga.
Co za pały.



Tak, kłoć się debilu między PO i PIS. Ja pierdole jak zwykły debil, otwórz oczy. Chuj czy PO czy PIS, trzeba to wzmocnić i kurwa pilnować, a nie Ty kurwa z polityką jebaną wyskakujesz. Najlepiej prąd podpodpiąć, ale tego nie zrobią, bo potem taki debil jak ty będzie wypominał, że to zrobiło PEŁO lub PIS. Spierdalaj dzbanie
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-05-29, 0:30 3
Ja pierdole ale co za kretyn / pisowiec zatwierdził taką konstrukcję "muru", że z byle lewarkiem przejdziesz.
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-05-29, 1:01 1
Za pisu nie wchodzili a za tuska wchodzą.
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2024-05-29, 1:39
pazuzu napisał/a:

Jedyne pocieszenie że za tydzień będą już w Niemczech



Gówno prawda poruszam się po całej Polsce zostają tutaj człowieku !! I tworzą całe dzielnice i haremy jak gdzies zobaczysz masę auta zaparkowanych hybryd to wiedz że to kolebka muślinów i już ich zaczątek dzielnicy ech

Kurisu napisał/a:

A czego oni w polsce szukają? renty za 1200zł? czy pracy w biedronce i zapierdalania codziennie nadgodzin na magazynie ? MOże socjal? te 42zł zasiłku rodzinnego...



Na taxi jadą , 16 h dziennie i mają ponad 10 kafli miesięcznie bałwanku a jak ty jeździłeś i nie zarobiłeś to znaczy żeś jelopa
Zgłoś
Avatar
Davezz 2024-05-29, 3:45 1
Strzelać kurwa pozostało
Zgłoś
Avatar
zxc1234 2024-05-29, 5:57 5
podobno wczoraj w nocy

Zgłoś
Avatar
S.Cat 2024-05-29, 6:29 1
A potem marudzą, że umierają w lesie.
Zgłoś
Avatar
Youlosewithme 2024-05-29, 6:38 1
Z ostrej pruć zaraz za płotem. Następna małpa pomyśli..
Zgłoś
Avatar
modoc 2024-05-29, 7:09 3
Xumme napisał/a:

Co Ty pie**olisz... nic nie zostało zmniejszone.. zostały utworzone strefy do patroli i wszystko jest jak do tej pory. Inf o z pierwszej reki od osoby, która tam służy..


Jak tak kolorowo to gdzie się te wszystkie patrole pochowały i czemu zlikwidowano większość z 50 punktów mieszkalnych dla wojska, podałem pierwszy lepszy przykład w szudziałowie. Wiesz z pierwszej ręki chyba od białoruskiej strony.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-05-29, 8:06 1
Don_Vito_Pablito napisał/a:

Tak, kłoć się debilu między PO i PIS. Ja pierdole jak zwykły debil, otwórz oczy. Chuj czy PO czy PIS, trzeba to wzmocnić i kurwa pilnować, a nie Ty kurwa z polityką jebaną wyskakujesz. Najlepiej prąd podpodpiąć, ale tego nie zrobią, bo potem taki debil jak ty będzie wypominał, że to zrobiło PEŁO lub PIS. Spierdalaj dzbanie



Przypominam że pisiory od początku byly na nie pryjmowanie tych prymitywów. Budowali plot któremu sie sprzeciwialo PO i jeszcze kurwa biegali z reklamowkami pod granicą, skarżyli do UE na ten płot i przyklaskiwali na film tej żydówy antyposlkiej. Przypomnij sobie czasy przed pisem co PO i rudy wyprawiali, czy kurwa za mlody na to jesteś. Ewka sie chwalila ze rozmawiala z kolezanką merkel ze przyjmiemy.

Kurwa obudźcie sie głupki. Zawsze mowiłem, szanujcie se polskie bloto pisowskie bo inaczej dostaniecie lawine gówna proniemiecką. Chuj nie szkoda mi tego kraju ciemnej masy... bo najwazniejsze to JEBAĆ PIS!
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-05-29, 8:07 2
Xumme napisał/a:

Co Ty pierdolisz... nic nie zostało zmniejszone.. zostały utworzone strefy do patroli i wszystko jest jak do tej pory. Inf o z pierwszej reki od osoby, która tam służy..



To ty pierdolisz bo zawinęli żołnierzy WP z granicy kiedy były ćwiczenia i już nie wrócili
Zgłoś
Avatar
cz0pek 2024-05-29, 9:31
głębokie rowy wzdłuż granicy , co 200 m gniazda Km i użyźniamy glebę .......... ja bym ich wszystkich upilnował
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2024-05-29, 9:43 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

To ty pierdolisz bo zawinęli żołnierzy WP z granicy kiedy były ćwiczenia i już nie wrócili



A ten co nożem wczoraj dostał to zabłądził?
Zgłoś
Avatar
ChiRaq123 2024-05-29, 10:15 2
A gdzie wielcy huligani jak wojsko jest takie ciotowate i nieradzi gdzie sa prawdziwi zawodnicy co pojada i pokażą ciapakom ze to nie
Miejsce dla brudasow
Zgłoś
Avatar
KrankTek 2024-05-29, 11:45 1
Najlepszym rozwiązaniem byłby pas pol minowych ...
Zgłoś