18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
suchy945 2012-01-04, 18:44
A gdyby tak do gitary przykleić ? Gdzie mogę to kupić ?!
Zgłoś
Avatar
BoxX 2012-01-04, 20:02
suchy945 napisał/a:

A gdyby tak do gitary przykleić ? Gdzie mogę to kupić ?!



Tanioszka! Łap linka...
allegro.pl/mikrofon-kontaktowy-schertler-a-dyn-pojemnosciowy-i2022350182.html
Zgłoś
Avatar
tarek_kubusio 2012-01-04, 20:28
to nie laryngofon czy inne gowno tylko zwykly mikrofon - a sprzedawane jako przystawka do gitar akustycznych/klasycznych. montujesz to na pudle i na koncu kableka jest wejscie jack. a te odglosy to napewno nie z samego mikrofonu - zmodulowane na komp. BZDura
Zgłoś
Avatar
FuBu667 2012-01-04, 22:59
Kobiecie na cyca to przykleic ;D
Zgłoś
Avatar
Mikuś 2012-01-05, 11:05
tarek_kubusio,

No tak, tylko że gostek sobie to wykminił inaczej. Załóżmy, że ten mikrofon jest sterownikiem do jakiegoś prostego programu (w LabView można coś takiego szybko zrobić), który po wprowadzeniu danej (a,b,c,d) puszcza dźwięk (odpowiednio bębna, struny od gitary, wystrzał z broni, wybuch). Możesz zaprogramować to tak, aby każda z tych danych (a,b,c,d) miała przypisany jakiś gest (odpowiednio może to być zwykłe uderzenie kciukiem o stół, szurnięcie, uderzenie z pięści itd.) i w ten sposób każdy z gestów ma przypisany dźwięk. Dlatego napisałem wcześniej, że może to być przydatne dla osób niemych, ponieważ nie każdy zna język migowy a coś na pewno z tego można użytecznego wykombinować. Pozdro.
Zgłoś
Avatar
bodzio 2012-01-06, 1:39
Zgłoś