18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
WERFI 2024-08-04, 13:12 3
Zamiast wyjebać kopa to stoi i nagrywa, co za kurwa społeczeństwo bez jaj
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2024-08-04, 13:43 3
Gość wali konia a drugi to nagrywa. Koniec świata. Panie Wołodyjowski Larum...
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-08-04, 14:33 2
Siriuz napisał/a:

PiS to lewica nie lewactwo. Lewactwo to skrajna lewica - zwyczajne pojeby. PiSu nie podnieca seks, walenie konia i przebieranie się. Za PiSu też jakoś nie było tylu incydentów co teraz od czasu koalicji 13. grudnia.



Lewica nie trzyma z Kościołem, Republikanami w USA, nie broni granicy przed ciapatymi.
Pomyliłeś definicje kolego
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-04, 14:40 1
lukpogromca napisał/a:

Lewica nie trzyma z Kościołem, Republikanami w USA, nie broni granicy przed ciapatymi.
Pomyliłeś definicje kolego



PiS jest partią socjalistyczną, lub jak to media preferują - socjaldemokratyczną. To oni przecież byli autorami programów 500+. To że są w umiarkowany sposób konserwatywni, bo utrzymują status quo w kwestiach światopoglądowych i religijnych, nie czyni z nich prawicy. Partią prawicową jest Konfederacja - oni są kościółkowi i antysocjalni, chociaż mają też lekkie ciągoty do narodowego socjalizmu.
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-08-04, 14:44
Siriuz napisał/a:

PiS jest partią socjalistyczną, lub jak to media preferują - socjaldemokratyczną. To oni przecież byli autorami programów 500+. To że są w umiarkowany sposób konserwatywni, bo utrzymują status quo w kwestiach światopoglądowych i religijnych, nie czyni z nich prawicy. Partią prawicową jest Konfederacja - oni są kościółkowi i antysocjalni, chociaż mają też lekkie ciągoty do narodowego socjalizmu.



No nie.
Wspieranie biednych i słabszych poprzez rozdawanie pieniędzy bierze się z dwóch idei.
Socjalizm tak jak piszesz oraz idea dobra wspólnego związana z Kościołem.
Nie ma cech socjalizmu w Pis, a media należy mocno weryfikować.
Konfederacja jest prawicowa z punktu Liberalizmu ale prawica to szersza definicja.
Obie partie są prawicowe ale na innym gruncie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-04, 14:49
lukpogromca napisał/a:

No nie.
Wspieranie biednych i słabszych poprzez rozdawanie pieniędzy bierze się z dwóch idei.
Socjalizm tak jak piszesz oraz idea dobra wspólnego związana z Kościołem.
Nie ma cech socjalizmu w Pis, a media należy mocno weryfikować.
Konfederacja jest prawicowa z punktu Liberalizmu ale prawica to szersza definicja.
Obie partie są prawicowe ale na innym gruncie.



To może centrum?
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-08-04, 14:58
Siriuz napisał/a:

To może centrum?



Jak masz mocno wolnościowe poglady to pewnie dla Ciebie Pis jest bliżej centrum
Ogólnie centrum bedzie wtedy, jak któraś partia sama się tak określa, bo podział Lewica/Prawica nie pozwala za bardzo na takie coś.
Albo albo, że tak powiem.
Pewnie w Polsce najblizej centrum teraz jest PO, ale mocno skręca w ostatnich latach w lewo.
Ruchy ludowe są mocniej centrowe, ale obecnie ich w Polsce nie ma, bo PSL to bardziej wywodzi się ZSL z czasów PRL niż PSL przedwojennego.
Zgłoś
Avatar
Matiboss 2024-08-04, 15:16 2
w końcu mamy uśmiechnięto Polskę tak jak większość lewaków chciało a oto są efekty. Niech teraz elektorat po i hołowni leci opierdalać pały tym brudasom!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-04, 17:06
Przyjechał tym Audi o numerach SC XXXXX
Zgłoś
Avatar
kernelstrong 2024-08-04, 17:10 2
Ciekawe, czemu polacy to zwykłe cipy i nie wychodzą z domów? Przecież ten ryży was zniszczy.
Zgłoś
Avatar
guliusz 2024-08-04, 18:49 1
Tfusk jeszcze talonów do burdeli nie wydał to i jaja im puchnąć zaczynają.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-04, 19:08
Wali do Allaha
Zgłoś
Avatar
Karwen 2024-08-04, 23:20 1
Trzeba było podejść i na kolanko przyklęknąć zamiast nagrywać. Mam nadzieję że jakiś pijany Sebastian odpowiednio się zajął sprawa
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-06, 9:28
pazuzu napisał/a:

Oj już się nie zesraj ze strachu, mało to było filmików jak jacyś biali sobie walą konia w miejscach publicznych.



Widać, że chętnie byś posmakował czarnego kefiru skoro tak entuzjastycznie podchodzisz do sprawy
Stara wie, że się trzepiesz do Kunta Kinte?
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-08, 3:12
pazuzu napisał/a:

Ooo są pierwsze zjeby 🙂 koleś sobie wali konia a Ci z argumentami o lewactwie 🙂. piliście nie piszcie.



Przecież publiczne walenie konia, jak to ujmujesz (ja bym to podciągnął pod ogólny ekshibicjonizm połączony z onanizmem) to właśnie domena ogólnie pojętego lewactwa. Logika jak najbardziej poprawna. Pomijam już fakt, że to lewactwo herclisiowało do inżynierów od publicznej masturbacji i defekacji.

Zgłoś