18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Allin23 2017-06-14, 19:14 4
Umyje sobie i będzie miał.
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-06-14, 19:26
Ona obudzi się pierwsza ogarnie swoją mordę i powie że to nie jej
Zgłoś
Avatar
Halogen131 2017-06-15, 14:07
Dżizas. Przypomina mi to pewną sytuację jak byłem w liceum. Byłem na Sylwestrze w domu jednego zajebistego ziomka. Większość jego znajomych była z liceum uchodzącego w moim rejonie za "elytarne". Same snoby, dzieciaki z dobrych rodzin i bananowa młodzież. Nigdy, NIGDY nie widziałem takiego bydła na domówce jak to, które zrobiła ta banda. Obrazki takie jak w temacie nie były niczym odosobnionym.
Za każdym razem na imprezie błogosławię mój żołądek, który jest słabszy niż głowa. Nie ma szans żebym złapał zgona i zrobił osławionego "wieloryba", bo zwyczajnie nie dotrwam.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-06-15, 21:29 1
Halogen131 napisał/a:

Za każdym razem na imprezie błogosławię mój żołądek, który jest słabszy niż głowa. Nie ma szans żebym złapał zgona i zrobił osławionego "wieloryba", bo zwyczajnie nie dotrwam.



A helikoptery przy zasypianiu też się zdarzają i wtedy trzeba lecieć haftować jeszcze raz? Powiem Ci coś, co kiedyś sam usłyszałem i sprawdziło się w moim przypadku w 100%. Facet choruje na takie rzeczy do ok. 30. roku życia. Potem zaczyna wytwarzać coś, co niweluje takie stany. Dziesiątki jak nie setki razy za młodziaka lądowałem w objęciach muszli przez alko na imprezach. Wkurwiało mnie to niemiłosiernie. Teraz od jakiegoś czasu nie umiem doprowadzić się do takiego stanu. Prędzej urwę film na jakiś czas albo złapie jakąś chujową fazę niż pójdę spawać. Tyle ode mnie.
Zgłoś