18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Miss Hiszpanii
saves • 2018-07-08, 23:35
Piękna kobieta, prawda? To aktualna miss Hiszpanii. Ale zanim zaczniecie rozpinać rozporki, przeczytajcie tekst pod zdjęciem.



Angela Ponce to pierwsza transseksualna Miss Hiszpanii i również pierwsza transseksualna kandydatka do tytułu Miss Universe. Modelka ma szansę powalczyć o tytuł najpiękniejszej kobiety świata.
Angela Ponce wzięła udział w konkursie Miss Hiszpanii i wygrała. Kobieta przejęła tytuł po Sofii del Prado. Teraz modelka startuje w wyborach Miss Universe i tym samym ma szansę zostać najpiękniejszą kobietą świata. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie to, że Angela jest transseksualna. Ten fakt wywołał skrajne emocje.

Transseksualistka w konkursie Miss Universe
Gdy świat obiegła informacja o tym, że transseksualistka ma szansę na koronę w konkursie Miss Universe, głos zaczęli zabierać prawicowi konserwatyści. Ich zdaniem udział Angeli w międzynarodowym konkursie piękności upokarza kobiety. Dlaczego? Tego już nie tłumaczą.

Nie zasłużyła na koronę! To konkurs dla prawdziwych kobiet. Angela powinna zostać zdyskwalifikowana - czytamy na Twitterze.
Na szczęście komentarze w tym tonie stanowią mniejszość i większość osób cieszy się z sukcesu Angeli i jej kibicuje. Padają tezy o przełomowym momencie w historii.

Gratulacje dla Angeli! Nie mogę się doczekać aż zobaczę cię w konkursie!
Tak tworzy się historia.
Jest piękną kobietą i mam nadzieję, że wygra.
Zgłoś
Avatar
dlwar 2018-07-09, 5:44 3
wspaniała kobieta pewnie ma ślicznego kobiecego penisa.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-07-09, 6:35 29
Ja bym poszedł o krok dalej i tępił lewactwo ich własną bronią. Parytety dla kobiet? No to chuj zatrudniam facetów w sukienkach, którzy czują się kobietami. W sporcie zlikwidować dyscypliny dla kobiet, niech startują z facetami do eliminacji, albo tak samo wystawiać facetów, którzy stwierdzą, że czują się kobietą. Błędne koło równości i poprawności im mózgi zlasuje
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2018-07-09, 6:46 4
Popieram kolegę wyżej
Zgłoś
Avatar
lechulechu 2018-07-09, 7:17
za jaja i na latarnie
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-07-09, 7:38 2
No doobra: Będę pierwszy odważny- ruchałbym.
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2018-07-09, 7:52 1
Jak wygra to sprawiedliwie - żaden sędzia nie będzie jej chciał puknąć w ramach awansu na podium...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-09, 7:59 1
Sorka nie musiałem czytać tekstu, z mordy od razu widać, że jakiś hiszpański Bęgowski
Zgłoś
Avatar
Slatojesos 2018-07-09, 8:04
Mordka ładna,zapakował bym w paszczu
Zgłoś
Avatar
Nattttsjel 2018-07-09, 8:47 6
Skoro zaczynają zacierać się granice naturalnej płci to proponuję, żeby każdy mężczyzna szedł do ZUS i twierdził, że jest kobietą i chce wcześniejszą emeryturę. Niech wszyscy startują w sporcie, bez podziałów na płcie, niech każdy chodzi do takiego kibla, do jakiego chce
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-09, 9:26 7
No fajnie.
Czyli kobietą roku 2015 został facet Bruce Jenner a teraz Miss Hiszpanii został kolejny facet pan Ponce...
Dobre. Czyli baby same udowodniły, że faceci są lepsi od nich nawet w byciu kobietami
Zgłoś
Avatar
Oponka 2018-07-09, 9:53
w ramach równych szans Polska powinna wystawić na miss universe siostry godlewskie . ich "piękno" też jest "naturalne"
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-07-09, 10:44 1
@up. Ale można nawet obie wystawić jako jedno rodzeństwo syjamskie zrośnięte mózgiem, w końcu to półgłówki. Niestety teraz pojawił się nowy trend zza oceanu, że o koronie najpiękniejszej decyduje nie uroda, a wnętrze

nowynick napisał/a:

jak decyduje wnętrze to Godlewskie nie są bez szans z czarną dziurą w miejscu mózgu


Wiadomość z ostatnie chwili. Monika Godlewska ps. Esmeralda kierując pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy i z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.
Możliwe, że z ta dziurą w mózgu żeś wykrakał
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-09, 10:57


jak decyduje wnętrze to Godlewskie nie są bez szans z czarną dziurą w miejscu mózgu
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-07-09, 18:40 3
Niech urządzą Misster Gender i niech tam sobie różne wybryki natury konkurują.
1. Długość kutasa w proporcji do cycków.
2. Głębokość odbytu a pojemność szpary.
itd.
Niech sobie wymyślają różne konkurencje.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2018-07-09, 18:50
Nie chce mi sie czytać ale wygląda jak transformer
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie