18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-04-23, 14:29
up
piwko, prawie oplułem monitor ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
jebiewdupelewaka 2017-04-23, 15:51
sdstc_son
htp
myślicie że jako katolik mam odpuszczać debilom,nie reagować na to co pojeby czasem wypisują, nadstawić drugi policzek, nie chlać , palić itp.
nie wasza sprawa, to moje sumienie
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-04-23, 16:42
@up, lepiej powiedz jak możesz jebać w dupę lewaka bez ślubu.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-04-23, 17:34 1
Maupajoke napisał/a:


Chociażby Angel, guru wśród antyklerykałów i niespełnionych Januszy wieku średniego na tym portalu.



Zgłoś
Avatar
sdstc_son 2017-04-23, 17:46 3
@jebiewdupelewaka - a pewnie ze to tylko Twoja sprawa, Twoje sumienie , które zresztą mnie kompletnie wali. Uważam też, że jako katolik wcale nie musisz "odpuszczać debilom,nie reagować na to co pojeby czasem wypisują, nadstawić drugi policzek, nie chlać , palić itp.". Ja tylko zwróciłem uwagę w swoim poprzednim komentarzu, że jako jako przedstawiciel religii miłości do bliźniego, która nakazuje wybaczać oraz zabrania osądzać, masz nick, który wskazuje na Twoją głęboką pogardę dla ludzi o odmiennych od Twoich poglądach, oraz co najmniej brak miłości do owego bliźniego. Innymi, słowy Ty i Tobie podobni czynicie wprost na odwrót niż Was Chrystus uczy

Zapomniałem podsumować - czyli uważam że taki z Ciebie katolik jak z koziej pizdy akordeon
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-04-23, 19:39
Ale o chuj tu, kurwa, chodzi, poza tym że gość się obraził na księży za to że go gwałcili?
Zgłoś
Avatar
jebiewdupelewaka 2017-04-23, 21:57
sdstc_son napisał/a:

@jebiewdupelewaka - a pewnie ze to tylko Twoja sprawa, Twoje sumienie , które zresztą mnie kompletnie wali. Uważam też, że jako katolik wcale nie musisz "odpuszczać debilom,nie reagować na to co pojeby czasem wypisują, nadstawić drugi policzek, nie chlać , palić itp.". Ja tylko zwróciłem uwagę w swoim poprzednim komentarzu, że jako jako przedstawiciel religii miłości do bliźniego, która nakazuje wybaczać oraz zabrania osądzać, masz nick, który wskazuje na Twoją głęboką pogardę dla ludzi o odmiennych od Twoich poglądach, oraz co najmniej brak miłości do owego bliźniego. Innymi, słowy Ty i Tobie podobni czynicie wprost na odwrót niż Was Chrystus uczy

Zapomniałem podsumować - czyli uważam że taki z Ciebie katolik jak z koziej pizdy akordeon



dziś zdrowo mam wyjebane na debili, więc jebię te żałosne twoje przemyślenia ,
może tylko jedno,
naprawdę myślisz że takimi prostackimi tekstami coś osiągniesz,
kurwa , nie wierzę że takie downy tu siedzą
/ bez obrazy dla umysłowo chorych/

pozdr.
Zgłoś
Avatar
Err501 2017-04-24, 0:00
...Fanstastico ma na imie Witold?
Zgłoś
Avatar
sdstc_son 2017-04-24, 11:18 1
@jebiewdupelewaka - hehe tak podejrzewalem, że nie ma co nawet próbować dyskutować z takim prostakiem jak ty, bo dla twojego ograniczonego, ciasnego rozumka to za trudne do ogarnięcia No nic, do twojego poziomu się zniżać nie będę bo mam szacunek do samego siebie. Nara tępy klocu
Zgłoś
Avatar
jebiewdupelewaka 2017-04-24, 21:29
sdstc_son napisał/a:

@jebiewdupelewaka - hehe tak podejrzewalem, że nie ma co nawet próbować dyskutować z takim prostakiem jak ty, bo dla twojego ograniczonego, ciasnego rozumka to za trudne do ogarnięcia No nic, do twojego poziomu się zniżać nie będę bo mam szacunek do samego siebie. Nara tępy klocu


nara, tępa cipo

swoją drogą , gdzie admini
obrażają forumowicza , mnie, ja muszę się sam bronić
bo jak huje piszą na katolika to wam nie przeszkadza
a jak obrazisz pizdzielca który hejtuje katolika to wam tekst przeszkadza

mam nadzieję że sadol nie znaczy dla was , równi i równiejsi

SQT napisał/a:

@up, lepiej powiedz jak możesz jebać w dupę lewaka bez ślubu.


wsadzam mu kija w dupę i cieszę się jak w końcu mówi,
bez wazeliny ni huja, nie pójdzie
Zgłoś
Avatar
Jolpoa 2017-04-25, 1:05
Pewnie ten wpis tak naprawdę jest bezcelowy, ponieważ tak naprawdę mało kogo to obchodzi, ale nie mogłem się powstrzymać, aby napisać kilka zdań na temat spowiedzi i życia bez ślubu.

Otóż, w Kościele Rzymskokatolickim 5 warunków spowiedzi:
1 Rachunek sumienia
2 Żal za grzechy
3 Postanowienie poprawy
4 Wyznanie grzechów
5 Zadośćuczynienie

No więc zasadniczo, żeby spowiedź uznać za ważną, wszystkie warunki muszą być spełnione. My skupimy się na trzecim warunku.

Ksiądz gdy siedzi w konfesjonale, na łące, czy gdzie tam jeszcze spowiada, nie ma możliwości, aby sprawdzić, czy Kowalska znowu komuś robi loda zaraz po mszy, czy ki chuj. Nie ma jak spojrzeć w umysł człowieka i sprawdzić, czy faktycznie ma zamiar jakoś walczyć ze swoją pokusą/grzesznością, czy czym tam jeszcze.
Natomiast Ty, drogi czytelniku, jeżeli żyjesz z kimś bez ślubu, mieszkasz z tą osobą, no to chyba jasne, że nie postanawiasz w trakcie spowiedzi od tej osoby się wyprowadzić i zerwać z grzechem. Więc od razu wiadomo, że kurwa nie spełniasz 3 warunku. No to chyba kurwa nie jest takie trudne.
Zgłoś