18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Facet zyskał niesamowitą popularność poprzez wpadkę kiedyś w TV














A jakby ktoś nie wiedział (w co wątpię) co to za typ - wrzucam oryginał filmiku, dzięki któremu stał się sławny:


Aha, jeszcze jedno - zdjęcia to FAKE
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-04-21, 18:30
Lidder napisał/a:

@Saia - ja pierdole



jestem z ciebie dumny , też bym sobie coś zaruchał.
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-04-21, 18:31
Rzzjebałeś mnie z tym tekstem że zdjęcia to fejk Idealna ironia
Zgłoś
Avatar
speedbuster 2010-04-21, 22:04 2



Zgłoś
Avatar
Nimr0d 2010-04-21, 22:20 1
Urywek artykułu o nim:
Opisano też mniej zabawne aspekty życia "Bohatera Drugiego Planu". Wyszydzany przez internautów całego świata Tatarenkow został sparaliżowany przy porodzie. Do siódmego roku życia nie mógł utrzymać głowy w pozycji pionowej; gdy miał 10 lat, zaczął chodzić, wcześniej wożono go na wózku inwalidzkim. Przez siedemnaście lat pił tylko mleko i jadł papki, bo nie miał zębów.

Tatarenkow lubi oglądać telewizyjne wiadomości, grać w szachy i układać domino. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaką "popularnością" cieszy się na świecie, lecz nie obraża się na internautów.

Po emisji filmu przez rosyjską telewizję rozpoczęło się jego drugie życie. Jeden z najpopularniejszych bulwarowych tytułów - dziennik "Komsomolska Prawda" - zorganizował zbiórkę pieniędzy, by pomóc choremu. Akcja cieszyła się wielką popularnością. Tatarenkow, którym opiekuje się matka, od wielu lat dostaje co miesiąc ok. 3000 rubli renty (ok. 300 zł miesięcznie). Internauci, czując wyrzuty sumienia, w ciągu kilku tygodni zebrali sumę, która równa się równowartości renty przez 5 lat. Dziennikarze rosyjskiej gazety po rozmowie z matką kupili "Bohaterowi Drugiego Planu" nową odzież i odtwarzacz DVD. Reszta pieniędzy została wpłacona na konto bankowe, z których matka Tatarenkowa może korzystać wedle potrzeb.
Zgłoś
Avatar
grigori 2010-04-22, 1:47
"znowu w akcji'??
przeca te przerobki to kilka latek juz maja
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2010-04-22, 2:08
Nimr0d napisał/a:

(...)zorganizował zbiórkę pieniędzy, by pomóc choremu. Akcja cieszyła się wielką popularnością.(...)



Jeju a może My też zrobimy dla Niego zbiórkę kasy? Wszystko rozumiem, ale to sadistic, więc może nie płaczmy nad jego losem bo takich ludzi jest mnóstwo, a i wielu zdrowym osobom na życie nie starcza. I co? I huj. A na sadisticu się śmiejemy, że np. małe murzynki jedzą te jeszcze mniejsze... A rozczulacie się nad jednym gościem. Co za skrajności...

bobasse napisał/a:

Aha, jeszcze jedno - zdjęcia to FAKE



Co do tego stwierdzenia - nie chciałem żeby co drugi post brzmiał "fake, fejk, feik, feyk, i.t.kurwa.d." Owszem, ironia.

Dziękuję, dobranoc (czas najwyższy)
Zgłoś