18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
Mistrz
BongMan • 2013-04-24, 1:43
Aspiruje do Barcelony.

Prosiłbym nie wrzucać do zbiorczego, bo nie chodzi tu o piłkę, tylko o samą sytuację i zachowanie gościa.
Zgłoś
Avatar
JanMatejko 2013-04-24, 14:45
Ciekawe jaką szkołę teatralną skończył, podziw!!
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-04-24, 15:08
Prawdziwy sport sie marnuje bo zamiast ludzi z pasja to trafiaja tam milosnicy aktorstwa i teatru.
Zgłoś
Avatar
Yessurr 2013-04-24, 15:12
Diego Costa - pierdolony prowokator i pizda.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2013-04-24, 15:16
hiszpańska piłka... nie ma się co dziwić
Zgłoś
Avatar
Lewandziu 2013-04-24, 15:43
Powiedziała brudna sosnowiecka kurwa...
Zgłoś
Avatar
MegaZbok 2013-04-24, 16:19
filmik-gówno
opis- gówno
spojrzałem na autora i wszystko jasne...
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-04-24, 18:23
trochę nie kumam tych piłkarzy. Mam na myśli ogół oczywiście. Kurwa, jakoś jak gram na boisku ze znajomymi, niejednokrotnie zdarzyła się kontuzja, pęknięcia kości, rozcięcia są praktycznie zawsze, ale jakoś dalej każdy gra. Co im z tego teatralizowania? Robią z siebie cipska, nic więcej. Chociaż jedna noga takiego piłkarza jest pewno ubezpieczona o dziesięciokroć razy więcej, niż wynosi dobytek mojej całej rodziny
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-04-24, 18:46 1
Pierdolicie. A może jego to naprawdę zabolało?
Doomik napisał/a:

trochę nie kumam tych piłkarzy. Mam na myśli ogół oczywiście. Kurwa, jakoś jak gram na boisku ze znajomymi, niejednokrotnie zdarzyła się kontuzja, pęknięcia kości, rozcięcia są praktycznie zawsze, ale jakoś dalej każdy gra. Co im z tego teatralizowania? Robią z siebie cipska, nic więcej. Chociaż jedna noga takiego piłkarza jest pewno ubezpieczona o dziesięciokroć razy więcej, niż wynosi dobytek mojej całej rodziny


Jakby Ci pomachali przed nosem sałatą, która w ten cały teatrzyk jest zaangażowana, to byś zrozumiał.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-04-24, 19:53
Była taki piłkarz co z rozciętą głową grał. A ten tu to zwykła dziewczynka.
Zgłoś
Avatar
Koziucha 2013-04-24, 20:25 1
To jest prawdziwy sport, a nie jakaś pedalska piłka nożna. bi.gazeta.pl/im/3/9452/z9452153Q.jpg
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2013-04-24, 21:17
I chuj z tym że symulują w hiszpańskiej piłce, a w Anglii grają brutalnie. Ja tam wole popatrzeć na techniczne zagrania i dryblingi niż na kopiących się po nogach dryblasów. Chce pooglądać kopanine to oglądam UFC.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2013-04-25, 0:03
Światłocień napisał/a:

Pierdolicie. A może jego to naprawdę zabolało?

Jakby Ci pomachali przed nosem sałatą, która w ten cały teatrzyk jest zaangażowana, to byś zrozumiał.



stary, chciałem mu to wytłumaczyć ale na szczęście nie musiałem się rozpisywać piwo!
Zgłoś