18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
.................. 2011-08-07, 13:20
Pan Fasola napisał/a:

Panowie moderatorzy Z całym szacunkiem, albo nie bez. Może się wam wydaje, ale wcale nie jesteście w internecie anonimowi i bardzo łatwo było was znaleźć



Zniszczyłeś me spojrzenie na internet, gdybym to od początku wiedział to w ogóle bym nie zakładał ani nie korzystał nigdzie indziej z niego.

Teraz to już chuj, skoro dowiedziałem się, że jednak wszyscy mnie znają.
Zgłoś
Avatar
Pan Fasola 2011-08-07, 14:08
angel napisał/a:



To szukaj


Już dawno znalazłem, ale nie wszystkich. Widocznie część z was ma o tyle przyzwoitości żeby nie straszyć innych swoimi licami ;d
Zgłoś
Avatar
Koli 2011-08-07, 14:30
Pan Fasola napisał/a:

Panowie moderatorzy Z całym szacunkiem, albo nie bez. Może się wam wydaje, ale wcale nie jesteście w internecie anonimowi i bardzo łatwo było was znaleźć na facebooku czy naszej-klasie (w zależności od tego gdzie te konto posiada i czy posiada). Spokojnie można by zrobić podobny konkurs.

Ciekawym powiem tylko tyle, że część to takie typowe chude niby-pancury wyglądające jak emo, a część spokojnie nadawała by się do znanego komixxu o jajogłowych informatykach.



Ja widziałem Lasho, Consoribro i Centuriona oczywiście, bo ma swoje zdjęcie w awatar. Powiem szczerze, że jakoś wyglądem nie odbiegają estetycznie od tych powyżej. Ten sam poziom. Spodziewać się, że reszta osób wygląda tak samo. Bo to takie, same osoby. Ten typ. Moi znajomi z Polski na nich mówi, że to metalowce są. Że oni włosów nie myją i noszą czarne ubrania nawet w gorące dni.
Ja jak tutaj do Polski przyjechał, to miały powodzenie. Dziewczyną się podobał ja. Pewnie dlatego, że się wyróżniał. Bo czarna skórę mam. Mam coś jeszcze, co 2 x standardy europejskie Jak jakieś dziewczyny chciały mnie zobaczyć, to szukają Koli, Gdańsk. Niech piszą jeśli chcą.

Ps. Przepraszam za błędy, ale mi pomaga czasem pisać moja dziewczyna, a teraz jej nie ma, mi nie pomaga i ja sam to robię.
Zgłoś
Avatar
Arni. 2011-08-07, 15:15 2
Koli napisał/a:

Ja widziałem Lasho, Consoribro i Centuriona oczywiście, bo ma swoje zdjęcie w awatar. Powiem szczerze, że jakoś wyglądem nie odbiegają estetycznie od tych powyżej. Ten sam poziom. Spodziewać się, że reszta osób wygląda tak samo. Bo to takie, same osoby. Ten typ. Moi znajomi z Polski na nich mówi, że to metalowce są. Że oni włosów nie myją i noszą czarne ubrania nawet w gorące dni.
Ja jak tutaj do Polski przyjechał, to miały powodzenie. Dziewczyną się podobał ja. Pewnie dlatego, że się wyróżniał. Bo czarna skórę mam. Mam coś jeszcze, co 2 x standardy europejskie Jak jakieś dziewczyny chciały mnie zobaczyć, to szukają Koli, Gdańsk. Niech piszą jeśli chcą.

Ps. Przepraszam za błędy, ale mi pomaga czasem pisać moja dziewczyna, a teraz jej nie ma, mi nie pomaga i ja sam to robię.


Kali pisać ściema , dobra prowokacjia
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2011-08-07, 15:26 2
I co tu kurwa śmiesznego? Szukają szczęscia a co poniektórzy tutaj pewnie wstydza sie zwykłe zdjecie na fejsa czy nk dać.
Zgłoś
Avatar
Perwersyjny_cham 2011-08-07, 16:04
Darson napisał/a:

chyba wiekszosc osob w ich sytulacji czula by desperacje tak ze nie ma sie co dziwic ze szukaja polowek na portalach...


Najbardziej swinskie ruchanie jak do tej pory znalazlem na portalach randkowych . Pozatym mozna sobie powkrecac i miec dupy w roznych miastach . Polecam wszystkim , portale randkowe to ogien !
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-08-07, 21:19 1
Koli napisał/a:

Mam coś jeszcze, co 2 x standardy europejskie



Jeśli podwajasz moje standardy śmiało możesz jebać krowy, co w przypadku Tobie podobnych, wcale nie byłoby wypaczeniem.

Nie jestem rasistą, ba - cenie kolorowych którzy zwalczają stereotypy nt czarnych, jednak takich jak Ty, typowych negrów uważających się Bóg wie kogo, mój zmysł estetyczny wita z obrzydzeniem.
Zgłoś
Avatar
Pan Fasola 2011-08-13, 14:38
Bóg napisał/a:



Jeśli podwajasz moje standardy śmiało możesz jebać krowy, co w przypadku Tobie podobnych, wcale nie byłoby wypaczeniem.

Nie jestem rasistą, ba - cenie kolorowych którzy zwalczają stereotypy nt czarnych, jednak takich jak Ty, typowych negrów uważających się Bóg wie kogo, mój zmysł estetyczny wita z obrzydzeniem.


Jakby miał twoje dwa standardy to by się mógł z chomikami miziać, co najwyżej ze świnkami morskimi.
Zgłoś