18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
bluecat 2011-12-23, 20:08 2
dla wszystkich śmiejących się z kanapki:

Ten Pan jest doktorem jednego z najlepszych wydziałów budownictwa w POLSCE.

Każdy z nas czasami mówi to co pomyśli... co pierwsze przyjdzie mu na myśl, choć nawet w najgłębszych przemyśleniach po poznawczych wydało by mu się głupie. (głębokie myśli)

Dlatego może na jego wykłady i zajęcia studenci przychodzą z przyjemności i z radością oraz wynoszą z nich coś więcej niż wiedzę, a skojarzenia pobudzają do lepszego zapamiętywania trudnego materiału i to jest jego niewątpliwy atut, którego się nie wstydzi.

Zanim błędnie zaczniecie szydzić sprawdźcie materiał i dowiecie się że tylko dzięki niemu drużyna wygrała... ale i tak pan "kanapka" rządzi... zajebisty gość!
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-12-23, 20:12
bluecat napisał/a:

Zanim błędnie zaczniecie szydzić sprawdźcie materiał i dowiecie się (...)



Trochę wygórowane wymagania, jak dla gimbusów
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2011-12-23, 21:07
bluecat napisał/a:

Ten Pan jest doktorem jednego z najlepszych wydziałów budownictwa w POLSCE.



no kurwa nie wiem czy czestochowa jest tak wysoko:D...ale pana Jacka czesto widze na wydziale ,ale ogolnie to przyjeb i nie zgodze sie z tym co nizej napisales
Zgłoś
Avatar
erotyczny 2011-12-23, 22:00
bluescat brałeś mu do buzi, że tak słodko o nim piszesz?
Zgłoś
Avatar
djhexe 2011-12-23, 22:03
@up

pewnie bluecat to pan Jacek
Zgłoś
Avatar
cichypustelnik 2011-12-23, 23:18 2
Już miałem na tą blondi coś pisać ale jak zobaczyłem że ma na imię Kelly, to już wystarczyło.
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2011-12-23, 23:54
user4 napisał/a:

@Kimo36

Tak jak @up znasz położenie, nazwy wszystkich stanów? Wiesz chociaż ile ich jest? Kurwa tak debilny argument napisać



Większość amerykanów ich nie zna. Debilny to ty mozesz miec conajwyzej tok myslenia.Jestem Polakiem i znam przynjamniej wszystkie województwa Polski.
Zgłoś
Avatar
user4 2011-12-24, 0:40 2
Cytat:

Większość amerykanów ich nie zna.Debilny to ty mozesz miec conajwyzej tok myslenia.Jestem Polakiem i znam przynjamniej wszystkie województwa Polski.



Po pierwsze skąd wnioski że większość Amerykanów nie zna wszystkich stanów? To znowu jakiś Twój wymysł czy może jakieś dowody? Wow to jest wyczyn zapamiętać 16 województw i to czyni Cię prawdziwym Polakiem?
Ty nie znasz stanów a chcesz żeby Amerykanin znał malutki kraik w Europie bo jak nie to jest głupi? Masz jakieś prawdziwe argumenty czy tylko takie gimnazjalne teksty?
Zgłoś
Avatar
Sleepman 2011-12-24, 1:06 1
A mnie zachwycil ten gif Z jakiego to filmu?
Zgłoś
Avatar
Szyniasty 2011-12-24, 9:44
A czasem Węgry to nie Hungary? Bo to Hungry to mi za chuja nie widzi.
Zgłoś
Avatar
rafalskiddz 2011-12-24, 11:36
idiotyzm amerykańców mnie przeraża...
Zgłoś
Avatar
viktorx 2011-12-24, 15:27
Szyniasty napisał/a:

A czasem Węgry to nie Hungary? Bo to Hungry to mi za chuja nie widzi.



Widzę, że Twój angielski jest na wygórowanym poziomie...

@Kimo36

No nie zgodzę się z tym, że większość ich nie zna. Poznałem wielu amerykanów i jeszcze nie było tak, żeby któryś nie wiedział o stanach w jego własnym kraju. Najwyraźniej wybrałeś sobie tych poważnie głupich.

Poza tym.

Kimo36 napisał/a:



Większość amerykanów ich nie zna. Debilny to ty mozesz miec conajwyzej tok myslenia.Jestem Polakiem i znam przynjamniej wszystkie województwa Polski.



No właśnie. Chwalisz się tym, że znasz województwa w swoim kraju, więc w takim razie jesteś mądry, ale Amerykanin, który zna swoje stany, a małego państwa w Europie nie - jest głupi. Twój tok myślenia jest rzeczywiście zajebisty.

rafalskiddz napisał/a:

idiotyzm amerykańców mnie przeraża...



Kolejny kurwa. Polaków tam nie widziałeś, że pierwsze na co lecisz to Amerykańce?
Zgłoś
Avatar
Reeps 2011-12-25, 18:15
BrunerOvned napisał/a:


Obrazek

Z jakiego to filmu ?
Zgłoś
Avatar
patgaw 2011-12-27, 0:08
tak apropo 1:10 dla informacji tworcy tego filmiku

Cytat:

Rekiny (fr. requin) – ogólna nazwa grupy gatunków, rodzajów, a nawet rodzin drapieżnych ryb...



pl.wikipedia.org/wiki/Rekiny
Zgłoś
Avatar
s................s 2011-12-27, 16:18
Cytat:

tak apropo 1:10 dla informacji tworcy tego filmiku



Myślę że autor filmiku zdaje sobie sprawę że rekin nie jest ptakiem. Ale widzę że chyba też nie załapałeś pytania Strasburgera.
Zgłoś