18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
EliteMatich 2021-02-17, 8:22
Dlatego w takich sytuacjach jestem za biciem kobiet.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-02-17, 15:50
Co za idiotka. Dzieciaka nie karmi się gdy leży zupełnie płasko, bo się zakrztusi. Upasiona locha tego nie wie?
Zgłoś
Avatar
C................a 2021-02-17, 16:51
jedz jak matka daje a nie wybrzydzaj gówniaku !!!
Zgłoś
Avatar
Rick83 2021-02-17, 17:32
BigBertha napisał/a:

Ale zagulgotał, jak go strzeliła w pysk...



Jakbym Ciebie jebnął to byś zagulgotał krwią CWELU.
Zgłoś
Avatar
Fransmaneke7456887 2021-02-18, 0:12
Hollow_Man napisał/a:

dlatego na ogół nie odpalam takich filmików, bo nie chce sobie ciśnienia podnosić. Napierdalał bym ja do puki nie straciła by wszystkich zębów.



To niemowlak . Pewnie jeszcze niema zębów daj spokój patologi sie nie wyleczy . Tak samo jak pedofilii
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2021-02-18, 2:13
Nalezy wybic młotkiem świni takie naganne zachowanie. Bezduszny wieprz.
Zgłoś
Avatar
lolczyslaf 2021-02-18, 12:50
Wsadziłbym szmacie waż ogrodowy, odkręcił wodę i kazał kurwa pić i lał jebanym kablem po ryju za każdym razem jak się zaksztusi. Jebane patole, Nikt, kurwa nie każe im mieć dzieci jeśli nie chcą, ale to ścierwo jak robale, rozmnaża się bez kontroli, a później takie małe, niewinne stworzenia cierpią. Kurwa zagotowałem, już wole oglądać harda niż takie filmiki.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2021-02-28, 15:16
outsidethebox86 napisał/a:


Mogła się wyskrobać, to najlepsze co mogła zrobić dla tego dziecka...



Promowanie aborcji weszło za mocno?
Najlepsze co powinna zrobić to się pozbawić możliwości posiadania dzieci, wtedy mogłaby w siebie lać ile chce a nie na siłę hodować dla 500+ szczególnie widać że to już któreś z kolei i chyba nie ostatnie bo zajebać to powinna co najwyżej siebie a nie to dziecko.
Dziecko pewnie jej i tak zabiorą, trafi może do lepszej rodziny i prawdopodobnie wniesie do społeczeństwa więcej niż połowa pro aborcyjnych ameb, ale nie lepiej usunąć to najlepsze co mogło go spotkać...
Zgłoś