18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Młody chłopak skoczył z Trasy Zamkowej
P................e • 2013-08-27, 1:47
Film z tego zdarzenia krąży już w Internecie. Poinformował nas o tym Czytelnik na naszym profilu na Facebooku. Młodzi mężczyźni nie ukrywają twarzy. Widzimy jak nocą idą na Trasę Zamkową. Jeden z nich rozbiera się do slipek, przechodzi przez barierkę i skacze.

Chociaż bardzo bym chciał materiał nie nadaje się na harda. Zobaczyłem dziś jak znajomek udostępnił. A zanim jakaś inna faja stąd to zobaczy to ja już podzielę się tym Wami

Zgłoś
Avatar
zypon 2013-08-27, 21:25
a ja się pytam po co ?
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-08-27, 22:21
jak juz musial skakac to jeden z cwaniakow z ktorymi sie zakladal mogl pod mostem w wodzie juz czekac asekurowac, tak a nóż widelec.
ale piwko chlopakowi sie należy ;]
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2013-08-27, 23:00
Na początku filmu myslalem ze chce na beton łupać. Facet przyznać trzeba że ma jaja - w postaci jajecznicy zamiast mózgu.
Zgłoś
Avatar
pampuchzkkk 2013-08-28, 1:27
pelepele napisał/a:

Wszyscy "faceci" w stolicy oprócz kibiców ubierają się jak cioty i zachowują jak idioci czy wydaje mi się?



no w "stolicy" pewnie tak...w Szczecinie nie
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-08-28, 1:34
Jak to się mówi , bez ryzyka nie ma zabawy. Jego życie i ma prawo robić z nim co zechce, pod warunkiem, że nie szkodzi innym. Ode mnie szacun, bo sam bym pewnie nie skoczył. Chuj pewnie, NA PEWNO bym nie skoczył, bo ja przecież pływać nie umiem :p
Zgłoś
Avatar
Okata 2013-08-28, 7:21
Ale marudzicie, ja nie mam problemu z oglądaniem filmików na playerze, no chyba ze wchodze na mojego rupiecia, który ma 15 lat, na którym bez problemu mozna pograc w starsze gierki ( takie 10+ lat)
Zgłoś
Avatar
Shirako 2013-08-28, 12:17
Pedały z torebkami skaczą , boże widzisz i nie grzmisz co za młodzież dzisiejsza i to ma nas bronic przed muslimami. koniec .
Zgłoś