18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
G................N 2010-03-03, 22:23
TwojMatka napisał/a:

Biedny troll musi dowartościować się pokazując swoje jakże "rozwinięte" zdolności obsługi programu Paint posiada, wiocha aż piszczy.
Tak oczywiście pejka jest jednym z "najlepszych" raperów w polsce razem ze swoimi ziomalami czyli liberem, mezem, onarem no i grupą operacyjną



1. Nie mam zamiaru sie spuszczać nad Photoshopem robiąc 'cudne' zdjęcie pedego. Na dodatek nie mam oryginału.
2. Peja jak wiadomo wstydzi się za epizod z meziami, owalkami itp ustrojstwem.
3. Trochę szacunku choćby z racji wieku, mimo iż to forum, netykieta obowiązuje, jakby nie patrzeć.
4. Wiocha to może u Ciebie jest, ja jej u mnie nie widzę Panie Forumowy Napinaczu.
5. Widzę, że Cię bardzo uraziłem Panem Pedem, cieszę się
6. Rapu nie słucham (jedynie Peję, Słonia i Ostr czasem). Żadną muzyką nie pogardzę, chociaż mój kierunek to Trance i jego odmiany. A ostatnio Rammstein słucham.
7. Nie zabijaj.
8. Jak sam wiesz albo i nie, Peja swoje przeszedł, żeby się wybić, za co należy mu sie szacunek.
9. Dobranoc.
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest
Amen
Zgłoś
Avatar
sch213 2010-03-04, 0:51
nie no rymów Peji to by sie Ice T nie powstydził heheheheh ciekawe co by było jakby przetłumaczyli Ice T-iemu słowo czarnuch...
Zgłoś
Avatar
Dantivic 2010-03-04, 19:06
Peja jest najlepszy i huj !! ryje ! Ja słucham go i podoba mi sie !. Ale o gustach sie nie mówi
Zgłoś
Avatar
Cord 2010-03-28, 11:59 3

@ ten temat!
Czasami lubię sobie poczytać internetowe bitwy gimbusów. Kontynuujcie panowie Hip-Hopowcy.
Zgłoś
Avatar
roshformorg 2010-05-11, 0:05
Jak na tamte lata i tak dobrze pojechał i sobie gadajcie co chcecie. Ci którzy słuchają H-H i znają się Ci wiedzą. Reszta niech się doszkoli.

A swoją drogą:
Swój poznał swego. Ice-T bierze w aucie, Peja przy autostradzie Hahaa
Zgłoś
Avatar
xiofarii 2010-06-02, 20:09
Myślałem, że przynajmniej na sadisticu nie będzie super wyznawców hulyganUF i fanów przecudnego Peje-goo, ale się myliłem hmm tylko jedno mnie zastanawia czemu nikt jeszcze nie napisał 'tede to chuj i wszyscy jego fani to chuje, a peja jestm moim bogiem i zapina mnie codziennie w dupe ^^ '
Zgłoś
Avatar
vivalame 2011-05-03, 17:07
Peja Szmeja reprezentuje biede, czyli czarnuchów? :|
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2011-05-22, 23:52
cóż, każdy od czegoś zaczynał
Zgłoś
Avatar
Scatter 2011-05-23, 0:55
Nic się nie zmienili od tego czasu dalej są tak samo h**ujowi
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-01-20, 16:20
Na szczęście wokal wyciszyli
Zgłoś