18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
cossac 2012-02-10, 15:19 10
@up i 3/4 sadoli
Zgłoś
Avatar
cichythunder 2012-02-10, 17:34 1
matteo_19 napisał/a:

Pełna profeska. Z naszych pewnie tylko Mamed by się tam odnalazł.



On by się tam nie odnalazł, On by tam rządził

Zgłoś
Avatar
jakubkrk 2012-02-10, 17:45 1
kurwa idę komuś najebać tak się napaliłem
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2012-02-10, 17:46
"up mamed co najwyżej mógłby ręczniki podawać
filmik przedstawia klikę mma
ps. taki z niego polak co ze mnie kolumbijczyk
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-02-10, 17:53
1:43 ładnie go tam sobie wytrenował
Zgłoś
Avatar
nedon 2012-02-10, 18:18
trenuje podobnie, ale nie cwiczę mma, tylko zawodowe zbieranie grzybów.
Zgłoś
Avatar
bosmanZGR 2012-02-10, 18:58
wojownicy XXI wieku.
Zgłoś
Avatar
cichythunder 2012-02-10, 19:05 5
karoldeicide napisał/a:

"up mamed co najwyżej mógłby ręczniki podawać
filmik przedstawia klikę mma
ps. taki z niego polak co ze mnie kolumbijczyk



No fakt, zapomniałem że Mamed to amator hahahhaa
Co do narodowości to może być nawet z Somalii skończył tu studia,założył rodzinę,ogólnie żyje w Polsce z polskim obywatelstwem i godnie reprezentuje nasz kraj na ringu, więc na fakt gdzie się urodził mam najnormalniej w świecie wyje*ane Przypuszczam że jakby podszedł do Ciebie i by chciał się przywitać to byś pierdo*nął z zachwytu

Poza tym dyskusja na temat wyników walk u takich zawodników jest czystą abstrakcją i dziwi mnie że taki znawca jak Ty (domniemam że skoro się tu wypowiadasz to tak jest) może z góry zakładać jak by się ona zakończyły
Nieraz zaskakiwał wszystkich i myśle że nieraz pewnie zaskoczy ) a roztrzyganie kto, kogo i w której rundzie zostaw zawodnikom

P.S. Z tymi ręcznikami to Cię poniosło to się leczy, ale na razie nic z tym nie rób hehehhe pzdr
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2012-02-10, 19:41
Tyle energii psu w dupę. Mogliby zamiast biegać z latawcem węgla nanosić staruszkom, albo zamiast napierdalać młotkiem w opony, drewna narąbać. Dachówki na dach wnieść na budowie. Koło napompować, pokój pomalować, posadzkę skuć, cokolwiek.

Nie trawię wszelkiej maści pizgających żelazo tylko w celu przeglądania się później w lustrze, albo spuszczenia komuś wpierdolu i pajacowania jaki to jest zajebisty.

Nie jest zajebisty - jest chuja warty dla społeczeństwa, uczy agresji i w półmózgich gimnazjalistach wyzwala chęć ponapierdalania się po lekcjach.
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-02-10, 19:44
jak widzę ,że w filmiku jest alistair overeem to już jest kozak:) widziałem go jakiś czas temu już ,ale mimo to robi wrażenie "mma - champion is a born" też fajne , tam to już między innymi GSP wystąpił
Zgłoś
Avatar
sirdiner 2012-02-10, 20:12
TRAIN HARD OR GO HOME!

Siła eksplozywna i wytrzymalość siłowa, to jest Sparta, au! au! au!

Nie ma to jak treningi z piekła rodem
Zgłoś
Avatar
valkyros 2012-02-11, 11:10 2
wciazszukam napisał/a:

Tyle energii psu w dupę. Mogliby zamiast biegać z latawcem węgla nanosić staruszkom, albo zamiast napierdalać młotkiem w opony, drewna narąbać. Dachówki na dach wnieść na budowie. Koło napompować, pokój pomalować, posadzkę skuć, cokolwiek.

Nie trawię wszelkiej maści pizgających żelazo tylko w celu przeglądania się później w lustrze, albo spuszczenia komuś wpierdolu i pajacowania jaki to jest zajebisty.

Nie jest zajebisty - jest chuja warty dla społeczeństwa, uczy agresji i w półmózgich gimnazjalistach wyzwala chęć ponapierdalania się po lekcjach.



1. Zamiast zatruwać atmosferę na sadisticu też byś mógł ponosić węgiel.
2.Większość z nich to robi albo dla pieniędzy bądź żeby osiągnąć coś w życiu.
3. Zgadnij ile jesteś Ty warty?
4. Łezka leci jak patrzysz w lustro? a kanapki oddawałeś już na 1szej przerwie?
5. Nie wiem czy wiesz ile jest agresji w Twoim poście...
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-02-11, 13:48
wciazszukam chyba nie wiesz jaki mają wpływ na społeczeństwo. dzieciaki chore na raka mają swoich idoli którzy pozwalają im nie myśleć o chorobie, a co dopiero jak mały fan spotka takiego "gladiatora". wielu z "nie potrzebnych społeczeństwu" nie narzeka na brak kasy która o dziwo potrafią się dzielić z potrzebującymi i jest wiele innych argumentów,ale Ty i tak masz klapki na oczach i nie dotrze to do Twojego mózgu. Boli Cie to ,że ktoś ma pasję ,nie marnuje swojego życia na beduinowaniu się na budowie i potrafi jeszcze z tego czerpać zyski? szkoda ,że masz tak marne życie
Zgłoś
Avatar
fidek 2012-02-11, 14:11 1
zeby w polsce był tak popularny ten sport jak w usa, tyle mozliwosci, tyle ośrodkow to napewno szybciej ten sport by sie rozwijał.
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2012-02-12, 1:36
@valkyros, maxs90
Nie wiem skąd jakiekolwiek implikacje na temat mojego życia, ile jestem warty, czy mam klapki na oczach i jakie duże itd., skoro chuj wielki o mnie wiecie. Na podstawie jednej wypowiedzi na jeden bardzo wąski temat?

Wyobraźcie sobie, że jestem duży i nikt nigdy do mnie nie startował, jednak nie skorzystałem nigdy z tej przewagi i nie używam "argumentów" siłowych. Jestem przeciwnikiem agresji i uważam, że takie sporty nie budują w młodzieży dobrych wzorców - włączając w to dzieci chore na raka. Jakby nie było MMA to by sobie znalazły za wzór kolarza, piłkarza, rajdowca, naukowca, tatę lub mamę - maxs90 twój argument jest jednym z głupszych jakie ostatnio słyszałem. A że mają pieniądze? Co z tego - mafia i politycy też mają - przez to są przydatni społecznie? To Ty masz klapki na oczach, a na wprost widzisz duże litery MMA.

Nie zmienia to faktu, że lubię popatrzyć na takie zawody gladiatorów, czy bójki uliczne, bo są widowiskowe i trafiają w moje wypaczone gusta. Nie wiem tylko co musi się dziać w głowie gościa, który pewnego dnia postanawia, że będzie zarabiał na życie napierdalając się po mordach z innymi tego pokroju typami. Kompletny brak szacunku dla własnego ciała, krótkowzroczność i głupota.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie