18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nagar1 2013-05-17, 0:03 1
Fiodor Jemieljanienko ten to miał skilla a nie przez 6 lat nie pokonany dla mnie to on nadal jest mistrzem
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-05-17, 0:10
strasznie prymitywny "sport"
Zgłoś
Avatar
wee2 2013-05-17, 0:28
Jakby ktoś się pytał to utwór nosi nazwę M83 - Outro
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-05-17, 0:51
Jackyll napisał/a:

MMA/UFC itd. to nie tyle sport co przeniesienie napierdalanek spod budki z piwem, ewentualnie spod stadionów do klatek. Zbiórka zwyroli załadowana w klatkę z sędzią, który panuje nad tym żeby się zwierzęta nie pozabijały.


nastepny tepy huj z gimbazy, pojdz do klubu, poznaj tych ludzi a potem wyrzyguj swoje frustracje na necie albo idz ogladac 20 pedalkow jak graja w gale
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-05-17, 8:26 1


Całkiem dobry ale nie tak jak ten
Zgłoś
Avatar
R3M3K 2013-05-17, 11:43
W Polsce nie mamy dobrych figtherów, wszystko się weryfikuje jak udają się walczyć za Ocean w federacji UFC, kilku tam było bez żadnych sukcesów same porażki i to ze średniakami. Klasą sami dla siebie są Junior Santos, Jon Jones, Anderson Silva, Rampage Jackson czy Rashad Evans. Zaprosić jednego z nich na naszą "gale" KSW. Oni zamiast tego urządzają coś w stylu animowanych walk z MTV, gdzie walczą celebryci a nie figtherzy, albo już emerytowane gwiady walk. No sory ale to mnie nie rajcuje. Lubie np wstać sobie o 4 nad ranem na walkę np Jonesa, bo koleś został najmłodszym mistrzem świata w swojej wadze i przymierza się do wagi ciężkiej, gdzie też może narobić bałaganu. A na polskiego wystarczyłby Shogun Rua albo Dan Handerson.
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-05-17, 12:09
Walka w parterze jest zajebista Może wydawać się trochę gejowska ale jak ktoś raz spróbuje BJJ to się wciągnie
A formuła MMA jest świetnym uzupełnieniem do walki w parterze (idealne do samoobrony) i jak na razie najbardziej skuteczny styl walki. Przecież nie każdy musi umieć się bić, ale 80% walk kończy się na glebie co jest naturalną sprawą.
Zgłoś
Avatar
nethel 2013-05-17, 12:54
za mma zawsze piweczko!!
Zgłoś
Avatar
pyra15 2013-05-17, 14:34
Da Silva jak dla mnie jeden z lepszych zawodników

Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-05-18, 0:18
immikofreako napisał/a:


nastepny tepy huj z gimbazy, pojdz do klubu, poznaj tych ludzi a potem wyrzyguj swoje frustracje na necie albo idz ogladac 20 pedalkow jak graja w gale



zaaplikuj sobie>>>>>>>
& ssaj gałe. Pozdrawiam
Zgłoś