18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
MMA Zamość
Dżepetto • 2023-03-09, 12:07
Nie, to nie jest filmik z całym tym Eryczkiem. Tu inna walka kogutów. Jak sądzicie, kto zasługuje na większy oklep - ten patus w przyciasnych spodniach, czy ten mięczak w okularkach?

Zgłoś
Avatar
Will70 2023-03-09, 14:40 3
I żodyn pedała nie jebnął. Żodyn.
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-03-09, 14:43 4
Halman napisał/a:

ja mam pytanie; jak można się tak ubierać i nie mieć świadomości ze wygląda się jak błazen?
czy to trzeba być błaznem?



U kryptopedałów pseudonarodowców to strój organizacyjny. Bosak też taki był, ale przerobili go na nibychłopa, ubrali w gajerek i nie skacze a pierdoli kwieciście zdaniem wielokrotnie złożonym podrzędnie , nadrzędnie czy współrzędnie. Taka jest prawda.
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2023-03-09, 15:00 8
panar3 napisał/a:

U kryptopedałów pseudonarodowców to strój organizacyjny. Bosak też taki był, ale przerobili go na nibychłopa, ubrali w gajerek i nie skacze a pierdoli kwieciście zdaniem wielokrotnie złożonym podrzędnie , nadrzędnie czy współrzędnie. Taka jest prawda.



A ty co, homolewaczek?
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2023-03-09, 17:03 3
Kryptopedał, siostrze zajebał rurki, a pewnie i dildo jej podpierdala i wsadza sobie w dupę. Okularnik mógł nim podłogę powycierać albo jebnąć lowkicka na kolano i by mu złamał tego bocianiego kulasa.
Zgłoś
Avatar
mw23ja 2023-03-09, 17:19
I takie syny są solą z ziemi w oku czy kwiatkiem u kożucha narodu. Takie bedom Rzplite jakie ich młodzieży... W areszcie dymanie. Czy jakiś tak. W każdym razie każde wschodnie miasto jak chce dotacje wspiera chełmianke hetmana motora i ich bojówki.... "To miasto jest nasze " i swastyka wiszą se legalnie na ścianach i nikt nic...
Zgłoś
Avatar
gallanonim800 2023-03-09, 19:09 1
Kwintesencja sebka. Do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-03-09, 19:11 1
@Ajot

wydarzenia.interia.pl/lubelskie/news-zamosc-kolejna-napasc-na-nastolat...
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-03-09, 19:17 2
Pizduś napinacz. Jakby okularnik miał podstawy boksu to wystarczyło by raz w trąbe zajebać.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-03-09, 19:58 1
Nigdy nie rozumiem, nawet jeśli typ nie chciał się bić i reagować na zaczepki - dlaczego nie trzymał gardy tylko ręcę w dole ? Przecież aż się prosił żeby ten pajac mu wyjebał w nochala albo wybił zęba jakiegoś.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-03-09, 20:27
~DMT napisał/a:

Czyli lepiej jebnąć JEDNĄ - nie więcej, żeby nie było pobicia,



Kto to podpisał? Ktoś w miarę ogarnięty, w odróżnieniu od ciebie.

„...Pobicie (art. 158 kk) – w rozumieniu polskiego prawa karnego napaść fizyczna co najmniej dwóch osób na jedną, przy czym strona atakująca zawsze ma przewagę liczebną. ..."

Pamiętasz, że więcej niż jeden, ale nie rozumiesz co ten jeden...

A naruszenie nietykalności to coś innego niż pobicie.
No wszystko jest jasne, ale trzeba wiedzieć, o czym się wypowiada.

Halman napisał/a:

ak można się tak ubierać i nie mieć świadomości ze wygląda się jak błazen?



Taki osiedlowy odpowiednik mimikry. Jednostki bezbronne (tu: umysłowo) próbują upodobnić się do jednostek drapieżnych, by sprawiać wrażenie osobnika groźnego, z którym lepiej nie zadzierać.
I teraz już prostu - pedał z filmu zakłada rurki, bo widział takiego jednego na osiedlu, który musi być groźny, bo ma brata, a papierosy zaczął palić gdy miał 13 lat.
No to sru, rurki raz, sru, majtki nad spodnie, bo widział to u Murzynów raperów, a na tym teledysku to stali koło drogiego samochodu i mówili "joł joł", więc są groźni i bogaci. Dodaj do tego wzorce bohaterstwa i męskości (wszystkie typowe ataki bandytów z tzw. antify czy innego grinpis) i masz wzorzec.

Zauważ, ilu kretynów chodzi po ulicach IDENTYCZNIE poubieranych w czarne rurki, czarne kurtki z kapturami i szare bluzy pod spodem - bo tak chcą podkreślić swą ORYGINALNOŚĆ.
Wyglądają jak idioci - ale w swoich oczach są poubierani - każdy oryginalnie! - jak gangster, mafioso, kozak (ale nie zaporoski!), komandos, rambo, commando i w ogóle sam młody bóg i dodatkowo jak ten szansonista-transwestyta - Szpak.
Czyli widzą same ideały - wg swoich osiedlowych katerogii.

Podobno 1/3 z nich dojrzewa kiedyś, nawet koło „40” i zaczyna się ubierać normalnie...
Zgłoś
Avatar
MichalED 2023-03-09, 20:28 2
Przecież ta pizda w rurkach na liścia z forchenda jest
Zgłoś
Avatar
Laqss6 2023-03-09, 21:14
Jestem gorącym zwolennikiem przywrócenia Zasadniczej Służby Wojskowej.
Zgłoś
Avatar
gambit997 2023-03-09, 21:48
Halman napisał/a:

ja mam pytanie; jak można się tak ubierać i nie mieć świadomości ze wygląda się jak błazen?
czy to trzeba być błaznem?



No już nie przesadzaj, przez głupie okulary nie można oceniać człowieka.
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2023-03-09, 21:50
Nosi jak młodego koguta w kurniku, sebunio widać ostro ćpie. Szkoda że zabrakło determinacji dla ofiary, bo po tym jak złapał sebe mógł nim pierdolnąć o ziemie dla otrzeżwienia umysłu i duszy.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-09, 22:04
Chodzenie na sztywnych nogach to choroba, czy narkotyki...?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie