18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
amwwm 2014-01-12, 23:38 1
OjciecSyna napisał/a:

Kurwa konfesjonał w bagażniku...ksiądz będzie spowiadał na Popiełuszkę



Stąpasz po cienkim lodzie synu...
Zgłoś
Avatar
HowAbout 2014-01-12, 23:41 2
Fatum93 napisał/a:

..jeśli jesteście ateistami to powinniście mieć na to wyjebane bo was to nie dotyczy, więc nie wiem może mamy jakiś ciapatych na sadolu że denerwuje ich coś takiego.



No oczywiście, ateiści powinni mieć na to wyjebane. A z czego czarni, ich zakrystie i inne fanaberie niby są finansowane jak nie z podatków nas wszystkich? Polska jako watykańska prowincja jest opierdalana z pieniędzy przez tą instytucje w kosmicznych kwotach ale jak ktoś nie wierzy w ducho-syno-anioła i inne bzdury to to go nie dotyczy?

Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-01-13, 0:02
Ciekawe, ile kasuje za taka spowiedź bo na wodę nie jeździ, do tego jeszcze fatygę trzeba doliczyć.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-01-13, 1:50 1
Moralność katolików jest zabawna. Mogą narobić wiele złego, ale wystarczy że pójdą do smutnego pana w czarnej sukience siedzącego w konfesjonale, powiedzą mu wszystko, on zrobi znak krzyża i zastuka i voila - po wszystkim. Są czyści jak łza, a za karę wyrecytują jakąś modlitwę. Proces można powtarzać do woli, więc po co się zmieniać i poprawiać. Jak znowu nagrzeszą, to przyjdą po raz kolejny, powiedzą formułkę i znowu będą pobożnymi ludźmi.
Śmieszy mnie idea spowiedzi, odnoszę wrażenie że cała ta szopka nie jest umotywowana biblijnymi nakazami lecz nudą. Siedzą na tej plebanii i się nudzą, a tak zawsze mogą wejść do konfesjonału i posłuchać co kto złego zrobił. W małych miejscowościach jeszcze większa frajda, bo każdy każdego zna - niby obowiązuje tajemnica spowiedzi, ale to tak jakby mieć haka na wszystkich mieszkańców.
Zgłoś
Avatar
pakozi 2014-01-13, 3:29 3
Zgłoś
Avatar
gooru 2014-01-13, 7:35
A za parę lat:
Jeżeli kojarzysz tego busa to znaczy że miałeś zajebiste dzieciństwo
Zgłoś
Avatar
Keravnos 2014-01-13, 8:12 1


Nasi zachodni sąsiedzi mają coś takiego, a my mamy mobilnego kleryka:]
Zgłoś
Avatar
helldogs 2014-01-13, 10:27
To jest spowiedź na rydzyka - Mercedesem

Nie no mam ból dupy patrząc jak te kurwy bujają mercedesami za dwie godziny roboty dziennie, odpierdoli taki dwie godziny dziennie i jedzie swoim mercedesem na kurwy, idę na księdza elo
Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2014-01-13, 11:35 1
To katolikom aż tak się nie chcę ruszyć dupy do kościoła?
Zgłoś
Avatar
Sadisti 2014-01-13, 17:47
Jeśli każdy ksiądz był by takim jak ten pokazany na zdjęciach (czyt. ksiądz z powołania) to ludzie chętniej chodzili by do Kościoła. Koleś z własnego hajsu pokrywa różnego rodzaju koncerty, spotkania itp. Takich księży jak ten w dzisiejszych czasach mało zostało.
Zgłoś
Avatar
wizytka 2014-01-13, 19:57
Trochę zjebali logo, bo po otwarciu drzwi będzie widać tylko fragment o śmieciach
Zgłoś