18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
Haunuva 2011-11-29, 23:07 1
Szkoda że dodałem to tak z tydzień temu
Pieprzony kucyko-maniak...
Zgłoś
Avatar
howell 2011-11-29, 23:47
co to za gra że taki zachwyt nią jest?
na polskim serwisie 9.8 ocena, na metacritic 95. wytłumaczy mi ktoś co w niej takiego zajebistego?
Zgłoś
Avatar
andamarius 2011-11-30, 0:06 7
@howell

The Elder scrolls opiera się na chyba największym świecie gry możliwym do zwiedzania przez gracza (żadnych niewidzialnych ścian i innych tego typu głupot). Gry z tej serii są nieliniowe do największego możliwego stopnia nie eliminującego czegoś takiego jak "wątek główny". Co sprowadza się w sumie do tego, że możesz go całkowicie olać i cieszyć się innymi aspektami gry. Powiedziałbym nawet, że wątek główny tutaj to jakieś 10% zabawy i jest zwykle najgorszą jej częścią. Do tego masz możliwość rozwoju swojej postaci w dowolnym kierunku, z realistycznym systemem awansu (walczysz mieczem - awansujesz w walce mieczem et cetera).

Każdy npc ma coś w miarę konkretnego do powiedzenia, w grze można znaleźć dużo ksiąg opisujących świat. Wszystko się trzyma kupy w przeciwieństwie do większości tego typu gier. Praktycznie niemożliwym jest całkowite jej przejście (chyba że NAPRAWDĘ masz dużo wolnego czasu ;P). Każda gra z serii wnosi coś nowego do świata.

Każda kolejna część gry udostępnia do zwiedzania niewielką część całości świata. Zwykle 1 prowincję, wyspę itp.

Skyrim jest piąty z serii.
Zgłoś
Avatar
Rynsztof 2011-11-30, 1:33
Nadmieniwszy, że perełka serii, Morrowind cechuje się właśnie znakomitym, ciekawym wątkiem głównym, tak samo jak też dodatki, co nieczęsto się zdarza.
Zgłoś
Avatar
sliqe 2011-11-30, 3:15
Przecież były już te filmiki , jak kulka o kulkę pierdolnie to później taki efekt jest.
Zgłoś
Avatar
cisek666 2011-11-30, 6:54
Skyrim jest spoko, trzeci tydzień już w to gram i się nie nudzi...
Zgłoś
Avatar
G................4 2011-11-30, 18:25
Tak jak kucyki lubię, tak ta przeróbka MLP lekko kiczowata. Co do Skyrima: właśnie gram, zajebisty !
Zgłoś
Avatar
T................a 2011-12-24, 15:17
Skyrim większości już pewnie znany . Bardzo ciekawe połączenie grubasa i Skyrima

Pierwsza wersja


Nie wiem jak wam , ale mi się bardzo podoba
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-12-24, 15:18 5
Jebać Skyrima
Zgłoś
Avatar
Mistrz Agon 2012-01-13, 23:41
Taaak Skyrim! Kocham tę grę! Oby było więcej takich filmików
Zgłoś