18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
omgłomatkobosko 2012-06-05, 12:00
bezetkabzk napisał/a:

Będzie wąż prowadzący samochód?


Mówisz i masz . To mój Mietek prowadzący samchód, albo raczej robi za blokadę kierownicy. Niestety tydzień już nie żyje
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-06-05, 12:00 7
Cytat:

Pener nie wiem co robisz na codzień ale jeśli sam to znalazłeś to Twoje życie towarzyskie sięgnęło dna


a co to jest?
Zgłoś
Avatar
DMN 2012-06-05, 12:26
omgłomatkobosko napisał/a:

Ten wąż jest chory, bo zdrowy nie ma sraczki tylko ładuje twarde jak kamień kupska i siki też w postaci skrystalizowanych bryłek. Miałem dwa pytony i wiem, że taka sraczka kończy się zdechnięciem.


hmm mój jeszcze nigdy nie zrobił twardej kopy a żyje i chyba ma się dobrze bo wpierdala jak dzik
Zgłoś
Avatar
bezetkabzk 2012-06-05, 12:37 2
Pener666 napisał/a:


a co to jest?



To jest wtedy, kiedy wciągasz marihuanizne z kolegami.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-06-05, 13:54
Bufet na stole sie wzbogacił
Zgłoś
Avatar
Nikt 2012-06-05, 14:44
omgłomatkobosko napisał/a:

Ten wąż jest chory, bo zdrowy nie ma sraczki tylko ładuje twarde jak kamień kupska i siki też w postaci skrystalizowanych bryłek. Miałem dwa pytony i wiem, że taka sraczka kończy się zdechnięciem.



Bzdury piszesz. Miałeś DWA węże i stawiasz tezy o chorobie/kondycji osobnika, którego widzisz na krótkim filmiku? Pohoduj "trochę" więcej, a przede wszystkim doucz się z biologii jeżeli chcesz zabłysnąć wiedzą.

Świeżo wydalone "skrystalizowane bryłki", konkretniej skrystalizowany kwas moczowy wcale nie jest twardy. Wysycha i całkowicie twardnieje dopiero po kilku godzinach. Wydalana jest również woda. Takie rozpryskiwanie się kwasu moczowego po wydaleniu jest całkowicie normalne, ba-u niektórych gatunków stanowi jeden z elementów obrony.
Dodatkowo konsystencja samego kału zależy od rodzaju pokarmu.

Wąż na filmiku jest zwyczajnie niezbyt długo po jedzeniu, dodatkowo w wyniku stresu(branie na łapy, przekładanie) olał towarzystwo.
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-06-05, 15:14
tez wąż sie spuścil po zbliżeniu do laski w zielonym
Zgłoś
Avatar
Shock 2012-06-05, 16:57
omgłomatkobosko napisał/a:

Ten wąż jest chory, bo zdrowy nie ma sraczki tylko ładuje twarde jak kamień kupska i siki też w postaci skrystalizowanych bryłek. Miałem dwa pytony i wiem, że taka sraczka kończy się zdechnięciem.



ty jestes sraczka, czytaj :

Cytat:

At a house party a deadly python gets excited, and poos/pees (bones of a rabbit) on Celina.Two signs of Python getting ready to attack: The snake coils up a person tightly, previous person was coiled up tightly, and is not shown on video, due to privacy concerns. Secondly, taking out what was consumed by it, according to the trainer, these were bones of rabbit. The python ate a rabbit, 2-3 days ago, and it takes 1 week
at least for a python to eat something more. In order to eat more it had to take out what was previously consumed. These were signs that python was feeling threatened and was getting ready to attack someone. The most likely reason it was threatened was due to the no. of people present at that time. So beware people do not bring dangerous animal to home, which can eat a person 25% of its size as a whole.
Check Wikipedia for previous incidents.

Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-06-05, 17:43
fest "rozdrażniła węża"!
Zgłoś
Avatar
rhytmus 2012-06-06, 15:22
Węże w ogóle sikają ?
Zgłoś