18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Adriano9 2010-01-25, 16:28 1
dobrze tak skurwielowi. tepic nozownikow!
Zgłoś
Avatar
brzyt 2010-01-25, 16:33
no dobra przyznaje ci racje- nie interesuje sie informatyka az tak bardzo i dopiero teraz naprostowalem swoje poglady chociaz nie wiem co ci nie pasuje w tych 9 rdzeniach w ps3

nie zmienia to jednak faktu, ze na rynku gier konsole juz wyprzedzily PCty

swoja droga, zaraz przyjdzie jakis mod i rozda BANbonierki za spam
Zgłoś
Avatar
chujens 2010-01-25, 16:37
w 9ciu rdzeniach nie podoba mi sie to, ze o ile faktycznie ps3 je ma, o tyle nie jak wsadzimy je do kompa to nie uzyskamy 70 tyś teraflopów, a tyle ma najszybszy komp na swiecie.

a co to znaczy wyprzedzić? ze niby liczba sprzedanych kopii czy grafika? bo mi się wydaje, ze wszystkie przełomowe gierki to na kompach mają premiere jesli mowimy o technikaliach. grywalność to nie jest coś co można zmierzyć, wiec raczej nikt tu nikogo nie wyprzedza.

poza tym skoro się nie znasz to co pierdolisz głupoty? chciales sie popisać?
Zgłoś
Avatar
brzyt 2010-01-25, 17:03
tak, chcialem sie popisac przed 19sto latkiem jeszcze gdybys byl dziewczyna to moze bym sie zastanowil, a tak... nie badz smieszny, prosze cie

chodzi mi o sprzedaz. moze tego jeszcze nie widac w europie - zwlaszcza na wschodzie, bo to ciagle jest tutaj droga zabawka, ale patrzac na kraje z wyzszymi dochodami to rynek kompow powoli spada z piedestalu

co powiesz o uncharted 2? grze okreslanej kamieniem milowym w produkcji gier? god of war?

jesli chodzi o storne graficzna to wydaje mi sie, ze konsole maja lepsze rozwiazania - a przynajmniej patrzac po prostu na wyglad gier, przy czym nie wiem jak to wyglada sprzetowo. jak wiesz to chetnie poczytam, chyba ze masz zamiar pokazywac jak dobrze znasz lacine podworkowa i bedziesz chcial pokazac jak fajnie umiesz kogos nazwac fagasem- wtedy podziekuje
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-01-25, 17:11 1
Ciekawe czy jest Scorched Earth na konsolę.
Zgłoś
Avatar
brzyt 2010-01-25, 17:12
i to by bylo tyle jesli chodzi o grywalnosc gier
Zgłoś
Avatar
brzyt 2010-01-25, 17:27
mam 28 lat i nie mam konsoli, takze twoja teoria troche nie pasuje. a druga czesc wypowiedzi sugeruje tylko, ze dawno nie grales w gry na konsoli
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2010-01-25, 17:30
A ja mam dobry pecet i marnego PSXa. Pomijając fakt, że fajnie sobie pograć z bratem w crash team racing na PSX, muszę powiedzieć, że UWIELBIAM grać w strzelanki na padzie podłączonym do peceta - nie dość, że jest o tyyyyle wygodniej (chociaż nieco trudniej, ale jak się człowiek przyzwyczai, to poezja), to jeszcze każdy trafiony strzał daje tyle radości, że na myszy z całego meczu tyle nie wyniosę

A filmik? Genialny, lubię widzieć, jak ludzie chcą zabłysnąć i im nie wychodzi

PS: aexa... axae... Ty, z Neliel w avku i sygnie Zapewniam Cię, że po tygodniu grania byłbyś w stanie spokojnie rozwalać boty na domyślnym poziomie w ut2k4, a tam zbyt łatwo wcale nie jest. Ja właśnie po tygodniu już umiałem naprawdę dobrze grać, a nie powiem, żebym był jakiś szczególnie utalentowany.
Zgłoś
Avatar
chujens 2010-01-25, 17:37
jak chcesz by ktoś był dla ciebie miły i sympatyczny mimo wszystko to na kafeterii na pewno znajdą się takie osoby. empatii na sadyscie szukać xd
po za tym co ma sprzedaż do tego czy gra jest dobra i czy mi sie podoba? to ze wiecej kasy w to pompują koncerny nie znaczy ze gierka jest grywalniejsza. dla mnie dalej najfaniejsze gry to medieval i wacraft 3 i zaden uncharted 2 tego nie zmienił. wiec po co wszedzie fani konsol piszą, ze pod takim i takim wzgledem są lepsze jak to wszystko jest nie do zmierzenia? bo na wadze czy linijką stwierdzisz ze jakaś gra jest lepsza?
moja konkluzja brzmi: jak lubisz konsole to sobie kup i przestan pierdolić ze coś tam i coś tam mają lepsze bo wszyscy mają to w dupie
Zgłoś
Avatar
brzyt 2010-01-25, 17:38
stwierdziles tak po graniu w uncharted 2? w shadow of colossus? w meta geara 4 albo killzone?
pewnie- masz do tego prawo, ale jeszcze nie spotkalem nikogo, kto by twierdzil, ze te gry sa kiepskie
Zgłoś
Avatar
chujens 2010-01-25, 17:42
edited, powtorzyłem posta
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2010-01-25, 17:44
aexalven - Wiesz, ja nie mówię, żebyś się uczył grania na padzie - tylko zauważyłem, że napisałeś: konsole nadają się tylko do platformówek, mordobić, i ścigałek. I temu stwierdzam, że się mylisz i że na padzie można równie dobrze walić headshoty, jak i na myszce. Takie podejście, jak moje, to już jest dość wyjątkowa sytuacja.

Aha, cholernie mnie rozbawiło stwierdzenie brzyta, że konsole wyprzedziły pecety - słyszałem wiele rzeczy za konsolami, ale takiego czegoś jeszcze dosłownie NIGDY Są tańsze, jeśli chodziłoby o specyfikację, i lepiej wykorzystane, bo są tylko do gier - ale mają dalej w porównaniu do PC kijowe parametry.
Zgłoś
Avatar
chujens 2010-01-25, 17:47
brzyt, naucz się czytać. ja nie twierdze ze te gry są słabe a grałem w część nich i mi się podobały, chce jedynie napisać, że to, że coś jest ładne i ma dużo opcji nie znaczy, że jest takie od razu zajebiste i lepsze od czesci starszych gierek. tyle ode mnie.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-01-25, 17:54
Jesteście rozgadani jak obrońcy zwierzątek na hardzie.
Zgłoś
Avatar
brzyt 2010-01-25, 17:57
chujens odstaw koks, bo ci androgeny chyba skoczyly i strasznie cisnieniujesz. tamten post nie byl do ciebie

Zkirtaem zobacz sobie kilka statystyk dotyczacych sprzedazy to zrozumiesz o co mi chodzi

u mnie tez to juz koniec, bo dyskusja zaczyna przypominac bieganie w kolko

Cytat:

Jesteście rozgadani jak obrońcy zwierzątek na hardzie.

fajna mamy dyskusje, nie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie