18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
puszek008 2011-04-22, 10:31
Lubię się pośmiać, ale jak ktoś wypierdoli na pysk, albo coś mu się stanie, a głupota już mi się znudziłam. Wiem to też uraz na umyśle, ale jednak liczy się pierdolnięcie, a nie jakieś tam pierdolenie o szopenie.
Zgłoś
Avatar
paleciarz 2011-04-22, 11:17
Zwykły idiota jakich wielu teraz. Gówniażeria myśli, że jest klawa bo szatan i chuj w dupe, a ten debil na filmiku już po raz któryś udowodnił swoje upośledzenie.
Zgłoś
Avatar
oooooo00 2011-04-22, 11:30
to nie jest przypadkiem testoviron?
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-04-22, 12:07
Wyłączyłem filmik po kilku pierwszych słowach.
A teraz niech otworzy kniżkę i dowie się jakim jest debilem. Sataniści nie uznają Satana za swego boga, a powiem więcej: wieżą w boga chrześcijan, nię modlą się itp.
To nie czas i miejsce na edukowanie gimplebsu, stwierdzę jednak że społeczeństwo cofa się w rozwoju.
Zgłoś
Avatar
gucioster 2011-04-22, 12:43
Ooooo... Doczekaliśmy się polskiego Testovirona!

Chcemy więcej! Chcemy więcej!
Zgłoś
Avatar
Tyler. 2011-04-22, 12:44
Asmodeusz napisał/a:

@Tyler. Święta są to dam Ci spokój, nie chce Cie jebać za wyprany katolicki mózg, więc wesołych świąt życzę...



Nie chodzi mi o kwestuje religijne ale narodowościowe, Jan Paweł II to jeden z niewielu Polaków cieszący się powszechnym szacunkiem i mającym autorytet na świecie całym świecie. Tak poza tym teraz najeżdża się na Katolików dla samej sztuki, po co? A tak poza tym z wiarą mam dość mało wspólnego, mam kryzys w zasadzie od 13 roku życia...Wole nie mówić o siebie ateista bo mam wrażenie że to jakiś sposób na bycie modnym, ewidentnie tak to odbieram...
Zgłoś
Avatar
smagal 2011-04-22, 12:51
te hiphopowcy to szataniści!!!! brudasyyy!!
Zgłoś
Avatar
neoneron 2011-04-22, 12:56 1
Tyler- przestań mnie wkurwiać broniąc tego jebanego janka co ukrywał aferę pedofilską na niespotykaną dotąd skale-chuj mu w mordę w dupę dwa i wiadro szkła.zero litości dla hipokryzji!
Zgłoś
Avatar
tariczek 2011-04-22, 14:42
przejebałeś koleś...
Zgłoś
Avatar
Reos 2011-04-22, 16:57
Skoro taki z niego chojrak to czemu pyska nie pokaże?

A i do tej wzmiance o gimbusach... też sie mogę przylączyć
Zgłoś
Avatar
hakadu 2011-04-23, 19:56
Ten typ mnie rozbraja. Byla jakas akcja z klijentka ktora sie rozbierala na skype i typ na nk rozeslal wszystkim jej znajomym ten filmik. Prowadzil blog na zywo i darl morde pil sobie piwo czyli mial ponad 18 lat ;D (lecialy kurw^, ze ja zniszczy itp) a tu nagle matka wpada i do niego zamkniesz ryja?!, powiedzial ze juz nie moze mowic Kozak nad ktorym panuje mama, wyznawcy szatana rządzą ^^ ave <lol>
Zgłoś