18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mój Goliath
rumunek152 • 2013-07-19, 13:23
Z okazji tego , że ostatnio na portalu goszczą filmiki z tymi rybkami i od zawsze w cenie jest materiał własny to podzielę się z wami moją historią

na przełomie kwietnia i maja miałem okazje wybrać się do hameryki a dokładnie na flołrajdę do miejscowości Cape Coral

Z nieistotnych względów ziomek wynajął gościa , który zwał się kapitanem i za opłatą zabrał nas swoją łódka w miejsce gdzie mieliśmy łapać ryby zwane przez niego Jack'i i przy tym nieźle się pobawić



tak wyglądały te Jack'i,po około godzinie łapania facet stwierdził , że ma na łajbie 3 dorosłych facetów (a zwykle przyjeżdżają faceci z żonami) i ,że wykorzystamy je do przynęty na naprawdę duże ryby
na początku go wyśmialiśmy ale jak pokazał nam zdjęcia z poprzednich wypraw to uwierzyliśmy

na filmikach co prawda samej ryby nie widać ale trochę walki jest
Jeżeli chodzi o języki w jakich się posługujemy to wygląda to tak ,że ja jestem z polski ( ! ) ,drugi ziomek polak mieszkający w niemczech i trzeci pochodzi z Austrii wiec wygląda to troche komicznie
na końcu ostatniego filmiku słychać jak zareagowaliśmy jak zobaczyliśmy rybę






tyle z walki,fotki samej sztuki
niestety przepisy na wodach zabraniają wyciągania ryb nawet na łódkę wiec zdjęcia nie ukazują wielkości ryby
szacowana waga około 120 kg











dziękuję i mam nadzieję , że nie zlinczujecie
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-07-19, 17:30
co to jest? jakiś sum skrzyżowany z dinozaurem kurwa mac ? hehe
Wszystko zajebiscie, tylko ta kamera wkurwia
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-07-19, 17:31 5
rzuciłeś pokebola ?
Zgłoś
Avatar
Myszka696 2013-07-19, 17:33 1
Fajnie ale szyja mnie boli od patrzenia na filmiki Tak poza tym to masz piwo bo całkiem przystojni jesteście
Zgłoś
Avatar
rolinka 2013-07-19, 17:34 4
"Jacks fish" to po polsku Ostrobokowate (rodzina głównie morskich ryb okoniokształtnych)

a duże bydlątko na zdjęciach to na moje oko "Giant grouper"- po polsku Itajara goliat (ryba drapieżna z rodziny strzępielowatych. One moga urosnąć do nawet 600kg i było juz kilka przypadków kiedy zabiły człowieka)

tak jestem ekspertem
Zgłoś
Avatar
katleo 2013-07-19, 17:37 1
Piwo bo przystojny
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2013-07-19, 17:38 6
byles w polsce na rybach ?
6 h rzucania i wyciagasz okonia z 15 cm max lol
Zgłoś
Avatar
nata77 2013-07-19, 17:50 1
tak piwko za fajnych facetow
Zgłoś
Avatar
Saute 2013-07-19, 17:59
Ale bydle o_O przecie to upierdoli rękę przy samej dupie.
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-07-19, 18:22
vulthoom napisał/a:

Niby wszystko fajnie, wyjazd świetny, zabawa przednia ale nie był bym sobą jak bym się do czegoś nie przyjebał. Ludzie światowi, obieżyświaty, hameryka a kurwa kamery używać to już nie umieją


Ty musisz być idealny ...
Zgłoś
Avatar
connel 2013-07-19, 18:44 3
"niestety przepisy na wodach zabraniają wyciągania ryb nawet na łódkę wiec zdjęcia nie ukazują wielkości ryby
szacowana waga około 120 kg "
Przyznajcie, że nie dalibyście rady wyciągnąć, a nie przepisami się zasłaniacie.
Zgłoś
Avatar
Isami 2013-07-19, 18:50
Widzę fan Dodgersów.
Zgłoś
Avatar
BeRu 2013-07-19, 20:52
Gratuluję połowu . Nic nie cieszy bardziej wędkarza niż stoczona i wygrana walka z dużą rybą
Zgłoś
Avatar
orwell14 2013-07-19, 20:53
@up

Dokładnie hehe, a tak na poważnie gratuluje wspaniałego połowu, ile walczyliście z tym gigantem? I jaki to gatunek?
Zgłoś
Avatar
twor4ss 2013-07-19, 22:39
Szczerze, chuja się znam na łowieniu ryb, ale ta wygląda imponująco
Zgłoś
Avatar
rumunek152 2013-07-19, 23:03
orwell14 napisał/a:

@up

Dokładnie hehe, a tak na poważnie gratuluje wspaniałego połowu, ile walczyliście z tym gigantem? I jaki to gatunek?



ja myślałem , że to Bass Goliath ale ziomuś specjalosta troch wyżej mówi coś innego i bardzo prawdopodobne , że ma rację
walczyliśmy z nim jakieś pół godzinki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie