18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mój Komputer
flash93 • 2011-04-02, 22:16
A Ty na czym śmigasz?
(Zdjęcie nie zostało pobrane z sieci, aczkolwiek bd stawiał dożywotnie piwo temu, który znajdzie to zdjęcie mojego autorstwa gdziekolwiek indziej )

Zgłoś
Avatar
.................. 2011-04-03, 16:55 1
Tu macie jeszcze jakieś kasty. Między innymi z kartonu i bobra.

sadistic.pl/obudowy-pc-vt9807.htm
Zgłoś
Avatar
k................z 2011-04-03, 17:22 1
rambo239 napisał/a:

@up Zrób zdjęcie kręcącemu się wiatrakowi z taką prędkością, obejrzyj, wróć i przeproś.



A słyszałeś o czymś takim jak migawka w aparacie ? Są dostępne nawet o wartości 1/12000s, standard teraz to 1/4000 s. co "zatrzyma" wiatrak na zdjęciu. Poczytaj, wróć, przeproś i spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
1r0n 2011-04-03, 17:24 2
Znalazłem to zdjęcie w sieci. Czekam na piwo.

Zgłoś
Avatar
rambo239 2011-04-03, 17:58
@saymonek

Widzę, że ładnie odrobiłeś lekcje. Aż specjalnie rozkręciłem lapka, żeby zrobić zdjęcie wiatraka. I o dziwo ładnie wychodzą, tylko właśnie trzeba odpowiednią migawkę ustawić i wcale nie musi być taka duża. Idź w chuj, miałeś racje. Teraz możesz sobie spokojnie zwalić.
Zgłoś
Avatar
SSman 2011-04-03, 18:12
Laptop z serii ,,zrób to sam''

1r0n napisał/a:

Znalazłem to zdjęcie w sieci. Czekam na piwo.

Obrazek



miało być W sieci a nie NA sieci. spierdoliłeś robote....
Zgłoś
Avatar
nemore 2011-04-03, 18:54
Wszystko okej by było , gdyby ta matryca była zgaszona. Bo nie wiem jakim chujem masz bluescreena nie mając kabla zasilającego podpiętego do zasilacza i to w jaki sposób matryca podpięta jest do płyty głownej. Ps a o wielkości płyty ASrocka nie wspomnę bo to nawet micro atx nie jest .
Rób debila z siebie nie z nas
Zgłoś
Avatar
flash93 2011-04-03, 19:17
@nemore

I mówi mi to debil, który kurwa nie wie czym jest interpolacja. CS hajty wypierdalać.

1. Skąd założenie, że to firma asrock? Zoomem z awp obczaiłeś?
2. Wytłumaczyłem wcześniej gdzie ten kabel się znajduje.
3. To nie jest nawet micro atx? Wykurwiaj.
4. 1988r? To zajebistych ziomków masz na tej stronie z szablonu.
5. Co do matrycy - nie będę Ci opowiadał o inwerterach i układzie sterowania i zwyczajnym kablu lpt (a nie main matrycy jak to jakiś tam haker napisał)
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-04-03, 21:20
A kto ci każe opowiadać? Napisz tylko gdzie to wcisnąłeś. Main, logika, płytka sygnałowa czy deseczka z klockami-jeden chuj, wiadomo o co chodzi, chakierze. Monitor przez lpt? Dobra, wymiękam, sądziłem że podłączanie drukarki przez kartę dźwiękową albo pendrive'a przez PS2 to już dziwny pomysł....
Zgłoś
Avatar
flash93 2011-04-03, 21:31
Czy ja coś wspomniałem o podłączeniu monitora kablem lpt? Nie. Z tyłu tego kuferka jest 8cm przestrzeni. A kabel lpt użyłem ze względu na to, że zawiera w sobie 25 żył, które wykorzystałem. I skończ pierdolić

A i jakbyś chciał wiedzieć to wtyk DB-25 tak jak i DE-15F mają to samo zadanie do wykonania i obydwa są z rodziny d-sub, więc istnieje fizyczna możliwość podłączenia lcd bezpośrednio takim DB-25. Wystarczy go przerobić. Zapisz się na kurs hakerów, ostatnio promocja dla gimbusów.
Zgłoś
Avatar
RuSsKi CzOoLg 2011-04-04, 1:02
Nie prościej nagrać film pokazujący jak to "cudo inżynierii" działa ? Bronisz się super ... Ale zamknij im usta filmem lub zdjęciem tegoż sprzętu z odpalonym sadolem i tyle ...
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-04-04, 7:34
zajebisty notebook
Zgłoś
Avatar
flash93 2011-04-04, 7:43
RuSsKi CzOoLg,

Nie chce mi się już z tym pierdolić, jakbym miał każdemu hakjerowi tłumaczyć co z czym i dlaczego to bym kurwicy tylko dostał. Napisałem wcześniej, następny projekt bd w postaci filmiku. Chociaż zapewne znowu usłyszę że to fake..
Zgłoś